Jump to content
Dogomania

Bryza odeszla za TM...badz szczsliwa tam kochana...Ecia bezpieczna w cudnym DS!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już napisałam do tarzanka na gg, opcjonalnie dwie trasy. Lolka ostatnio wstępnie dogadywała ze schronem podhalankę, jak się uda to ona schroniskowym samochodem pojedzie. Nie wiem czy byłoby możliwe także w tym wypadku, oczywiście za zwrotem kosztów, bo schron bidny i sam nie wyłozy.

Link to comment
Share on other sites

mam informacje od tarzanka, wrocław Bytom do 80 zł w jedną stronę, jakbyśmy złapały chętnego psa na powrót to byśmy tylko w jedną zapłaciły. Pasuje między 14 a 17 grudnia, dokładnie będzie wiadomo na dniach, bo Marta do Kołobrzegu smiga. z kolei druga trasa w-w - godzieszow (tam jest zjazd z A4 najbliżej schronu) to do 60 zł.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jeszcze dokladnie, Magda wspominala ze cos ok. 80 zl w jedna strone.
Trzeba czekac na nia.

Nowy domek za moja rada zaopatruje sie w gryzaki roznego rodzaju, kupia halterek zeby latwiej im bylo nad suczynka zapanowac zanim nauczy sie chodzic porzadnie na smyczy. Ecia bedzie karmiona przez pierwsze dni z reki, rozsadny domek, zadaja mase pytan, upewniaja sie czy dobrze mysla itd. Wiedza ze pierwsze dni/tygodnie moga nie byc kolorowe, przedstawilam najczarniejsze scenariusze. Nie jest to ich pierwszy pies wiec pojecie maja, sa dobrej mysli.
Jak suczysko sie zaaklimatyzuje to sterylka, mysle ze to juz na poczatku roku.
Matko ale mam stresa....

Link to comment
Share on other sites

cudownie, że mała paskuda ma pewny domek....martwi mnie tylko ten transport, kompletnie nie wiem kto mógłby pojechać.....od tygodnia walczę z transportem podhalanki do Gorzowa i jest nieustanny bal......w tym przypadku jedzie schronisko ale do Eci chyba nie dam rady ich wykorzystac a dodatkowo finnasowo bedzie masakra, oni maja auto takiego zarłoka, że do za gorzow i spowrotem płace 250 zl
musze pomysleć , poszukać.....a transport musiałby byc do samego bytomia?

Link to comment
Share on other sites

Aga ja już pisałam, że rozmawiałam z tarzanka, z w-wia do bytomia to 80 zł w jedną stronę, już na wątku transportowym napisałam, ze moze ktoś byłby chetny w drugą, to my tylko wtedy 80, a dojazd tarzanki do godzieszowa(najbliższy zjazd przy Dłużynie z A4) to 60zł w jedną stronę. najgorszy scenariusz to 280;/ nas na to nie stać, powiem szczerze, jako Twoje wsparcie w naszej mini księgowości, a z bazarów tyle nie nzabieramy, może się uda od bytaomia, aby tarzanka kogoś zabrała, ale od nas w stronę w-wia to tez nie wiem. Ja chyba za tydzień do w-wia, ale pociągiem jadę, ona chyba by nie dała w ten sposób? to by było najtańsze, ale ona mała nie jest i chyba tzrebaby ją była cały dzień wcześniej wybiegać;) Fajnie by było, jakby dom do w-wia podjechał, a my byśmy tarzankę wynajęli tylko na nasz odcinek... to by było tylko 120. Ja mogę jeszcze z byłym pogadać, ale to też za zwrotem kosztów i pewnie podobnie wyjdzie, ale już go ostatnio wykorzystałam i nie chcę się spoufalać;)

Link to comment
Share on other sites

Szukamy kogos do wizyty przedadopcyjniej w Chodziezy, dla Bryzy.
Nie kojaze kurcze nikogo z tamtych okolic. W najgorszym wypadku zajade tam z TZ jak bedziemy sie telepac z UK do Ciechocinka bo to prawie po drodze, bede padnieta jak nie wiem ale jak nic innego nie znajdziemy to co zrobic.

Edit: Rozmawialam dzisiaj z Pania Agata, bardzo fajna babeczka. Strasznie pozytywna, ciepla...zakochala sie w Bryzce naszej, mowila ze te oczy skradly jej serce:loveu: Problem tylko taki ze maja 4 letniego samca labradora, myslicie ze Bryza go zaakceptuje czy bedzie chciala zjesc?? Wykazuje agresje w stosunku do innych psow??

Link to comment
Share on other sites

ja na razie wyautowana byłam, od jutra zacznę chyba logiczniej myśleć, a lolka odtajała po interwencji, bo była w koszmarnym miejscu. Z tego co wiem, to jeszcze trzeba w schronie 100 zł zapłacić za pannę, bo to nie wymysł kierownika, ale odgórne zarządzenie, bo facet od suczek kupę kasy wisi schronisku i ta kwota jest najmniejsza z możliwych, jaką kiero może zawołać. W okolicach Piły nie znam nikogo, może bea_m od dalmatów coś będzie wiedziała, ona z Płocka, a to bliższe rejony.
8986527 to gg tarzanka od transportu, ja dzisiaj tego nei załatwię, jutro też sie jesczze zagrzebię trochę w pracy, bo do w-wia chyba nie pojadę na obronę kolegi z seminarum-jak sie naoglądam recenzenta z k-wa, który mnie też czeka, to jesczze koszmary będę miała;)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy, to ja Tobie dziękuję, obiecuję bazarami coś kasy napędzić, ale na razie jak krew z nosa, a nie mam kiedy się za to zabrac tak jak należy. Mam nadzieję, ze się uda prze tymi mrozami, chociaz one już tam 3 lata, ale przy takich temperaturach to warto, aby grzały dupki w domach. jesczze poszukam tej Piły, ale to jutro, bo za nic nie mogę skojarzyć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...