Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to ja wróciłem;) narazie nie zakładam wątku ze zdjęciami bo jutro wyjeżdzam znów i w czwartek myslę, że coś wrzuce bo kilka fotek wstępnie obrobiłem i może przez te kilka dni wpadnie mi do głowy pomysł na zrobienie filmu:)

Link to comment
Share on other sites

Ja też wróciłam. Fotki jakieś mam, wrzucę wieczorem, jeśli pozwolą mi na to siły. Moja wczorajsza podróż była mega męcząca, było upalnie, jechałam 4,5 godziny, a po samym przyjeździe poszłam na koncert, który był przyczyną mojego szybszego wyjazdu. Mam nadzieję, że wszyscy zlotowicze będą wspominać ten zlot tak miło jak ja, może pomijając incydenty z wtorku.. :D Wspaniale było Was wszystkich poznać i mam nadzieję że zobaczymy się za rok w takim samym lub jeszcze lepszym składzie :)

Esti, mam nadzieję, że dostałaś zaległe pieniążki i że odczytaliście list, który zostawiłam- nie chciałam Was budzić! :*

Link to comment
Share on other sites

Buuuuu a ja gryze się po dupie ,że jednak zrezygnowałem ,bo jak mi się zachciało to nie miałem kasiurki :( I płaczkusiałem ,ze nie mogłem sobie rzygac 1dnia zlotu. qrfa Nienawidzę się za głupote jaka ogarnia mój mozg.Ale kolejnego nie przepuszcze no za cholere.

Link to comment
Share on other sites

Ile ja bym dała, żeby 5 godzin jechać. Jadę niecałe 15 i nie narzekam. Właśnie jestem w pociągu,jeszcze jedyne 7h.. Zlot był cudowny jak zawsze, cieszkam sie, że w ostatniej chwili sie zdecydowałam :) zdjęcia również wstawie,ale to jak wrócę do domu i odeśpię :) dobranoc ćwierćinteligenty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Buuuuu a ja gryze się po dupie ,że jednak zrezygnowałem ,bo jak mi się zachciało to nie miałem kasiurki :( I płaczkusiałem ,ze nie mogłem sobie rzygac 1dnia zlotu. qrfa Nienawidzę się za głupote jaka ogarnia mój mozg.Ale kolejnego nie przepuszcze no za cholere.[/QUOTE]

nie płakusiaj <przytul> nikt za Tobą specjalnie nie tęsknił:evil_lol:
tylko ja płakałam do poduszki co wieczór:-(
a nad głowami przy ognisku fruwała nad nami wielka niedźwiedzica :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam :multi:

Dziękuję wszystkim przybyłym za miłą atmosferę.
Za to, że dzielnie mnie wysłuchiwaliście na ogniskach :diabloti:
Rybcia- liścik dostałam, przeczytałam na ognisku wszystkim, kasę dostałam. Dzięki :)

Dziękuję "ekipie sprzątającej" ze mną ognisko w składzie: Mysia, Basia, Tinka i Magda- siostra Talii. Bez Was sprzątałabym 4 razy dłużej!

Domkowi w składzie : Rose, Karilka, Krystian i Buell dziękuję za najczyściejszy domek, w którym NIC nie musiałam poprawiać:loveu:

Domkowi w składzie: Talia+ os. tow., Lived, Szerkanka+TZ,"dziękuję" za zostawienie MEGA syfu, za który mi się oberwało. Dzięki Wam, Panie sprzątające miały w pizdu pracy, dzięki Wam nie koniecznie chcą nas tam widzieć. Jak do słupa , jak grochem o ścianę mogłam powtarzać : pozmywajcie, posprzątajcie, domki zostawiamy w stanie w jakim zastaliśmy. Żenada dziewczyny, żenada. Wszyscy się postarali, a dzięki Wam..... :shake:

Tomkowi dziękujemy za podwiezienie na dworzec PKP w Sławnie! :multi:

Oprócz pewnego osobnika, który denerowował większość, jak nie wszystkich i syfu zostawionego przez dziewczyny z domku numer 2- bylo wspaniale! Dziękuję :)
Do zobaczyska... na sylwestra :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

My również dotarliśmy o 4 w nocy, podróż w porządku, Marcin dzielnie sie trzymał pomimo zmeczenia,
dziękujemy serdecznie za bardzo miło spędzony czas:loveu: :loveu:
było kapitalnie, szkoda że tak krótko:-( miejsce na zlot świetnie dobrane, zamkniety ośrodek tylko dla nas do tego blisko morze:loveu: :loveu:





Jak odjeżdżaliśmy wieczorem to właśnie sprzątaczka żaliła nam sie strasznie na ten domek, że największy syf:roll:

[quote name='Estera']

Domkowi w składzie: Talia+ os. tow., Lived, Szerkanka+TZ,"dziękuję" za zostawienie MEGA syfu, za który mi się oberwało. Dzięki Wam, Panie sprzątające miały w pizdu pracy, dzięki Wam nie koniecznie chcą nas tam widzieć. Jak do słupa , jak grochem o ścianę mogłam powtarzać : pozmywajcie, posprzątajcie, domki zostawiamy w stanie w jakim zastaliśmy. Żenada dziewczyny, żenada. Wszyscy się postarali, a dzięki Wam..... :shake:
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ja do domku dotarłam przed 5 rano :cool3: Podróż była długa i męcząca :roll: ale mijała dość szybko, bo w przedziale miałyśmy chłopaka, który gadał 100 razy więcej niż Estera i ja (po pijaku:lol:) razem wzięte :diabloti::evil_lol: Pieski miały nawet swoje osobne siedzenie :loveu: i w ogóle trafiłysmy na fajny przedział z jeszcze jednym psiakiem :multi:
Na zlocie było cudnie i wspaniale, dziękuję wszystkim (jednym mniej i innym bardziej) za bardzo udanie spędzony czas :loveu:
A teraz przenosze się na foto bloga ;)

Link to comment
Share on other sites

no to ja wróciłem z kolejnego wyjazdu;) nasza podróż do Wrocka raczej bez większych przygód;) w Poznaniu troche posiedzieliśmy;)

No i powiem że bardzo fajny zlot z niedużo ilością %%:D (w porównaniu do innych):)

Cieszę się że daliście rade słuchać mojego wycia i brzdęgolenia:) no i też wybaczcie że nie ze wszystkimi się pożegnałem no ale sie gdzieś porozchodzili ludzie;P

Zaraz wstawie kilka fot;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']no to ja wróciłem z kolejnego wyjazdu;) nasza podróż do Wrocka raczej bez większych przygód;) w Poznaniu troche posiedzieliśmy;)

No i powiem że bardzo fajny zlot z niedużo ilością %%:D (w porównaniu do innych):)

Cieszę się że daliście rade słuchać mojego wycia i brzdęgolenia:) no i też wybaczcie że nie ze wszystkimi się pożegnałem no ale sie gdzieś porozchodzili ludzie;P

Zaraz wstawie kilka fot;)[/QUOTE]

i gdzie te zdjęcia???:mad:

Link to comment
Share on other sites

Również dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za Zlot :)
Miło było poznać nowych ludzi.

Szczególne podziękowania dla:
Esterajsy - mojej ciotecznej córce od strony zięcia Rydzą - za przech...jową organizację i że nikomu nie odpadła noga.

Komarowi za umilanie czasu swoim "brzdąkaniem" i robieniu za Mordołapa dzięki czemu mamy tyle zdjęć :)

Kobiecie Komara - za dziele znoszenie ciągłego strojenia i upiększaniu lakierem, oraz za użyczenie głosu

i Reni - za transport i dzielne stawienie czoła polskim drogom ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...