Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rybc!a']Ja mam swoją, ogromną torbę z rzeczami, drugą, niewiele mniejszą z jedzeniem i trzecią z rzeczami psa .. :| :D[/QUOTE]

trochę mnie pocieszyłaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


[quote name='Estera']Jejku ludzie... Ja jutro o 12 wyruszam, o 12 w dzień, a jeszcze nic spakowanego nie mam. Ciuchy się na balkonie suszą :lol: Ja nie wiem gdzie Wam się tak spieszy :lol:[/QUOTE]

no ja też mam jeszcze ciuchy, które suszą się, a jeszcze część jest w pralce :lol:
No to my wyruszamy jakies 10 godzin po Tobie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']przez telefon mówiłaś, że to za mną :cry:[/QUOTE]
to ona ma 3 kochanki na boku :placz: a to ja miałam być tą jedyną :placz:
[quote name='Mysia_']
a aktualnie przeżywam załamanie nerwowe, bo nie wiem jak to zrobić, żeby zmieściło mi się wszystko do plecaka :placz: Potrzebne by były dwa, a nie jeden :diabloti:
Do jedzenie nic nie biorę, bo i tak by się nie zmieściło :eviltong:[/QUOTE]
ja plecaki mam dwa plus psia klatka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ale przeżywacie;P ja to jeszcze niec do pralki ni wrzuciłem;P narazie tylko samochód doprowadzam do stanu doskonałości by sie milo jechało i bez niespodzianek;P pewnie sie spoakuje hmm... 15 minut przed wyjazdem;P a za jakieś 24 godziny bede już chyba w Rawiczu zgarniał Asie;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']ale przeżywacie;P [B]ja to jeszcze niec do pralki ni wrzuciłem[/B];P narazie tylko samochód doprowadzam do stanu doskonałości by sie milo jechało i bez niespodzianek;P pewnie sie spoakuje hmm... 15 minut przed wyjazdem;P a za jakieś 24 godziny bede już chyba w Rawiczu zgarniał Asie;P[/QUOTE]

jak poczujemy nieprzyjemny zapach to już wiemy od kogo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']to ona ma 3 kochanki na boku :placz: a to ja miałam być tą jedyną :placz:

ja plecaki mam dwa plus psia klatka :evil_lol:[/QUOTE]
Oj Martynko. Ty zawsze będziesz Moją Martyncią:loveu: Za Esterką będę tęsknić bardzo bardzo, a za Anią no.. też tęsknić będę:evil_lol:


[quote name='Mysia_']a ja za 12 godzin juz będe na Dworcu PKP :evil_lol: Już zaczynam modły, żeby było miejsce w pociągu, ale z tego co wiem to z reguły jest tam tłoczno :roll:[/QUOTE]
ja za 10:crazyeye: no ja się rzucę na pociąg i najwyżej kogoś sterroryzuje o wolne miejsca:diabloti: tylko ile mam ich zająć?

co do pakowania to mam ten sam problem co Wy.. gdzie się to zmieści?!:evil_lol::placz:

Link to comment
Share on other sites

A ja za jakąś godzinę wyjeżdżam.
Numer mój już podawałam w razie czego jeszcze raz: 602 831 840, proszę dzwonić o każdej porze dnia i nocy jak coś by się działo. Ale jak ktoś zadzwoni sobie tak tylko pogadać to nogi z tyłka powyrywam :loveu:
Do zobaczenia jutro na miejscu, proszę przygotować pieniążki za psy i dowody tożsamości :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']A ja za jakąś godzinę wyjeżdżam.
Numer mój już podawałam w razie czego jeszcze raz: 602 831 840, proszę dzwonić o każdej porze dnia i nocy jak coś by się działo. Ale jak ktoś zadzwoni sobie tak tylko pogadać to nogi z tyłka powyrywam :loveu:
Do zobaczenia jutro na miejscu, proszę przygotować pieniążki za psy i dowody tożsamości :lol:[/QUOTE]

o 6 rano mozesz sie nas spodziewac ;p;p a i o tej godzinie pewnie bede tez dzwonic, takze nie spac tylko zwiedzac :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']o Asia wróciła:D ja sie spoakowałem przed chwilą;P zastanawiam sie nad braniem butli z gazem, chyba że ktoś mi coś ugotuje:D

i wygrałem godzine temu taki fotel dmuchany do pływania:D:D[/QUOTE]
Butla niepotrzebna, przecież bedą tam kuchenki. ;)

Ja też chcę taki fotel! Albo chociaż materacyk!!! :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']jak go nadmuchasz to może pozwole ci na nim usiąść:D:D albo ponegocjujemy "w Aucie":P[/QUOTE]

jak dobrze, że nie jedziecie sami, bo byście jeszcze z jakąś niespodzianką dojechali :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...