Jump to content
Dogomania

Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu


lilith27

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiking042']

Zgadzam się całkowicie z Monday co do pieniędzy: jeśli nikt nie będzie miał nic przeciw temu, a Lady się powiedzie, [B]pomożemy psiakom Anhaty[/B]. :lol:

Trzymam kciuki za pomyślność! :thumbs:[/QUOTE]

Jestem Za . Jak Lady będzie w domku , to pomózmy Anhacie i Jej psiakom.

Link to comment
Share on other sites

[B]Szukam chętnych do rozwieszania plakatów o koncercie charytatywnym na rzecz schroniskowych zwierzaków ![/B]

Koncert odbędzie się 17 grudnia w Klubie Osiedlowym Ustronie. Impreza połączona będzie ze zbiórką żywności, wystawą fotografii zwierząt ze schroniska. Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje proszę o kontakt ze mną lub bezpośrednio z klubem. Wstęp 5 zł.
Mój tel. 660 516 083

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Mialam zapytać o lewe oko Lady.A może to tylko tak wyglada na fot.Nie znam się nawet w części na psach jak Jamor,czy wiele innych tu osob na dogo.Moze to jakas przejsciwoa infekcja,albo uroda takich psów.Ale już nie pytam.[/QUOTE]
gałka lewego oka jest troche zarosnieta tkanką, widać to na 1 postcie. to co widzisz na tym zdjeciu, to podwyzszone ISO czułosci zdjecia i podniesione barwy, skutek słabego oswietlenia. zwróc uwagę na podniesiony kol. obrozy. z okiem jest ok.
Ciotki, i co tym zainteresowanym z czestochowy ?

Link to comment
Share on other sites

Spotkałam sie dzisiaj z trenerką psią, jeśli będzie potrzeba to mam już kogo polecic nowemu właścicielowi. Ale czy on sie w ogóle odzywa? Pani stwierdziła że jak się w ogóle psem nie zainteresował to bardzo dziwne.. i mnie szczerze mówiąc tez to gnębi, każdy psiarz reaguje na psy inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Spotkałam sie dzisiaj z trenerką psią, jeśli będzie potrzeba to mam już kogo polecic nowemu właścicielowi. Ale czy on sie w ogóle odzywa? Pani stwierdziła że jak się w ogóle psem nie zainteresował to bardzo dziwne.. i mnie szczerze mówiąc tez to gnębi, każdy psiarz reaguje na psy inaczej.[/QUOTE]
W takim przypadku to bardziej potrzebny trener dla nowego Pana niz dla psa. Sunia jest w porzadku, jestem pewny ze jak pozna dzieciaki z dobrej strony to bedzie ok. Ostatnio poznym wieczorkiem syn wracał z randki. Lady uparła sie ze go nie wpusci na podwórko. dałem mu przez ogrodzenie dwie pociete na plasterki parowki. za 3 minuty Lady pokochała go.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']zlikwidowano watki hotelowe, pewnie za dzien lub dwa i mnie z dogo zlikwidują. jakby co to meila sobie spisac[/QUOTE]


pewnie za ten wątek cię wywalą:eviltong:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198252-Likwidacja-wątków-hotelowych[/URL]
Podsycasz dogomaniacki naród przciwko moderatorom !!!!
Już pisałam na wątku Prado - nie mozesz na stronie hotelu forum założyć?

A tak na poważnie, to tragedia straszna, że nie ma wątków hotelowych. Ludzie teraz majatek na telefony wydadzą ...niczemu dobremu to nie posłuży.

A co z tym kimś z częstochowy?? Kiedy on zadzwoni i czy w ogóle?

Link to comment
Share on other sites

wczoraj byłyśmy z anitą u jamora zawieść psiaki min. sunię z radomskiego schroniska - Ulkę Brzydulkę - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197633-po-6ciu-latach-schroniska-ULA-Brzydula-w-hotelu-*JAMOR*-prosi-o-pomoc-w[/URL]

pięknych zdjęć Lady macie pełno od jamora , ale tu takie od nas :

[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/3222/dsc01964d.jpg[/IMG]

[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9539/dsc01962c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

cioteczki zajrzyjcie pliss !



[COLOR="#008000"][B]Czy zechcesz wspomóc choć 5 złotymi .. ?
Każdy grosz sie liczy..
Każdy grosz to o krok bliżej do szczęścia
tego dwupaku, który czeka 6 lat!
[/B][/COLOR]
[B]to wątek: [/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/139168-Czy-bycie-dwupakiem-oznacza-dożywotni-schron-Peggi-Meggi-czekają-już-6-lat-w-azylu"]http://www.dogomania.pl/threads/139168-Czy-bycie-dwupakiem-oznacza-dożywotni-schron-Peggi-Meggi-czekają-już-6-lat-w-azylu[/URL]

[B][COLOR="#ff0000"]czekają na dom 6 lat ![/COLOR][/B]
[COLOR="#800080"]nie moga zostać rozdzielone i szukamy im DT.. bo spędziły już tyle w schronisku..
[SIZE="4"]pomożecie nam deklaracjami ? Prosze z całego serca...[/SIZE][/COLOR]

[B]to ich historia:[/B]

Peggi i Meggi do adopcji tylko i wyłącznie razem.
Dlaczego? Ponieważ lączy je nadzwyczajna przyjaźń.
Doczytaj do końca ich historie, nie rezygnuj od razu, gdy tylko przeczytałeś "do adopcji razem".

Obie dziewczyny, prawdopodobnie ktoś kiedyś kochał-miały dom i swojego człowieka.. ale nadszedł dzień w którym poprostu się komuś znudziły. Ktoś poprostu pozbył się ich w niemoralny sposób - przywiązał je obie do drzewa. Nigdy nie dowiemy się ile czasu tam spędziły, otaczał je tylko zimny, wielki, ciemny las... jak mogły się czuć samotne i przerażone w tym horrorze ? Wtedy miały tylko siebie...

Znalazł je pewien człowiek i przyprowadził do schroniska... do miejsca gdzie mogły tylko przetrwac.
Każda mroźna zima przy ktorej brakuje ciepłych bud i jedyne co im pozostaje to wtulenie sie w siebie, każde upalne lato w którym jest ogromny żar słońca a woda jest tylko w niektórych miejscach i czesto stoi tam już duzo silniejszych psów, które poprostu je przeganiają; ogólna walka o pożywienie, przeganianie przez inne psy, chowanie się po zakamarkach wybiegu... dlaczego muszą to znosić?
Dlaczego cierpią za nic ?

Ich przyjaźń przetrwała, będzie trwać i nigdy nie przestanie... Są jak jedność. Nie mogą być rozdzielone bo chyba by tego nie przeżyły...
Gdyby ktoś je rozdzielił to tak jakby przełamał jedno serce w pół. A one dwie dadzą podwójne szczęście człowiekowi, który je przygarnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Spotkałam sie dzisiaj z trenerką psią, jeśli będzie potrzeba to mam już kogo polecic nowemu właścicielowi. Ale czy on sie w ogóle odzywa? Pani stwierdziła że jak się w ogóle psem nie zainteresował to bardzo dziwne.. i mnie szczerze mówiąc tez to gnębi, każdy psiarz reaguje na psy inaczej.[/QUOTE]

To już teraz nie wiem.Ten chętny do adopcji Lady mial ponoc jechać do Warki nawet 2-3 dni mieszkać w hotelu by zapoznac się z sunią a teraz wcale już nie interesuje się psem ? Ciekawe,czy jego zamiary wobec tej suni byly oby na pewno uczciwe...
Może nie tak do konca ? A może wystraszyly go te demolki psa w wynajętych mieszkaniach ,albo wcale nie przemyslał tak do konca adopcji takiego silnego /pod kazdym względem/ psa o takich charakterze ? Adopcji na resztę lat zycia tego psa.

Link to comment
Share on other sites

Może ten młody facet opamiętał się ,że posiadanie takiego psa,gdy nie ma swego mieszkania i prędko chyba nie będzie mial oraz ryzyko zostawiania go na ok.10 godz. dziennie samego to za duże ryzyko.Mial chyba zaraz szukać innego mieszkania do wynajęcia a nie każdy wlaściciel ,czy sąsiedzi godzą się potem na ujadanie częste psa zostawianego na czas pracy caly dzień.
A tym bardziej na ewent.zniszczenia mieszkania.Lepiej ,że rozsądek jednak zwycieżyl niż potem Lady zostalaby bez domu znów.Ten pies potrzebuje mądrego,odpowiedniego,dojrzałego czlowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.blueberry.']kochani mam pieniążki z bazarku dla Lady. Poproszę o konto na PW :)[/QUOTE]

[quote name='URIA']Dziewczyny prowadziłam bazarek na psa który zmarł tragicznie - jedna z uczestniczek bazarku w związku ze śmiercią psa postanowiła przeznaczyć swoje pieniądze na Lady - poproszę zatem o numer konta gdzie mam je wysłać.[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny....
Wiking wyśle wam numer konta...
Przykro mi z powodu tego psiaka :( Niech będzie już szczęśliwy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...