Jump to content
Dogomania

Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu


lilith27

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lilith, młodszy od ciebie???
No to rzeczywiście dobrze świadczy, że taki poukładany.

Z tym żywieniem psa to wiecie - reklamy robią swoje, whiskas pedigree i chapi - badziew w cenie zwykłego żarcia typu purina acana czy co kto woli...ale dostępne i zachwalane w telewizji !!!
Czasem trzeba tylko komuś powiedzieć, że to dobre nie jest i dać namiar gdzie kupić często coś tańszego niż to pedigree.

A na sunię nie zwracał uwagi, bo to nie jest jego pies. Pewnie zawstydzony i zestresowany chłop był ;)

Widać, że poważnie chce do tematu podejść. To przeogromny plus. Nie jakieś tam - zobaczył psa na zdjęciu z drugiego końca polski i mu go przywoźcie.
A kilkudniowy pobyt w warce też może być dobry. Poznają się, a Lady nie odjedzie z obcym dopiero co zobaczonym człowiekiem.

Jamor - jakieś spostrzeżenia?? Pewnie będą dopiero po odwiedzinach tego gościa.

A kiedy w końcu przyjeżdża do Lady?

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie, to "powala" mnie ta odpowiedzialność gościa (na plus).
Nie wszystko na hurrra - chce SAM przyjechać, chce poznać psa i dać się poznać psu.

Martwi mnie jedynie fakt, że to wynajęte mieszkanie i w przypadku zniszczeń dokonanych przez Lady może być jej zwrot. Niech gość to dobrze przemyśli, niech za wczasu pogada z kimś od psiego zachowania jak i co dokładnie robić, żeby pies mógł sam zostać w domu bez dokonywania zniszczeń.
Widziałam efekty demolki psów zostawionych samych i to było przerażające - pogryzione drzwi, ściany podrapane....

To mnie martwi najbardziej.

Niech sobie chłopak poszuka (z pomocą olalolaa?) kogoś kto wyjaśni mu ewentualny problem i sposoby jego zwalczenia. Wtedy niech podejmie decyzję.
Nie mówię, ze Lady niszczy w domu...ale zostawiona u Magdy coś takiego zrobiła. Więc trzeba być przygotowanym.

A to, że Lady spodobała się to przecudownie :)
Fajnie jakby znalazła miejsce u tego chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

A co będzie jesli ten mlody mężczyzna zaloży rodzinę niedlugo ,moze być malenkie dziecko,potem biegajace,zaczepiające psa,który należy do tzw.agresywnych ras i nie bardzo chyba toleruje dzieci /jak doczytalam chyba/.Albo jesli zostawi takiego psa ,ktory będzie w mieszkaniu nie tylko niszczyl wyposażenie ,ale i szczekal glosno ,zostawiony sam na 9-10 godz.? A jesli następny wlasciel nie zgodzi się wcale na posiadanie psa? W razie czego pies powinien wrócić ,zgodnie z umową adopcyjną.
Może jednak wszystko uloży się pomyślnie.

Link to comment
Share on other sites

Olga7 - oczywiście masz rację, ale myśle że nie mozna go skreślać od razu , facet wie doskonale że godzi sie na psa czyli na obowiązek przez min kilka lat.
Poprzednia suczka była od szczeniaka, mieszkala jeszcze w Legnicy, z jego rodzicami. Uśpił ja bo miała raka z przerzutami na krtań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']A co będzie jesli ten mlody mężczyzna zaloży rodzinę niedlugo ,moze być malenkie dziecko,potem biegajace,zaczepiające psa,który należy do tzw.agresywnych ras i nie bardzo chyba toleruje dzieci /jak doczytalam chyba/.Albo jesli zostawi takiego psa ,ktory będzie w mieszkaniu nie tylko niszczyl wyposażenie ,ale i szczekal glosno ,zostawiony sam na 9-10 godz.? A jesli następny wlasciel nie zgodzi się wcale na posiadanie psa? W razie czego pies powinien wrócić ,zgodnie z umową adopcyjną.
Może jednak wszystko uloży się pomyślnie.[/QUOTE]

To są ważne pytania, ale nie można nie spróbować. Nie dowiemy się niczego, jeśli nie damy szansy Lady i jemu. Uważam, że trzeba jak najszybciej doprowadzić do spotkania w Warce i [B]zdać się całkowicie na opinię Jamora[/B]. Lady ma szansę, w ostateczności ryzykujemy tylko zwrot. Trudno. Finansowo na razie jesteśmy na to przygotowani.

Zgadzam się całkowicie z Monday co do pieniędzy: jeśli nikt nie będzie miał nic przeciw temu, a Lady się powiedzie, [B]pomożemy psiakom Anhaty[/B]. :lol:

Trzymam kciuki za pomyślność! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiking042']To są ważne pytania, ale nie można nie spróbować. Nie dowiemy się niczego, jeśli nie damy szansy Lady i jemu. Uważam, że trzeba jak najszybciej doprowadzić do spotkania w Warce i [B]zdać się całkowicie na opinię Jamora[/B]. Lady ma szansę, w ostateczności ryzykujemy tylko zwrot. Trudno. Finansowo na razie jesteśmy na to przygotowani.

Zgadzam się całkowicie z Monday co do pieniędzy: jeśli nikt nie będzie miał nic przeciw temu, a Lady się powiedzie, [B]pomożemy psiakom Anhaty[/B]. :lol:

Trzymam kciuki za pomyślność! :thumbs:[/QUOTE]
opiniowanie ludzi nie jest w moim zakresie obowiazków. ja zajmuje sie psami. bedzie polecenie wydac lady, to wydam. no chyba ze podeslecie mi jakiegos cwoka to zamiast psa dostanie kopa.

Link to comment
Share on other sites

troche dzis umordowałem lady. pod dwóch godzinach szybkiego marszu , szarpanek + nagrodek frolikiem= nie robiła juz obciachu, ładnie trzymała tempo i juz nie intersowała sie zadnymi ludziskami, nawet tymi małymi. jedyne co ją było w stanie rozproszyc to szczekajace kundle przy ogrodzeniach.
Na koniec zapytałem :
- połazimy czy wystarczy ?
Ona - oj wystarczy wystarczy
Grzeczna dziewczynka

[IMG]http://images8.fotosik.pl/760/d0ffce87dbd624c6gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/760/5c1e50eb63e42e9cgen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiking042']Dzięki, Jamor, szkoda, że Lady wcześniej nie trafiła do Ciebie.
Lady bardzo ładnie prezentuje się na Twoich zdjęciach. :lol:[/QUOTE]


Lady to ślicznotka :D Dzięki takim zdjęciom bedzie sporo telefonów.

Monday i Lilth, dzięki za chęc pomocy finansowej. Dobrze wiedzieć, ze sie nie

zostaje samemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moni12']Ja dzis przekazałam Lady 75 zł z pieniążków Miski, którą dziś odbierałam od Jamora.[/QUOTE]

Właśnie weszłam to napisać - wczoraj wieczorem już nie mogłam się do komputeraz dostać :oops:

75zł jest u jamora, więc za grudzień wiking wysyłasz mniej o 75zł. Ale w rozliczeniu zapisz!!!

Moni - dzięki ogromne !!!! :)
A Miśka to super dziewczyna - na szczęście bardzo szybko dom znalazła :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja też wczoraj miałem kłopoty z wejściem i pisaniem na DOGO. Uzupełniam więc dziś:

[B][quote name='moni12'][/B]Hejka . dzis odbierałam mojego psa od Jamora i zostawiłam Jamorowi 75 zł na Lady. odliczcie sobie to przy rozliczeniu z Jamorem.Prezent od Miśki[/QUOTE]

Monday, na konto wpłynęło od Ciebie 45zł:
40zł - bazarek [B]Monday[/B]
5zł - jednorazowa wpłata od [B]Dyo[/B]

Wpłynęło również 19,60zł z bazarku od [B]AMIGI[/B]

Pięknie dziękujemy! :lol:

Bieżące rozliczenie:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/144235-CZ%C4%98STOCHOWA-CENTRUM!!!!!!!potrzebna-wizyta?p=15859868&viewfull=1#post15859868[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...