Jump to content
Dogomania

Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu


lilith27

Recommended Posts

Oglądam zdjęcia - jamor dzięki :)
Ona z Mundkiem wygląda świetnie !!!!!!!!!!! Para jak tralala.....
Kto pierwszy kogo zaczepił? On ją, czy ona jego?????
A jak do innych psów, jak do ludzi....(dzieci)???

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/470ec2bb8c9545df.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/656/470ec2bb8c9545dfgen.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/119f6307c9d88159.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/656/119f6307c9d88159gen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Enigma79']Podobnie jak osoby wypowiedające się przede mną za wiele zrobić nie mogę - prześlę 20 zł jednorazowo, proszę o dane do przelewu. Trzymam kciuki za sunię.[/QUOTE]

Niestety, moja sytuacja też jest podobna. Sama mam 11 ogonów i co chwila jakiś tymczas........................:(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]zdjęcia do dupy ale trawka jak zwykle ładna[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/144235-syn-Lady-oddany-z-ds-do-ds....brakuje-300-złotych-miesięcznie!!pomóżmy-jego-matce..../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/144235-syn-Lady-oddany-z-ds-do-ds....brakuje-300-złotych-miesięcznie!!pomóżmy-jego-matce..../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]
A mnie się tam zdjęcie bardzo podoba :) Zestawienie koloru czarnego (w przewadze) z żółtym i czerwonym Puchatka.

Link to comment
Share on other sites

moge wystawic bazarek, ale tylko wirtualnie - nie zajme sie wysylka, ani zbieraniem pieniedzy na wlasne konto; czyli jesli dostane zdjecia to zrobie bazarek i bede go obslugiwac, a potem ofiarodawcy juz sie dogadaja z kupujacymi na wysylke i warunki platnosci, a kupujacy przesla bezposrednio pieniazki do jamora, czy jak tam sobie to zorganizujecie;
jesli uznacie, ze to dobry pomysl, to prosze zdjecia przedmiotow wraz z ich opisem i cena wywolawcza na [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Na konto wpłynęło już:

2010-11-24 asiamm jednorazowo 20.00 zł
2010-11-25 agniech_a jednorazowo 10.00 zł
2010-11-25 PelasiaLala jednorazowo 10.00 zł
2010-11-25 anetta jednorazowo 10.00 zł
2010-11-25 Aimez_moi jednorazowo 20.00 zł
2010-11-25 fochu deklaracja stała XII 20.00 zł
2010-11-25 agnieszka32 deklaracja stała XII 20.00 zł
2010-11-25 dagmara86 jednorazowo 20.00 zł
2010-11-25 NINKA1 jednorazowo 50.00 zł
2010-11-25 wiga138 jednorazowo 100.00 zł
2010-11-26 Enigma79 jednorazowo 20.00 zł
[B]Razem: 300zł[/B]


Serdecznie dziękujemy! :lol:

Ogólne zestawienie zrobię na koniec miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

pokazało sie słonce, wiec wrzucam nowe zdjecia, nastepne w marcu.
co do Lady :
- nie potrafi poruszac sie miescie na smyczy, albo zostaje z tyłu i na upartego próbuje cos wąchac, albo na slepo ciagnie do przodu. pozostawiaona na smyczy próbuje przryśc ją.
- jest agresywna do dzieci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']pokazało sie słonce, wiec wrzucam nowe zdjecia, nastepne w marcu.
co do Lady :
- nie potrafi poruszac sie miescie na smyczy, albo zostaje z tyłu i na upartego próbuje cos wąchac, albo na slepo ciagnie do przodu. pozostawiaona na smyczy próbuje przryśc ją.
- jest agresywna do dzieci[/QUOTE]

A coś pozytywnego nam powiesz o niej:shake:
Dom bez dzieci i najlepiej nie w mieście...
A próbuje przełazić do drugiego boksu???
Pewnie okaże się, że nie potrafi zostać sama w domu:angryy: ten uroczy tak zwany lęk separacyjny.
Po prostu się załamałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blueberrykiss']To może ja pociesze i powiem że z bazarku mamy już 120 złotych :)[/QUOTE]

To naprawdę pocieszające.A i bazarek ekstra !!!
Skąd ty masz takie fajne rzeczy???

Ja tymczasem zapraszam na inny bazar dla Lady....darczyńcą jest AMIGO
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197108-I-TANIE-I-EKSTRA-TYTU%C5%81Y-DVD-!!!-Dla-Lady-do-5.12-godz.-21.00?p=15811322#post15811322[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']A coś pozytywnego nam powiesz o niej:shake:
Dom bez dzieci i najlepiej nie w mieście...
A próbuje przełazić do drugiego boksu???
Pewnie okaże się, że nie potrafi zostać sama w domu:angryy: ten uroczy tak zwany lęk separacyjny.
Po prostu się załamałam...[/QUOTE]
pytasz mnie o Lady jakby ta do mnie z ksiezyca spadła. prowadzicie wątek od ponad roku, wiec chyba ja znacie lepiej niz ja. u mnie jest dopiero 5 dni. Juz dawno wiedziałyście ze Lady jest agresywna do dzieci wiec skad to zdziwienie. Sunia nie ma obsesji do dzieci, czuje sie poprostu nie pewnie jak je widzi. to moze ja sie zapytam - co z zwiazku z tym było robione ? ile ten pies przez ostatnie 6 miesiecy spedził na socjalizacji na ulicy ? skoro mam pracowac z tym psem to chciałbym wiedziec co juz ma za sobą. Jesli chodzi o przechodzenie do innego boksu - u mnie nie próbuje. W boksie czuje sie dobrze, nie niszczy, wesoła i cerpliwa. Do psów- jedynie nie lubi owczarka niemieckiego Borysa, zresztą on ja tez, raczej to on prowokuje i jej ubliza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']pytasz mnie o Lady jakby ta do mnie z ksiezyca spadła. prowadzicie wątek od ponad roku, wiec chyba ja znacie lepiej niz ja. u mnie jest dopiero 5 dni. Juz dawno wiedziałyście ze Lady jest agresywna do dzieci wiec skad to zdziwienie. Sunia nie ma obsesji do dzieci, czuje sie poprostu nie pewnie jak je widzi. to moze ja sie zapytam - co z zwiazku z tym było robione ? ile ten pies przez ostatnie 6 miesiecy spedził na socjalizacji na ulicy ? skoro mam pracowac z tym psem to chciałbym wiedziec co juz ma za sobą. Jesli chodzi o przechodzenie do innego boksu - u mnie nie próbuje. W boksie czuje sie dobrze, nie niszczy, wesoła i cerpliwa. Do psów- jedynie nie lubi owczarka niemieckiego Borysa, zresztą on ja tez, raczej to on prowokuje i jej ubliza.[/QUOTE]


Właśnie z Lady to trochę dziwna sprawa. Nie wiem, jak to ująć. Ona ciągle zaskakuje. Bo np. ze mną bardzo ładnie chodziła na smyczy. Nie ciągnęła. Szła tam, gdzie ja. Jak ja szłam to ona też, jak ja stanęłam to ona tez. Nawet pamiętam jak ją chwaliłam, że chodzi ładniej na smyczy od moich kanapowców. Moze to tylko chwilowe z tą smyczą. Za to jak była w pierwszym hotelu, to wspinała się po siatce i przeskakiwała do innego boksu.

Dobry pomysł podała Agbnieszka. Może nie pisać mix amstaff.. ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']10 zł jednorazowo, więcej nie mogę.
To jej syna ktoś oddał i drugiego psa też ta sama osoba??
A można wiedzieć skąd wziął się jej syn, urodziła w schronie? Bo ona została wywalona z auta?[/QUOTE]

Dziękujemy ślicznie za wpłatę. Lady miała jednego szczeniaka, synka. Nie wiemy, gzdie urodziła.Lilith znalazła ich koło bloku. Prawdopodobnie ktoś wyrzucił, bo nikt jej nie szukał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...