Jump to content
Dogomania

Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu


lilith27

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki dogomaniacy !!
Nie możemy oddać Lady do schronu!!! Tyle pracy (i kasy) na marne by poszło - nie mówię już co by przeżyła ta śliczna dziewczyna.
Czekamy na zdjęcia od Jamora, jakiś nowy zwięzły tekst do ogłoszeń...Może takie nowości kogoś przyciągną.

Z tego co mówiła Magda, to Lady do bullowatych jest agresywna, ale na mojego kundla nie była źle nastawiona. Więc na spacery można z sunią wychodzić. Zobaczymt co jamor o niej powie.
Boję się natomiast tego, że sunia może niechętnie w domu sama zostawać:(

Link to comment
Share on other sites

Na konto wpłynęło 200zł zwrotu za hotel od Magdy, 20zł od [B]Monday[/B] z bazarku, 20zł od [B]asiamm[/B]. Bardzo dziękujemy! :multi: W tej chwili mamy 312,40zł gotówką i 210zł deklaracji stałych na grudzień. Z deklaracji jednorazowych może być jeszcze nie mniej niż 120zł. Wydaje się, że dzięki Wam o listopad i grudzień możemy być spokojni. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za wycofanie pieniędzy. Miałam zmniejszyć kwotę, a musiałam wszystko ,,zabrać``. Dwa psiaki mi z adopcji wracają po dwóch latach. Bardzo proszę o pomoc. Koszt dla nich to 900 zł miesięcznie. Oto link, jeszcze nieuzuepłniony, gdyż czekam na przekazanie mi go od moda.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/134003-2-miesięczne-bezdomniaki-już-w-ds-mama-też-w-ds-Radom-thx[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Wplacilam kilka grosikow.......nieduzo....przepraszam ale tylko tyle mialam......[/QUOTE]

pięknie dziekujemy
ciotka aimez po sąsiedzku nie zawodzi


a ciekawych (i nie tylko) przyczyny wycofania się z deklaracji zapraszam
[url]http://www.dogomania.pl/threads/134003-po-p%C3%B3%C5%82tora-roku-zwrot-z-DS!-Pako-i-Astor-nie-maj%C4%85-nic-za-3-tyg.-p%C3%B3jd%C4%85-na-ulice[/url]


Po półtora roku nagle bach......zwrot z adopcji.......
Bracia mają trzy tygodnie a potem niech się dzieje co chce......
Właścicielka umywa ręce i nawet nie chce pomóc finansowo........
Pako i Astor byli maleńcy jak razem pojechali do nowego "cudnego i wspaniałego domku"......
Dziś są dorosłymi średniakami (50 i 60 w kłębie) i już ich podobno Pani nie może mieć.......
Wobec Adoptujacej kobiety zastosowała szantaż emocjonalny......pt: "oddam je do schronu"
Psy spały na kanapie......a teraz idzie zima, do budy ich wrzucić się nie da.......
Nikt nie ma kasy na hotel ad hoc dla dwóch sporych średniaków........

Pozostał tylko płacz i zgrzytanie zębów......
Czarna rozpacz i od wczoraj szok, z którego nie sposób się otrząsnąć..........


Potrzebne jest wszystko........nawet pomysłów brakuje co tu zrobić.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...