Jump to content
Dogomania

Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu


lilith27

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny, śledzę watek od poczatku. niestety strasznie mi przykro ale nie mogę pomóc finansowo :(
wrzucę treść pw, jakie dostałam na watek ogólny bulowatych, może stamtąd jakaś pomoc nadejdzie.

dodałam:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-W%C4%85tek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str.1-post-1-2-5-8!!!?p=15793411&viewfull=1#post15793411[/url]

Link to comment
Share on other sites

Bądźmi kochani dobrej myśli
Znam sytuację Ani i Ewy i trzymajcie kciuki (obok kciuków za sukę) również za pako i astora
Pamiętacie może radomskie dwa szczeniaki bezdomniaki, z michałowa?

kochani dziś przyda się nawet pięć złotych deklaracji........
ziarnko do ziarnka..............

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie Monday.

Nie będę odkrywczy.

Moim brakuje około 400 zł. Sam mam już dobre 700 zł stałych. Jestem pusty.

To te gorsze wiadomości.

Dobra wiadomość to taka, że mogę jeszcze 10 zł dać co miesiąc, ale wpłacę pewnie dopiero po pierwszym. Za listopad i grudzień.

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie wszystkim dziękujemy za serce i odzew! Nie przypuszczaliśmy, że sytuacja tak się skomplikuje. Pieniądze w tej chwili są ważne, bo musimy Lady za wszelką cenę zatrzymać u Jamora. A pobyt u Jamora ma pomóc nam znaleźć dom dla Lady. Mamy wielkie nadzieje związane z pobytem Lady u Jamora... Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za obecność i każdy rodzaj duchowego i materialnego wsparcia! :bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Przyszlam na zaproszenie. Narazie moge tylko dac 10 zl. jednorazowo jak sie sytacja poprawi to postaram sie wiecej. Prowadze dwa watki i tam tez pieniedzy brakuje.
Jezeli nie uzbieracie do przyszlego tygodnia to od wtorku moge pomoc watek rozsylac, bo wyjezdzam w piatek i wracam w poniedzialek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']zaglądam do Lady .. to w ciągu ostatnich minut już druga sunia na L wołająca o pomoc ..
Co lepsze: wpłata jednorazowa czy pakiet ogłoszeń dla Lady??[/QUOTE]

Katlis zaoferowała się zasponsorować ogłoszenia...Tylko czekam na zdjęcia od Jamora.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...