Jump to content
Dogomania

Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu


lilith27

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki za zaproszenie. Przeczytalam kilka stron w tyl, i aż mi głupio, że muszę napisać to samo: nie mogę już sobie pozowlić na żadne deklaracje, ledwo płacę to co powinnam.. Mam wrażenie, że całe dogo ledwo dyszy finansowo.W grudniu dorzucę się jednorazowo, strasznie mi przykro. Będę zaglądać, mam taki sentyment do dzielnych mamusi..

Mogę coś na bazarek poszukać, jeśli ktoś wystawi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Dzieki za zaproszenie. Przeczytalam kilka stron w tyl, i aż mi głupio, że muszę napisać to samo: nie mogę już sobie pozowlić na żadne deklaracje, ledwo płacę to co powinnam.. Mam wrażenie, że całe dogo ledwo dyszy finansowo.W grudniu dorzucę się jednorazowo, strasznie mi przykro. Będę zaglądać, mam taki sentyment do dzielnych mamusi..

Mogę coś na bazarek poszukać, jeśli ktoś wystawi?[/QUOTE]


ja mogę wystawić i ewentualnie jakieś swoje rzeczy dołożyc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blueberrykiss']dziewczyny gotowe zapraszajcie, licytujcie i podnoście proszę

bazarek dla dziewczynki:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197049-Zapachy-dla-Twojego-domu-świeczki-kadzidełka-i-inne...-dla-Lady-do-05.12?p=15804750#post15804750[/URL][/QUOTE]

Będę podbijac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']i ja...hahha..szukałam wcześniej wzmianki o jakimś psie...Miśku...zabiję:mad::mad::mad:[/QUOTE]


Shaniu widocznie jeszcze za słabo znasz Jamora ;) Ja od razu wiedziałam, że za moment pojawi się zdjęcie Lady z pluszakiem :evil_lol: To nie pierwszy i nie ostatni taki numer w wydaniu jamora :p Uwielbiam jego poczucie humoru i historyjki z życia psiaków :loveu: Kto czytał Bronkowy pamiętnik, ten wie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...