Jump to content
Dogomania

Chuda nibyonka, jest na terenie firmy - ma właściciela.


Recommended Posts

i znowu pod naszym wspaniałym krasnostawskim Tesco wyrzucono psiaka. Jest przekochany i ładniusi, srebrny niby ONek. Do tej pory ma na szyi obrożę. Psina jest nieufna, nonstop ma podkulony pod siebie ogonek. Jest młody, ma bielutkie ząbki i zachowanie szczeniora - wesoły, podskakujący.

Biega pod samochodami, na pewno któryś go w końcu potrąci i tyle z niego będzie. Psina jest młody, dziś jadł mi z ręki. Prawdopodobnie wyrzucił go jakiś "chłop ze wsi", jak to skomentowała pewna miłośniczka psów, która przynosi mu czasem tam jedzenie.

Co z nim robić???? Może macie jakieś pomysły? Może go do schronu wywieźć najlepiej i stamtąd szukać domu? Ja nie mam gdzie go umieścić, bo nietsety jest duży (choć i tak nie mogłabym go wziąć na DT, bo według pewnej dogomanki lepiej żeby nawet pies padł niż trafił do mnie)

Macie jakieś pomysły??? :-(


[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/18/pieso.jpg[/IMG]
[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/425/piseo2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Widziałam go 2 dni temu taki był spragniony że język mu sięgał do kolan-miałam mleko i dałam mu do picia.
Kiedyś koło mojego bloku plątał się taki psiak czarny podpalany moja koleżanka ogłosiła go w internecie i zgłosili się młodzi ludzie z Chełma....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia']Ja nie mam gdzie go umieścić, bo nietsety jest duży (choć i tak nie mogłabym go wziąć na DT, bo według pewnej dogomanki lepiej żeby nawet pies padł niż trafił do mnie)

Głupim gadaniem nie ma się co przejmować :shake: ,bo najważniejsze jak uda się pomóc kolejnej bidzie .....

Link to comment
Share on other sites

haliza - dostałam i odczytałam Twoje pw. A powiedz mi, może już Ty się z tą koleżanką kontaktuj, możesz?

Ja na DT GO NIE wezmę,bo jest za duży, a ja mam swoje 3, jeszcze żeby to suka była to jeszcze, ale mam dwóch samców, którzy nie tolerują siebie nawzaejm, a co mówić kolejnego :-(

No nic, na razie chyba najlepszy schron w Lublinie :(

Link to comment
Share on other sites

Ja teraz mam dyżury, jak wysłałabyś jej zdjęcia to ona ogłosiła by jak najszybciej , ja nie umiem wysyłać zdjęć-domku tymczasowego też nie mam ratunek ogłoszenie i schron w Lublinie.
Przy tamtym psiaku ludzie znależli się bardzo szybko ,może i ten miałby szczęście :-(

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za PW... Rodzice - może warto by sprawdzić na wątkach w podforum DT, tam jest parę ofert domów tymczasowych takich prywatnych, ale są też np u Jamora, gdzie poszła suczka od nas, Majka... Szkoda go do schronu, mimo że schron lubelski nie jest najgorszy, to jeśli to szczeniak, może szybko znaleźć dom i szkoda, że tracił kontakt z ludźmi, tym bardziej, jeśli jest nieufny.

Link to comment
Share on other sites

Można spróbować zrobić jakieś fotki i ogłosić, że nieufny szczeniak do oswojenia i tak dalej...

A jeżeli naprawdę nie ma co z nim zrobić, to w lubelskim schronie po nauce podstawowych komend powinien szybko znaleźć dom, bo na młode ONkowate zawsze są chętni. Nie wiem sama... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Mimo wszystko lepszy schron :-( bo pies bedzie zaszczepiony itd moze co prawda zniknac w tłumie psopw ale moze tez znależc dom z ogłoszen tak samo ( najlepiej ogłoszenie ,ze bezdomny zagubionuy i grozi schron - jesli go ktos wypatrzy to i tak ze schronu wezmie pewniej niz z ulicy )

Link to comment
Share on other sites

czekam na razie na decyzję koleżanki czy będzie mogła wziąć go na DT, choć nie sądzę :shake:
skłaniam się do wywozu go do schronu w Lublinie. I dlatego proszę o wypowiedzi osoby, które wiedzą jak i co tam działa. Jak zrobić aby go przyjęli?

Haliza - dzwoniłam wczoraj przedpołudniem do Twojej koleżanki, miała do mnie napisać maila abym miała jej adres, ale do tej pory nie dostałam od niej info.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']czekam na razie na decyzję koleżanki czy będzie mogła wziąć go na DT, choć nie sądzę :shake:
skłaniam się do wywozu go do schronu w Lublinie. I dlatego proszę o wypowiedzi osoby, które wiedzą jak i co tam działa. Jak zrobić aby go przyjęli?

Haliza - dzwoniłam wczoraj przedpołudniem do Twojej koleżanki, miała do mnie napisać maila abym miała jej adres, ale do tej pory nie dostałam od niej info.[/quote]
Ona jest jakaś zakręcona ,mówiła mi dzisiaj że wysłała a ty się nie odzywasz-jutro postaram się to załatwić-koty obsikały jej komórkę więc mogę się z nią porozumieć po pracy a jak uda mi się wcześniej to wyślę sms-przepraszam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Byłam dzisiaj pod Tesko i nigdzie go nie widziałam,objeżdziłam cały teren-ale widziałam sunię koło kościółka,nie daje się do siebie zbliżyć:-([/quote]

o jezu, jak ja się boję takich info :-(
boję się, że pomoc nie nadejdzie na czas :shake:

prawdopodobnie dziś po 21 podjedziemy tam i nakarmię go i napoję (mam nadzieję, że będzie kogo)

Haliza, jak robimy z tą sunią? Ja dalej gotowa jestem ją wziąć do siebie i szukać domu. Czy masz jakiś pomysł jak ją złapać? a możesz napisać jak było z tym jak Ci się udało ją nakarmić|? Podeszła do Ciebie? Jadła z ręki?

Link to comment
Share on other sites

Była na terenie szpitala,powiedziały mi o tym babki które tamtędy przechodziły ja ją widziałam,ale szłam z psem kiedy wróciłam rowerem nie widziałam jej ale zaczęłam ją szukać i trafiłam na te babki,powiedziały że leży koło samochodów i tak było.....
Podeszłam do niej z jedzeniem i piciem-musiała być głodna bo jak kucnęłam i podrzucałam jej kawałki to nie uciekała ,nawet raz udało mi się dotknąć jej noska ,ale nie dawała mi się podnieść ,wodę zostawiłam jej pod choinką ,nosiłam jeszcze 2 dni w to miejsce jedzenie wieczorem ale nie wiem kto zjadał bo więcej jej nie widziałam ,dopiero dzisiaj(miseczki ktoś wyrzucił)
Nie wiem jak ją złapać chyba do jakiejś klatki- pułapki kiedyś czytałam na forum ale nie wiem skąd ją wziąć :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...