Jump to content
Dogomania

Azyl u Majki. Pomoc pilnie potrzebna!


Luzia

Recommended Posts

[quote name='GuniaP']Po kotka nikt się nie zgłosił... Domy znalazło 2 szczeniaki biały i jeden od Laury i Kosma.[/QUOTE]

Kosma poszła do adopcji ? Ta matka owczarkowata ? No to cudownie, chociaż wiem, że Majka marzyła o domu dla dwóch suczek bo takie były zżyte ze sobą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczeniaczki sunie :
[URL="http://www.kundelek.org/azyl-u-majki/category/126-gloria"]GLORIA [/URL]
[URL="http://www.kundelek.org/azyl-u-majki/category/127-tajga"]TAJGA[/URL]

Do Majki ktoś przyprowadził następną suczkę... błąkała się po wsi od ponad tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

nie tylko ty Guniu. Jestem z Majką w telefonicznym kontakcie bo chcemy jakoś jej psiaki ulokować na Kundelkową stronę tylko nie mamy longinu do stronki. Mailowałam w tej sprawie do p.Haliny Derwisz i czekam na odpowiedż. Majka ma dużo adopcyjnych psiaków tylko je trzeba jakoś wydobyć
z tego odludzia. Szkoda że nie ma tam nikogo na miejscu, kto by z nią współdziałał tak jak my tu w Rzeszowie i najbliższych okolicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Figus poczekaj, raczej nie dojedzie, zasypało..ja wczoraj do Lublina nie dojechałam bo był armagedon na drogach, więc chyba do Majki tez będzie problem, poczekajmy, ma być od przyszłego tygodnia już ciepło podobno.[/QUOTE]

no właśnie , chyba to teraz nie bardzo
kurcze , czekałam do końca miesiąca i masz ci los
zobaczę w przyszłym tyg . i napiszę jeszcze raz do tej firmy czy dadzą radę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...