Jump to content
Dogomania

Azyl u Majki. Pomoc pilnie potrzebna!


Luzia

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam dobry news! na akcje, ktora wlasnie organizujemy dla psiakow, jest duzy odzew i czesc darow postanowilysmy przekazac 'Majce'. sa ludzie w Chicago, ktorzy zaoferowali, ze przysla paczke. podajcie mi prosze adres, na ktory ma paczka byc wyslana, zeby dotarla do azylu. bardzo sie juz ciesze w imieniu psiaczkow!

Link to comment
Share on other sites

Suczka Laura z Biłgoraja i jej szczeniaki :
[url]http://www.kundelek.website.pl/azyl-u-majki/category/120-szczeniakilaury[/url]

Była bezdomna, oszczeniła się, pracownicy z gminy usiłowali ją umieścić w jakims schronisku, ale w promieniu 300 km żadne jej nie chciało przyjąć, jeszcze na sama suczke by miejsce było, ale szczeniaki do uspienia no i trafiły do Majki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmurdz']mam dobry news! na akcje, ktora wlasnie organizujemy dla psiakow, jest duzy odzew i czesc darow postanowilysmy przekazac 'Majce'. sa ludzie w Chicago, ktorzy zaoferowali, ze przysla paczke. podajcie mi prosze adres, na ktory ma paczka byc wyslana, zeby dotarla do azylu. bardzo sie juz ciesze w imieniu psiaczkow![/QUOTE]

przepraszam za offa: kmurdz skontaktuj się ze mną proszę na pw w sprawie deklaracji dla [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174602-ANTEK-staruszek-w-hotelu-szukamy-sta%C5%82ego-domku%21%21%21?p=13592791#post13592791"]Antosia[/URL], masz zapchaną skrzynkę, nie mogę nic Ci wysłać, a sprawa pilna :D

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="1"]Przepraszam bardzo za offa :oops:[/SIZE]
[CENTER]
[SIZE="3"][B][COLOR="#ff0000"]Chciała bym serdecznie zaprosić na bazarek na którym można wybrać imię 5 ślicznych uratowanych w powodzi psiaków.[/COLOR][/B]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196416-WYBIERZ-IMIONA-DLA-POPOWODZIOWYCH-SZCZENIAKÓW-na-tarnobrzeskie-bidy-do-25.11-22-00?p=15731657#post15731657"]KILK![/URL][/B][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Cholera, jakby tak zmusić okoliczne gminy do podpisania z Majką umowy, zasponsorowania bud, boksów, płacenia sensownych pieniędzy za każdego psa i znalzeinia takiego, który nie będzie zdzierał... marzenie.... wtedy by jej chyba tylko samochodu brakowało, co?

EDIT: Bo na dobrą sprawę to oni mają podane na tacy w 60% gotowe rozwiązanie bezdomności zwierząt. Mają osobę, która się chce tymi zwierzami zająć i mają teren, na którym to można robić.
Czyli największe problemy z głowy.
Trzeba już tylko wyjąć węża z kieszeni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...