Jump to content
Dogomania

Henio ma wspaniały dom.


tamb

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kiyoshi']zapisuje sobie wątek, a w wolnej chwili powybieram trochę zdjęć i zrobię mu pakiet nowych ogłoszeń.
Z poprzednich ogłoszeń na olx Henio ma 8 pobrań telefonu!! a tu teraz czytam że nikt nie dzwonił:([/QUOTE]

ogłoszeniowy pakiet na 25 stronach gotowy- trochę ogłoszeń na Kraków a reszta na Bielsko i Katowice, wybrałam nowe zdjęcia i minimalnie zmieniłam tekst. Trzymam kciuki!!!
wybaczcie, że nie wklejam linków, ogłoszenia są wszystkie takie jak to:

[url]http://olx.pl/oferta/henio-niewielki-lagodny-nauczony-czystosci-piesek-szuka-domu-CID103-ID6QFL3.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']ogłoszeniowy pakiet na 25 stronach gotowy- trochę ogłoszeń na Kraków a reszta na Bielsko i Katowice, wybrałam nowe zdjęcia i minimalnie zmieniłam tekst. Trzymam kciuki!!!
wybaczcie, że nie wklejam linków, ogłoszenia są wszystkie takie jak to:

[URL]http://olx.pl/oferta/henio-niewielki-lagodny-nauczony-czystosci-piesek-szuka-domu-CID103-ID6QFL3.html[/URL][/QUOTE]



Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

W schronisku w BB jest pies w typie husky po amputacji ogona i łapy. Psy go tak pogryzły. Grozi mu do nich powrót jak się wygoi w szpitalu. Pomoc potrzebna na wczoraj. Ja tego nie ogarnę. Kto się tym może zająć. Tam nikt się nim nie przejmie.

Link to comment
Share on other sites

Przelew doszedł. Dziękuję.

W ramach pracy nad zachowaniem Henia Pani behawiorystka zaleciła pracę ze smaczkami i gryzakami, tzn. Heniu powinien codziennie przez pół godziny żuć jakiś gryzak np. kość prasowaną, ucho, żwacze lub coś podobnego.
Prosiłabym o zakupienie dla Henia smaczków (coś małego i drobnego jako nagrody) i gryzaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']A mogłabyś w Krakvecie (sklepie) wejść na te smaczki i gryzaki i coś wskazać, to przy następnych zakupach bym coś zmówiła.

Mam w domu z 15 takich małych kosteczek prasowanych, moje tego nie chcą.[/QUOTE]

Jako nagrody mogą być dropsy lub MACED mięsne kostki, natmiast gryzaki to np. ucho wołowe, suszone żeberka, wymiona lub żwacze.
Gryzaki muszą być twarde żeby Heniu mógł nad nimi troszkę dłużej popracować ;)

Link to comment
Share on other sites

Może się jeszcze ktoś uaktywni. :look3:

Nie mogę zaakceptować aktualnej dogomanii. Miałam w panelu użytkownika do 20 wątków, na które w miarę wolnego czasu wchodziłam. Wadomości oddzielnie były odebrane i wysłane. To, co nieaktualne usuwałam, żeby sie nie plątało przed oczami. Mam mało czasu, nie mogę angażować się w to, w co nie chcę. Teraz wchodzenie na dogo drażni mnie, nie mogę znaleźć tego, czego szukam. Ta sytuacja martwi mnie, bo nie chciałabym opuszczać wątku Henia, który nie ma deklaracji w potrzebnej kwocie. Nie wiem już co robić. Sama go do siebie nie wezmę, tak jak zwierzaki, które zostały u mnie przez zasiedzenie. Płacić też nie dam rady. Szantażować schroniskiem czy uśpieniem nie potrafię. Co robić?

Link to comment
Share on other sites

Może się jeszcze ktoś uaktywni. :look3:

Nie mogę zaakceptować aktualnej dogomanii. Miałam w panelu użytkownika do 20 wątków, na które w miarę wolnego czasu wchodziłam. Wadomości oddzielnie były odebrane i wysłane. To, co nieaktualne usuwałam, żeby sie nie plątało przed oczami. Mam mało czasu, nie mogę angażować się w to, w co nie chcę. Teraz wchodzenie na dogo drażni mnie, nie mogę znaleźć tego, czego szukam. Ta sytuacja martwi mnie, bo nie chciałabym opuszczać wątku Henia, który nie ma deklaracji w potrzebnej kwocie. Nie wiem już co robić. Sama go do siebie nie wezmę, tak jak zwierzaki, które zostały u mnie przez zasiedzenie. Płacić też nie dam rady. Szantażować schroniskiem czy uśpieniem nie potrafię. Co robić?

 

 

nie poddawaj się, proszę!! Henio potrzebuje pomocy...to straszne, że nikt nie dzwoni z ogłoszeń nie rozumiem tego:(

a co do dogo- wszyscy mamy te same uczucia...zmiany dobijają, ale wszyscy jakoś to ogarniemy;)

Link to comment
Share on other sites

Jakaś osoba z Katowic dzwoniła a jak usłyszała, że ma 5 lat to stwierdziła, że za stary. Nikt nie dzwoni a ja już tego nie ogarniam pod żadnym względem. Teraz od 2 tygodni mam już 12 kotów bo ktoś podrzucił 2. Dziesiąty pies Yoda prawdopodobnie nie znajdzie domu i zostanie bo sika gdzie popadnie. Kotka Mija miała czyszczone zęby w środę a dzika Sindy wszystkie możliwe badania w poniedziałek bo robi rzadką kupę i to nie do kuwety. Jeszcze w tym wszystkim terminy zawodowe bardzo ważne a zawód i praca prawie, że dla idei. Henia mi szkoda ale nie jestem w stanie nic więcej zrobić dla niego poza zbieraniem na hotel. A to mi nie wychodzi. Co miesiąc się martwię, że nie uzbieram.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...