Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

Witajcie!
Dziś zrobię przelew jednak ze względu na to, ze moja tymczasowiczka zostanie u mnie na dłużej i dodatkowo miałam już wcześniej zaklepanych kilka deklaracji to nie mogę zadeklarować stałej kwoty co miesiąc.
Agata, Sonia opróżnijcie skrzynkę odbiorczą bo nie można wysłać PW:(
Pozdrawiam amica

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam że odbiegam od tematu
ale Kropek i Cekin potrzebuja ogłoszeń!
Czy ktoś mógłby się tym zająć?

to ich wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/175746-Kropek-i-Cekin-dwa-maA-e-A-aciate-pieski-czekajAE-na-nowe-domy-POTRZEBNE-OGA-OSZENIA?p=13704425#post13704425"]http://www.dogomania.pl/threads/175746-Kropek-i-Cekin-dwa-maA-e-A-aciate-pieski-czekajAE-na-nowe-domy-POTRZEBNE-OGA-OSZENIA?p=13704425#post13704425[/URL]

POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY!!

Link to comment
Share on other sites

Bingo czemu nikt się toba nie zainteresował?
czy moznaby się skontaktować z hotelikiem, zeby jakieś nowe info dostać jak się chłopak miewa, jaki według nich ma charakter, jakieś foty może??
bo praktycznie mało tutaj informacji dostajemy... a bardzo jestesmy wszyscy ciekawi co u naszeog Bingusia słychać :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dzisiaj do hotelu.
Bingus ma się bardzo dobrze.Jest kochanym psem,podobno pieszczoch z niego niesamowity.Kładzie się na plecach i czeka na mizianko po brzuszku:loveu:Taka przylepa z niego.Widac,że potzrebuje kontaktu z człowiekiem.
Zaprzyjaznił się z innym pieskiem i razem biegają po wybiegu,ale z koleżanką z boksu obok niestety nie da rady:roll:.Podobno ta Sonia to taki agresorek:diabloti:

Wszystko jest ok,Bingus to okaz zdrowia i nie ma z nim żadnych problemów.

Prosiłam o nowe zdjęcia,takie troszkę ładniejsze do ogłoszeń,więc zobaczymy;);)

Binguś życzy wszystkim kochanym cioteczkom WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak sie ciesze, że Bingus ma się dobrze! Może szybko znajdzie kochający domek, zasługuje na niego, po tych wszystkich krzywdach, jakich w przeszłości doznał.
Wesołych świąt dla wszystkich Cioteczek i Wujaszków, no i dla naszego Bingusia !

Link to comment
Share on other sites

Nasz Binguś nareszcie odżył w tym hoteliku! :)
Mam nadzieje że niedługo uśmiechnie się do niego większe szczęście i pójdzie do swojego wymarzonego domku!
Wesołych świąt Bingusiu no i wszystkich cioteczkom oraz wujaszkom też życzę wesołych świąt!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']Dzwoniłam dzisiaj do hotelu.
Bingus ma się bardzo dobrze.Jest kochanym psem,podobno pieszczoch z niego niesamowity.Kładzie się na plecach i czeka na mizianko po brzuszku:loveu:Taka przylepa z niego.Widac,że potzrebuje kontaktu z człowiekiem.
Zaprzyjaznił się z innym pieskiem i razem biegają po wybiegu,ale z koleżanką z boksu obok niestety nie da rady:roll:.Podobno ta Sonia to taki agresorek:diabloti:

Wszystko jest ok,Bingus to okaz zdrowia i nie ma z nim żadnych problemów.

Prosiłam o nowe zdjęcia,takie troszkę ładniejsze do ogłoszeń,więc zobaczymy;);)

Binguś życzy wszystkim kochanym cioteczkom WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!![/QUOTE]

O fajnie, na reszcie jakieś wiadomości i to jakie fajne.
Mam nadzieję, ze w święta ktoś go wypatrzy i po świętach pójdzie do nowego domku, taki prezent z okazji świąt by miał nasz Binguś :)

Link to comment
Share on other sites

tola dziękuję za przyciągnięcie mnie tu za uszy.
podobnie jak większość jestem obładowana deklaracjami i ni huhu nie mogę na ten moment stałego dać. jeżeli mogłoby być to co najwyżej jakieś jednorazowe.

najprędzej mogłabym pomóc w ogłoszeniach ale potrzebuję chociaż z tydzień żeby swoje dogo doprowadzić do stanu używalności.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...