Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neris']W profilu Talcott znalazłam info z prośbą o wpłatę deklaracji na marzec, wcześniej była tu ona jako stała deklaracja 50zł miesięcznie.[/QUOTE]
W spisie deklaracji stałych nie widzę Talcott, podobno wcześniej była. Czy ktos ja wycofał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']To kto ją skreślił?[/QUOTE]
Na ten temat chyba powinna się wypowiedzieć Tola, założycielka wątku, bo widzę że ona we wtorek coś edytowała w pierwszym poście i właśnie wtedy zniknęła deklaracja Talcott.

Link to comment
Share on other sites

to przez przypadek musiałam usunąć :(
Tak mi przykro nie wiem jak to się stało, że Talcott nie ma wcale,lecz przypominam sobie że ją przekładałam do jednorazowych deklaracji i nie wiem czemu jej wcale nie ma,już poprawiam....
Chciałam przesunąć deklaracje Talcott jej deklaracje do jednorazowych jak już nie ma jej wśród nas
[*] :(
Dzięki że napisaliście i moge poprawić tą deklaracje...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam rachunek za marzec.Kwota do uregulowania wynosi łącznie [COLOR=darkred][B]422zł [/B][/COLOR](w tym 372zł za hotel i 50 zł za odpchlenie i odrobaczenie).

Tola dopisz proszę moje 40 zł do wpłat na marzec...
i proponuję zmienic tytuł wątku np. na taki:
Brakuje stałych deklaracji...Nie skazujmy Binga na powrót do schronu!!!Każdy grosz się liczy!!!Prosimy o pomoc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']Dzisiaj dostałam rachunek za marzec.Kwota do uregulowania wynosi łącznie422zł(w tym 372zł za hotel i 50 zł za odpchlenie i odrobaczenie).
[/QUOTE]
50 zł za odpchlenie iodrobaczenie?:-o duzo, tymbardziej ze to pies ze schroniska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...