Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem niestety teraz zaczęła się szkoła i mam dużo nauki i nie mam zbytnio czasu żeby być na dogo :(
I mam pytanie malibo ty wpłacałaś jednorazowo tak ?
A ala123 wpłacała też jednorazowo?

I kto wpłacał te 40zł jest napisane w pierwszym poście ze nie wiem kto to jest..
I coś mi śle wyszło bo agata,sonia ma że jest ponad 600zł na jej kącie a ja mam zapisane tylko trochę ponad 500zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Jestem niestety teraz zaczęła się szkoła i mam dużo nauki i nie mam zbytnio czasu żeby być na dogo :(
I mam pytanie malibo ty wpłacałaś jednorazowo tak ?
A ala123 wpłacała też jednorazowo?[/QUOTE]
ja deklarowałam 30 zł miesięcznie, a teraz wpłaciłam 60zł za 2 miesiace,jest to stała deklaracja tylko bardzo prosze o przypominanie,bo mam sporo tych deklaracji i mogę zapomnieć

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, zróbcie jakieś ładne zdjątka Bingusiowi i może jakieś dane do ogłoszenia, jak się zachowuje w dt wśród innych psów, jak się czuje i jaki ma stosunek do ludzi, czy jest otwarty do ludzi, czy zamknięty w sobie, wykastrowany nie jest? - takie podstawy.
Ja pozbieram te info w całość i ułożę jakiś ładny tekst do ogłoszeń i mały zostanie rozsławiony w necie tak, jak obiecałam :)
tylko muszą być ładne zdjęcia - to podstawa !!!
a no i namiary do kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

[B]No i co? Bingo co u Ciebie?[/B]

[CENTER][COLOR=Green]**********************************************
[/COLOR][/CENTER]

[COLOR=Red][B]
Czy mozecie zajrzec do tej psiej bidy bardzo prosze.....

Polamany znaleziony mieszkal w betonowej rurze pod mostem - tragiczna psia bida....[/B][/COLOR]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179385-Lucky-poturbowany-psiak-w-potrzebie-ZBIERAMY-KASAE-NA-DT-I-LECZENIE[/url]
[CENTER] [COLOR=Green]**********************************************[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z Panem Kaziem.Bingo czuje się dobrze,jest trochę strachliwy. Do Pana Kazia juz sie przyzwyczaił,wiec jak Go zawoła to podchodzi.Nie jest absolutnie agresywny,ani w stosunku do ludzi,ani do innych psów.Lubi sobie pospiewac arie,czasami w nocy:evil_lol:
Jak tylko dostane zdjecia to dam znac,tylko moge miec problem z wstawieniem na wątek,bo starym sposobem nie wychodzi...:roll:,wiec poprosze na pw maila do kogos kto wstawi fotki...:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...