Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ana666']450 zł to duzo, niektórzy maja taka rente i muszą wyżyć przez miesiac a tu za to że pies bedzie w kojcu tyle kasy, nikt nie sparwdza czy bedzie wypuszczany czy nie albo czy bedzie wychodzić na spacery :/
nie wiem moze niech tola sie wypowie to jej watek...[/QUOTE]

Myśmy tyle płacili za Kornelię przez 7 miesięcy, raz zabrakło do zapłaty ponad 300zł :( to sporo, da się tyle uzbierać, ale najlepiej od solidnych ciotek, z gwarancją, że będą wpłacać.

Link to comment
Share on other sites

ja mam u jednego psa "solidna" cioteczke, po 2 miesiącach napisąla ze bedzie zamiast 300 dawać 200 co miesiąc, wiem ze i 200 to dużo ale za mało dla tego psa to 1/3 deklaracji, a na innych watkach deklarowała wpłaty wiec niec hodzi o to ze już nie ma, i tak ona już nie daje 100 a dwie soby zalegaja co daje 150 mniej co miesiąc, ja nie mam zeby wykladac i sa problemy, a pies w hoteliku dopiero 3 miesiące wiec co dalej... ja już nie ufam tym deklaracja na dogo

Link to comment
Share on other sites

ja też. tola tak jak pisala jeszcze sie uczy nie zarabia a to "jej" pies, jak zabraknie deklaracji ona nie pomoże bo z czego a 450 zł bardzo ciezko uzbierać do tego niech nam zachoruje kulfon albo co i też kasa bedzie potrzebna:/
a moze ruszymy z ogłoszeniami, zaczniemy szukać domu zamiast ciągle pisac o tym ze hotelik drogi, ja nie znam żadnych znam tylko dt ale dla małych psów :( może przy całej masie ogłoszeń szybciej znajdziemy DS niż hotelik za 300zł. co?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...