Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tola-co z tym kontem do wpłat na Kulfona.Ludzie chca wpłacac,a nie maja gdzie...
Jak chcemy pomóc Kulfonowi to trzeba bardziej zainteresowac sie Jego wątkiem...:roll:
Mogę podac moje konto,rozliczenie bede przesylac do Ciebie,a Ty bedziesz wstawiac na pierwsza strone.Tak moze byc?

Sorry,że piszę na wątku,ale masz zapchaną skrzynkę.

Link to comment
Share on other sites

Talcott-owszem prosilam o pomoc,ale to nie ja jestem założycielką wątku.Prosiłam o deklaracje i zajęlam sie szukaniem hotelu,który znalazłam...A kwestie finansowe(wplaty na konto) i rozliczenie to juz nie bylo moje zadanie...
Ja trafilam na ten watek przypadkowo i Kulfon utkwil mi bardzo w pamieci,dlatego chce Mu pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z ZuziąM.Miałaby wolne miejsce,ale budy nie są jeszcze gotowe(kwestia 2 dni).Kulfon byłby na zewnątrz,w boksie z budą,ale na dzien dzisiejszy nie ma zadaszenia.
Cena [B][COLOR=darkred]400zł msc[/COLOR][/B], 300zł było kiedys,ale teraz ZuziaM zarejestrowała działalnosc i stad inna cena.

Link to comment
Share on other sites

450 zł to duzo, niektórzy maja taka rente i muszą wyżyć przez miesiac a tu za to że pies bedzie w kojcu tyle kasy, nikt nie sparwdza czy bedzie wypuszczany czy nie albo czy bedzie wychodzić na spacery :/
nie wiem moze niech tola sie wypowie to jej watek...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie cioteczki,ja wiem,że to jest dużo,ale takie są ceny w hotelach za dużego pieska...Będzie problem ze znalezieniem czegoś poniżej 400zł.
Możecie podzwonic i sie zorientowac,ale z tego co widze na dogomanii to tyle płacą za hotele.
Wiadomo,że DT byłby najlepszy,ale znalezienie bezpłatnego graniczy z cudem...,a płatne beda w podobnych cenach.
Można spróbowac,ale ja mam dostep do neta raz na 2 dni,wiec która z Was magłaby sie rozeznac w DT?
Możecie powysylac mi na pw namiary,a ja bede dzwonic...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...