Jump to content
Dogomania

Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!


leni356

Recommended Posts

Uprosilam BajkęB -i obiecała ,że nie odmówi pomocy temu Argosowi ,tym bardziej ,ze jest w takim stanie - Myslę jednak że powinnismy wspomóc stałymi deklaracjami i cegiełekami ,żeby w części choć pokryć koszty leczenia. Oni utrzymują się z datków -darowizn od ludzi . A tych brakuje ,bo potrzeb - zwierzaków wymagajacych ratunku i leczenia oraz pomocy - jest dużo ,duzo wiecej niż środków na to .A tych ostatnio coraz mniej napływa. Kryzys też daje sie im we znaki - mniej pieniedzy i mnie chętnych do skladania darowizn i datków na bezdomnne zwierzęta .....:shake:
Transportu Bajka nie zapewni .to dość daleko. Organizujcie transport na dogo-a moze ta Kasia da radę dowiezć Argosa?.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Serdeczne podziękowania od nas dla ofiarodawców na leczenie Argosa - uczestników szkolenia !!!!! Dziękujemy pięknie -w imieniu swoim i Argosa !!!

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

A może ktoś z uczestników szkolenia przygarnąłby tego pieknego ,smutnego teraz psa -Argoska ?????;)
Zyska naszą dozgonna wdzięczność -- i Argosa także .!!!!:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']proszę o nr konta :) mam zgodę darczyńców, znaczy uczestników szkolenia :multi:[/quote]

Baaaaaaaaaaaardzo dziękujemy :loveu:

wysłałam numer konta na pw z adresem i uzupełniłam deklaracje na pierwszej. Jeszcze nie sumuję, bo nie wszyscy zdeklarowali konkretną kwotę, ale się zbiera..

Czy ktoś nie dostał ode mnie pw z numerem konta?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!

Dzięki wielkie za zainteresowanie Argosem :loveu:

Nareszcie udało mi się zalogować:)

Co do samej sytuacji to można było pewnie więcej zrobić, iść z nim do innego weta itd.. byliśmy wcześniej u innego lekarza, ale tamten od razu chciał go uśpić i był w ogóle zdziwiony, że decydujemy się brać tak śmierdzącego psa do domu (rana była zapuszczona i rzeczywiście nie pachniało to dobrze). Stąd też, jak trafiliśmy do tego drugiego to zaimponował nam fachowością i zostaliśmy już tam, niestety mimo chęci i prób nie pomogło :-(
Teraz to już nieważne, najważniejsze co będzie dalej.

Pies czuje się ogólnie dobrze, stan jego jest cały czas taki sam - ma torebkę ze śliną z boku szyi (gulę) i trudniej mu się przez to oddycha, do tego jeszcze pogoda - gorąco, duszno - pies szybciej się męczy i sapie.

Dajcie znać z kim mam się kontaktować w sprawie jego przeniesienia do Emir'u? O który oddział chodzi - w jakim mieście? Nie wiem czy damy radę go dowieźć, ale to już szczegół, jakoś to rozwiążemy - najważnejsze, żeby miejsce było i zacząć leczenie (tym razem mam nadzieję, z sukcesem).

Pies do adopcji jest doskonały - łagodny, posłuszny, wierny, lubi się przytulać :p Jest bardziej dużym psem niż średnim, nie lubi kotów - pożera je (lubi polować) .

W razie pytań - pytajcie. Czekam na kontakt!

Pozdrawiam raz jeszcze i dzięki za wsparcie w imieniu psa !

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z P.Robertem z Dzierżoniowa w sprawie hotelu ...dopiero jutro ewentualnie w sobotę będzie wiadomo czy znajdzie się jakieś miejsce....jeśli tak to doba kosztuje 35 zl

przeslałam też P.Sylwi rózniez z dzierzoniowa dotychczasową diagnozę...może uda sie zdobyć jakąs konsultacje

nie mam jednak pojącia czy w okolicy tego schroniska sa jakies kliniki ewentulanie dobrzy weci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']Rozmawiałam z P.Robertem z Dzierżoniowa w sprawie hotelu ...dopiero jutro ewentualnie w sobotę będzie wiadomo czy znajdzie się jakieś miejsce....jeśli tak to doba kosztuje 35 zl

przeslałam też P.Sylwi rózniez z dzierzoniowa dotychczasową diagnozę...może uda sie zdobyć jakąs konsultacje

nie mam jednak pojącia czy w okolicy tego schroniska sa jakies kliniki ewentulanie dobrzy weci[/quote]

W takim razie trzeba do Emira do Siewierza.
35 zł to za dużo, nie damy rady. Koszty leczenia też mogą być spore

Link to comment
Share on other sites

Witam Kazuka ---- jesli mozesz -prosze o kontakt na pw - albo na gg ...

Myslę ,że ja wspolnie z Leni 356 -i teraz Kazuką -będziemy prowadzić sprawę przekazania Argosa do Bajki B -żeby nie byl balaganu i zamieszania -co Wy na to ? Ponieważ Leni 356 prowadzi ten wątek i najwiecej się udziela - to chyba dojdziemy do porozumienia . Ja nie muszę co prawda za bardzo mieszac sie Leni -ale też mam blizej do BajkiB - niże Leni z W-wy ,no i już coś tam wcześniej z BajkąB rozmawialysmy o innych sprawach zwiazanych z pomocą bezdomnym psom .

Myslę ,że teraz poki pies nie jest wyleczony nie ma już co szukać innych DT - bo malo gdzie ci ludzie z DT będą jezdzic z jednym psem do weta -nieraz daleko -no i tam trzeba dobrych wetów - fachowej pomocy a nie weta pierwszego kontaktu . Tym bardziej ,ze na Sląsku będzie mial najlepszą opiekę w tym DT i lekarzy . Fundacja utrzymuje się z datków od darczyńców i sponsorów ,a teraz coraz trudniej o uzyskanie środków od nich.Kryzys tu też sie odczuwa.
Trzeba wesprzeć stalymi deklaracjami oraz CEGIELKAMI oddział ,żeby nie musieli martwić się o koszty leczenia Argosa. . Być moze jakis powazny zabieg czy operacja będzie konieczna a leczenie trwać dość długo.

Link to comment
Share on other sites

Tak, myślę że trzeba g przewieźć do Bajki. Jeśli możesz Olgo to ustal z nią dokładnie od kiedy go może przyjąć? Kazuka zaoferowała fundusze od siebie, brata i rodziców, więc na pewno Argosek będzie zabezpieczony. Zaoferowała też przewiezienie - byłoby super. Ja dalej zbieram fundusze dla niego. Koło Siewierza jest też klinika na Brynowie w Katowicach, a tam bardzo dobrzy weci. Trzeba zacząć u Bajki od wszystkich badań i posiewów.

Ja z reguły raz w miesiącu jeżdżę do Krakowa i mogę go odwiedzać, zawieźć na Brynów jeśli będzie potrzeba.

No i będziemy mu szukać domku, jak już zdiagnozują go.

Dzięki wszystkim za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Zapomnialam dodać wlasnie o tej klinice w Katowicach-Brynowie ,znanej z b.dobrych wetów .To w dużej mierze absolwenci Akademii Rolniczej we Wrocławiu .Wybraliśmy chyba najlepszą wersję pomocy Argusowi-na nasze możliwości. A właściwie-to mamy szczęscie ,że tak udalo się nam.


A jesli Leni moze też pomóc w czasie pobytu Argosa u BajkiB ,gdy będzie potrzeba -to byloby super.
Ja mam też nie tak daleko do Siewierza i Sosnowca -choć to nie jest G.Sląsk, ale to samo wojew. -to też zajrze tam może. Argos- to piękny pies i pewnie prędko znajdzie dom . Trzeba uprzedzać ,że nie toleruje kotów !!

Link to comment
Share on other sites

Dziękować musimy przede wszystkim BajceB - za to ,ze nie odmówila nam pomocy i przyjmie psa na leczenie i pobyt w dt u nich .
Pamiętajcie proszę bardzo o tym ,żeby nie bylo tak ,iż będą leczyć psa-a zostaną pozniej bez naszych wpłat .



Pośrednio też ma w tym udział Nescca ,która niedawno poleciła mi wlasnie BajkęB -oraz jej koleżanki .

Natomiast Leni i ja oraz inne osoby- nie tylko z Dogomanii - - robimy co możemy ,żeby takie sprawy pomoc zalatwić -tak na odległość wspomagamy organizacyjnie bardziej ,ale to jest tez b.ważne .Ktoś to musi robić -samo nic się nie zorganizuje i nie zrobi .Pochłania to dużo czasu i cierpliwości -nie tylko z powodu słabej wydolności serwera .
.Będziemy wdzięczni chyba wszyscy,gdy poprawi się technicznie komunikacja i wszelkie czynności nie będą wymagały wielokrotnego ,uciążliwego logowania-jak choćby samo logowanie ,czy wysyłanie postów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Nie mogę zrobić banerka bo strona nie działa:mad: Chyba że ktoś umie w photoshopie?[/quote]

Zrobiłam taki... :oops:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilnie-potrzebna-pomoc-sliczny-szorsciak-z-legnicy-141645/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1475/821132a412301c01.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Co prawda nie pomagam jak na razie na wątku, bo już nie daję rady z czasem i jest tak jak napisała olga07, ale mam ogromną prośbę.
Mam do przekazania Bajce B różne manele, bo czasem ją wspomagam,a właściwie psy,może udałoby się je podać z Argosem? Na autostradę mogę podwieźć, bo i tak z Legnicy trasa wiedzie przez Wrocław.
Podziwiam was za determinację i trzymam kciuki za akcję.

Link to comment
Share on other sites

No dziewczyny.....aż sie milo czyta :) Ciesze sie ze facet bedzie mial dobra opieke. Olga.....hehehe. Przechodzisz samą siebie. Widze ,że dziś Twoja determinacją w związku z naszym przystojniakiem siegnela zenitu:crazyeye:. Ale to się liczy.....Dzis pol dnia probowalam ustalic dobra przychodnie w Legnicy.... Niestety...przykro mi. Nikt mi takowej nie polecil. Telefonow wykanalam chyba ze 100. Każdy odsylal do Wrocka....najlepiej na AR. Ale skoro decyzje zapadly a kochana Bajeczka jak zwykle nie odmowiła:loveu:
to tu na slasku takich miejsc jest mnostwo. Choćby klinika Czogały w Katowicach. Ja zapewne postaram sie wspomoc jak tylko bede mogla naszego chlopaka.....ale zobowiazania na dzien dzisiejszy nie pozwalaja a nie chce byc goloslowna. Jak tylko ktorys z moich psiakow wypadnie (czyt.znajdzie DS) to zapewne zdeklaruje jakis grosz na Legicznina....to moje miasto rodzinne. Kocham je tak bardzo....i tesknie..... Jeszcze raz gratuluje szybkiej akcji.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...