Jump to content
Dogomania

Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!


leni356

Recommended Posts

Ja mam swietny hotelik w radomsku. Warunki sa ekstra ....prowdzi go wet z synem...tez wetem. Pełna diagnostyka. Cena ok 20 zl dzien ale psy karmione royalem. Calodzienny wybieg na ogrodek...rodzinna atmosfera. Gdyby bylo trzeba.....piszcie. Będę rozmawiała.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

już dzisiaj za późno ...ale jutro z samego rana zadzwonię i zapytam czy mogę podać jej namiary ......
poproszę tez aby szybciutko się zalogowała i na bieżąco odpowiadała na pytania
z tego co mówiła to jest tez w stanie dorzucić do psiaka jakiś grosz

dziewczyny tak bardzo Wam dziękuje za pomoc i zainteresowanie tym nieszczęśnikiem

Link to comment
Share on other sites

mam złe wieści......Argos ma czas do końca tygodnia:shake:

opiekunka psa - Kasia zalogowała się i aby móc cokolwiek napisać czeka na pełną aktywacje pewnie jutro sie odezwie .......co nie zmienia faktu że strasznie mało czasu, straszliwie mało

a jak to jest z tym schroniskiem legnickim ? ...tak w razie wojny pytam

Link to comment
Share on other sites

Zapomnij..... mieszkalam tam 20 lat....i chodzilam tam często. Chory pies na dzien dobry dostanie igłę z morbitalem. Proszę dziewczyny......tylko nie tam. Weźcie się za solidną zbiórkę. Zróbcie cegiełki na allegro. A może faktycznie dać wynajmującemu 100zl wiecej...i niech pies zostanie u tych ludzi. No przeciez tyle to uzbieracie.....pomogę. Tylko nie schron w legnicy ,bo zafundujecie mu..... śmierć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Zapomnij..... mieszkalam tam 20 lat....i chodzilam tam często. Chory pies na dzien dobry dostanie igłę z morbitalem. Proszę dziewczyny......tylko nie tam. Weźcie się za solidną zbiórkę. Zróbcie cegiełki na allegro. A może faktycznie dać wynajmującemu 100zl wiecej...i niech pies zostanie u tych ludzi. No przeciez tyle to uzbieracie.....pomogę. Tylko nie schron w legnicy ,bo zafundujecie mu..... śmierć.[/quote]

Nescca ja CIę bardzo prosze, nie pisz że zafundujemy mu smierć bo nikt tego nie dopuszcza nawet do mysli ......ale co zrobic jesli ma sie związane ręce i odpowiada się za zycie innych zwierzat a na wiecej nie ma już mocy.......
ja juz włosy z gowy rwę bo musze znależc i domy i wpólnie z dziewczynami musimy uzbierac pieniądze na utrzymanie 14 psów w tym dwa w hotelu (a własnie wczoraj doszedł kolejny szczenior przywiązany do drzewa) ..to jest naprawdę powalajaca liczba i wielka odpowiedzianośc.......nie jestem w stanie wziąśc kolejnego, nawet nie mam gdzie ....
9 szczeniaków to juz w komórce w prowizorycznym kojcu trzymamy bo nie ma innej opcji

dostałam dzis od dziewczyny maila że jest w stanie opłacic za dwa tygodnie hotelu i dowieźc go w miare blisko ....ale gdzie?????

Link to comment
Share on other sites

Dogo mi od wczoraj źle działa, ciągle coś się wiesza, więc mam utrudniony dostęp. Napisałam do Jamora czy go weźmie. Wysyłam też na pw link do wątku żeby więcej osób tu weszło i pomogło, choćby po 5 zł dołożyło. Proszę powysyłajcie do swoich znajomych. Tak szkoda tego psa :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Ja mam swietny hotelik w radomsku. Warunki sa ekstra ....prowdzi go wet z synem...tez wetem. Pełna diagnostyka. Cena ok 20 zl dzien ale psy karmione royalem. Calidzienny wybieg na ogrodek...rodzinna atmosfera. Gdyby bylo trzeba.....piszcie. Będę rozmawiała.[/quote]

Rozmawiaj, opieka wet bardzo potrzebna

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]SKARPETA ARGOSA[/B][/COLOR]

[COLOR=Blue]leni356 - 100 zł
bazarek - na razie 26 zł
Kasia - 100-200 zł
Lolka - x
Malicja [/COLOR]
[COLOR=Blue]agata51 - 10 zł/miesiąc[/COLOR]

Prosimy o wsparcie choćby drobnymi kwotami i rozsyłanie wątku do znajomych, bo niestety tak mało ludzi jest - okres wakacyjny

Zbieram na swoje konto

Bardzo dziękujemy wszystkim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']słuchajcie . a może Uciechów by coś pomógł, jest pod Dzierżoniowem, nie trzeba by psa po całej Polsce wozić.
Kto się czuje odpowiedzialny za psa? podam na PW numer do pana Roberta..[/quote]

Co to jest Uciechów? nie słyszałam. na pewno im bliżej tym lepiej, tym bardziej że we Wrocławiu jest specjalistyczna klinika, która mogłaby go w pełni zdiagnozować - żeby chociaż wiedzieć co mu jest i jak go leczyć..
[COLOR=Blue]
Lolka będziesz mogła zadzwonić do tego Uciechowa?[/COLOR]

Ja się skupiam na zorganizowaniu finansów, bo bez tego ani rusz. Zbieram też poza Dogo, MUSI się znaleźć pomoc dla niego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356'][COLOR=Red][B]SKARPETA ARGOSA[/B][/COLOR]

leni356 - 100 zł
bazarek - na razie 26 zł

Prosimy o wsparcie choćby drobnymi kwotami i rozsyłanie wątku do znajomych, bo niestety tak mało ludzi jest - okres wakacyjny

Zbieram na swoje konto[/quote]

Leni aniele ja też coś na pewno dorzucę.....zobaczę tylko ile mi zostanie po szczepieniu szczeniorów
możesz też brać pod uwagę pieniążki od Kasi u której jest Argos ....mówiła coś o 100-200 zł
ona cały czas nie może dokonać wpisu na dogomani....nie wiem dlaczego ....ale czyta nas:evil_lol: i bardzo dziękuje za pomoc, niestety tak jak mówiłam wczesniej ma straszne problemy związane z psiakiem ....walka z wiatrakami :-( .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']Leni aniele ja też coś na pewno dorzucę.....zobaczę tylko ile mi zostanie po szczepieniu szczeniorów
możesz też brać pod uwagę pieniążki od Kasi u której jest Argos ....mówiła coś o 100-200 zł
ona cały czas nie może dokonać wpisu na dogomani....nie wiem dlaczego ....ale czyta nas:evil_lol: i bardzo dziękuje za pomoc, niestety tak jak mówiłam wczesniej ma straszne problemy związane z psiakiem ....walka z wiatrakami :-( .....[/quote]

Znajdziemy mu domek. Teraz najważniejsza diagnoza i hotelik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']słuchajcie, my zbieramy na kojec dla suki bezdomnej

na razie mamy kase, suki jeszcze nie

mogłabym przelać 200 zł :) o ile darczyńcy się zgodzą (juz pytam)


biedny psiak :( potrzebuje szybko dobrego weta! :([/quote]

SUPER byłoby, pytaj - wielkie dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']słuchajcie, my zbieramy na kojec dla suki bezdomnej

na razie mamy kase, suki jeszcze nie

mogłabym przelać 200 zł :) o ile darczyńcy się zgodzą (juz pytam)


biedny psiak :( potrzebuje szybko dobrego weta! :([/quote]

MRU :loveu: z nieba spadasz temu psiakowi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']słuchajcie . a może Uciechów by coś pomógł, jest pod Dzierżoniowem, nie trzeba by psa po całej Polsce wozić.
Kto się czuje odpowiedzialny za psa? podam na PW numer do pana Roberta..[/quote]

Poker, podaj proszę ten numer na pw

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj pisalam ,ze jest miejsce -rezerwacja w nowym dt - ale kolo W-wy .Argos ma tem rezerwację - jest na 5 miejscu -lecz dobrze ,zeby byl wyleczony już . Nie jest to drogi dt- 10-15-20 zl /doba . Czyli za Argosa -15 zl.doba -to średni pies chyba ? Jak ktos moze -prosze tel. do tej Kasi od Argosa i do Poker - bo nie mam czasu na [pisanie i czekanie tu b.dlugo na watku .

Jesli kots z was - zna tanszy DT i ma kontakt- podajcie proszę !!! moze nawet bezplatny jakiś -to tym bardziej !!!! Kasy malo -potzrebna na leczenie - no i na dt .....a pies moze znajdzie DS predko -jesli go wyleczy się -bo jest cudny i mlody !!!!!

Trzeba tylko jak najwięcej go oglaszać - i zrobić dobre fotki - bo te są słabe !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...