Jump to content
Dogomania

Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!


leni356

Recommended Posts

Popytam moze jutro u swego weta-chirurga /po AR we W-wiu/ ,może zna i pokieruje do dobrego chirurga w Legnicy ,albo doradzi innego ,moze we W-wiu ale prywatnie ,żeby bylo taniej niż w klinice AR ? - Może jakoś go nazwać, żeby latwiej bylo pisać ?/ np. Brus ..?
Innych rad tez już szukam u dobrych ludzi - jak dofinasować jego leczenie ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olga7']Popytam moze jutro u swego weta-chirurga /po AR we W-wiu/ ,może zna i pokieruje do dobrego chirurga w Legnicy ,albo doradzi innego ,moze we W-wiu ale prywatnie ,żeby bylo taniej niż w klinice AR ? Na wszelki wypadek prosze na pw nr konta -choć kilka zl dorzucę na ratowanie slicznego ,mlodego szorściaka - / może jakoś go nazwać ,żeby latwiej bylo pisać ?/ np. Brus ..?
Innych rad tez już szukam u dobrych ludzi - jak dofinasować jego lecznenie -glównie i gdzie ..[/quote]

Bardzo dziękujemy w imieniu psiaka za pomoc :loveu: Piesek ma na imię ARGOS. Nie wiem czy Lolka będzie zbierać na swoje konto, mam nadzieję że się odezwie niebawem.

Sprzedały się też już 2 książki na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy psiak mial wysylany wycinek lub plyn do badania. To moze byc gronkowiec lub cos rownie upierdliwego. Proponuje pilnie zaczac zbierac na niego kase. Sprawa jak widze jest dosc pilna. Może wystarczylo by zrobic porządny antybiogram i bylo by po sprawie. Prosze o kontak osoby decydujace na gg nr 5481579 lub tel 660 737 137.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Nie wiem czy psiak mial wysylany wycinek lub plyn do badania. To moze byc gronkowiec lub cos rownie upierdliwego. Proponuje pilnie zaczac zbierac na niego kase. Sprawa jak widze jest dosc pilna. Może wystarczylo by zrobic porządny antybiogram i bylo by po sprawie. Prosze o kontak osoby decydujace na gg nr 5481579 lub tel 660 737 137.[/quote]

Dzięki - to by był jakiś trop chociaż. Zaczęłam wysyłać po innych wątkach żeby więcej osób tu weszło i pomogło finansowo

Decyzyjna w sprawie psiaka jest Lolka - Lolka gdzie jesteś??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Dzięki - to by był jakiś trop chociaż. Zaczęłam wysyłać po innych wątkach żeby więcej osób tu weszło i pomogło finansowo

Decyzyjna w sprawie psiaka jest Lolka - Lolka gdzie jesteś??[/quote]

jestem jestem....niestety grypsko mnie rozłożyło na amen, dzisiaj już jako tako funkcjonuje, przynajmniej narazie ...dobrze że to nie świńska grypa:evil_lol:

Leni ja nie chce zbierać pieniążków, już zawiaduje skarpetą schroniskowa i szczeniaków....pogubię się:roll: przy moim roztargnieniu

Link to comment
Share on other sites

Nescca- dziękuję pięknie za błyskawiczną rekację i pomoc dziewczynom i Argoskowi ...Jak zawsze -pomagasz każdemu zwierzakowi ,który tego potrzebuje i doradzasz oraz nie odmawiasz pomocy ...:loveu:.
Jak widac -nie każdy wet wpadnie na pomysł ,żeby spr. czy to nie gronkowiec np. i dlatego nie można nigdy poprzestać na leczeniu u jednego weta -jesli nie jest skuteczny i sprawdzony i nie ma żadnej poprawy u pacjenta.

Dzięki jednak wielkie ludziom ,którzy zabrali chorego Argoska i zajęli się nim -dzięki nim jeszcze żyje . Szkoda jednak ,że nie mogą go zatrzymać u siebie -moze uda się ublagać wlaściela mieszkania ,by zgodzil się na zatrzymanie psa ?? Chyba nie będziecie tam mieszkać u niego całe swe życie -a jedynie jakiś czas a pies miałby swoich kochanych ludzi -wybawców swych ??
No ale jeśli długo pracujecie oboje a pies caly dzień jest sam i czeka na wyjście a do tego kawalerka a pies spory ....szkoda psa -faktycznie ...i to mlody piesek - chcialby te kilka razy wyjść na dwór ,pobiegać ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Nescca- dziękuję pięknie za błyskawiczną rekację i pomoc dziewczynom i Argoskowi ...Jak zawsze -pomagasz każdemu zwierzakowi ,który tego potrzebuje i doradzasz oraz nie odmawiasz pomocy ...:loveu:.
Jak widac -nie każdy wet wpadnie na pomysł ,żeby spr. czy to nie gronkowiec np. i dlatego nie można nigdy poprzestać na leczeniu u jednego weta -jesli nie jest skuteczny i sprawdzony i nie ma żadnej poprawy u pacjenta.

Dzięki jednak wielkie ludziom ,którzy zabrali chorego Argoska i zajęli się nim -dzięki nim jeszcze żyje . Szkoda jednak ,że nie mogą go zatrzymać u siebie -moze uda się ublagać wlaściela mieszkania ,by zgodzil się na zatrzymanie psa ?? Chyba nie będziecie tam mieszkać u niego całe swe życie -a jedynie jakiś czas a pies miałby swoich kochanych ludzi -wybawców swych ??
No ale jeśli długo pracujecie oboje a pies caly dzień jest sam i czeka na wyjście a do tego kawalerka a pies spory ....szkoda psa -faktycznie ...i to mlody piesek - chcialby te kilka razy wyjść na dwór ,pobiegać ..[/quote]

Tak, popieram, najważniejsze to przetrzymać psiaka jak najdłużej. W końcu i tak tam mieszka już jakiś czas, nie wygląda żeby zrobił jakieś zniszczenia, może da się ubłagać właściciela, ewentualnie przekupić :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Nie wiem czy psiak mial wysylany wycinek lub plyn do badania. To moze byc gronkowiec lub cos rownie upierdliwego. Proponuje pilnie zaczac zbierac na niego kase. Sprawa jak widze jest dosc pilna. Może wystarczylo by zrobic porządny antybiogram i bylo by po sprawie. Prosze o kontak osoby decydujace na gg nr 5481579 lub tel 660 737 137.[/quote]

Dzięki Nescca za pomoc, tchnęłaś jakąś nadzieję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dom-tymczasowy-dla-psiakow-u-zuziam-138597/[/URL]
nie znam nic innego w tamtych stronach ,ale mozna popytać ludzi na dogo -lub poszukać na mapie pomocy dogo ..[/quote]

Zuzia ma już m.in. nasze dwa siersciuchy:evil_lol: i więcej nie wciśnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daglo']fajnie by bylo gdyby zalogowala sie tu osoba u ktorej szorsciaczek przebywa...[/quote]

dzisiaj rano przesłałam linka do wątku i mam nadzieję że się zarejestruje

Ona doskonale wie, że teraz jest ciężki okres adopcyjny jednak sytuacja musi być naprawdę trudna skoro tak bardzo prosi o pomoc,

Link to comment
Share on other sites

Poki co -nie ma innego wyjścia jak ogłaszać, kto może i gdzie tylko sie da ,zeby zebrać fundusze na ratowanie psa -choćby na najpilniejsze badania ...

na Emira też nie ma co liczyć ,bo oni mają pewnie pełne dt -jesli ktoś ma konkretne informacje o szansie -to bylo by dobrze ...

Lolka- może Ty orientujesz się na waszym legnickim Forum [url=http://www.gazeta.pl]Gazeta.pl - portal internetowy - www.gazeta.pl[/url] jest temat wetów u was ? tam można dotrzeć do opinii na temat wetów -warto poszukać. Zawsze to coś da może.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Poki co -nie ma innego wyjścia jak ogłaszać, kto może i gdzie tylko sie da ,zeby zebrać fundusze na ratowanie psa -choćby na najpilniejsze badania ...

na Emira też nie ma co liczyć ,bo oni mają pewnie pełne dt -jesli ktoś ma konkretne informacje o szansie -to bylo by dobrze ...

Lolka- może Ty orientujesz się na waszym legnickim Forum [URL="http://www.gazeta.pl"]Gazeta.pl - portal internetowy - www.gazeta.pl[/URL] jest temat wetów u was ? tam można dotrzeć do opinii na temat wetów -warto poszukać. Zawsze to coś da może.[/quote]

Olga ja nie jestem z legnicy

Link to comment
Share on other sites

A czy ten pan od którego wynajmują mieszkanie nie mógłby dostać ze 100 zł żeby pozwolił psiaka jeszcze jakiś czas przetrzymać? W miedzyczasie załatwiłoby się konsultacje w innej klinice i wszystkie badania. A tak byłoby najlepiej finansowo i dla psiaka również, mniejszy stres. Hoteliki kosztują krocie, sporo ludzi na wakacjach :-(

Link to comment
Share on other sites

jest szansa zeby Argosa umieścić w kolejce w dt !!!!!! ale jest kilka psow w kolejce -i musi być wyleczony raczej - ... tam teraz jest jeden duzy pies w zlym stanie raczej ... zajęlam mu miejsce - tylko czy to jest pies duży czy śdni ?? jak ktoś wie- czekam na bliższe dane -ile moze mieć w klebie okolo - bo chodzi o budę ... cena jest pzrystępna - tylko czy chcecie ,zeby ten dt trzymać ?? sredni pies -ok.15 zl/doba - i nie podam gdzie poki co ,żeby nie "zapeszyć " i ale do czasu wyleczenia musi pies miec dobre miejsce ..

mogę nie mieć neta -u nas krąży burza -jak cos to jutro będę .. co z leczeniem - jest dobry wet już ??

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny -oglaszajcie psa -żeby zebrać kasę na leczenie i DT - gdzie tylko kto moze !!!!! nieważne kto jest ska - nie musi byc Legnica ... !!!

pilnie [potrzebny kontakt z diewczyną ktora ma Argosa - żeby nadac tempo leczeniu - a my musimy zbierac kasę na psa !!!!! bo dt ucieknie - jak wiecie jest dużo chętnych wszedzie !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...