Jump to content
Dogomania

Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!


leni356

Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Można puścić kciuki :lol: Domek bardzo fajny, pani nie pracuje i jest na stałe w domu, więc Argosek będzie miał bardzo dobrze. Dzieci 9 i 13 lat, będą się z nim bawić, lubią pieski, już nie mogą się doczekać. Decyzja przemyślana, mieli już wcześniej pieska ze schroniska, dożył starszego wieku. Państwo przemili i dzieci też. Mieszkanie w bloku, ale wokół sporo terenów zielonych i Argos będzie jeździł na wakacje z rodziną, nie zostawiają nigdzie psa.
Domek się trafił Argoskowi fajny :multi:
[B][COLOR=Black]I pytanie do Bajki - czy państwo mogą Argoska odebrać w niedzielę?[/COLOR][/B]
Umowę adopcyjną trzeba będzie z panią podpisać przy odbiorze, a ja się już będę z nią umawiać na wizytę poadopcyjną.

Argos, pakuj manatki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Można puścić kciuki :lol: Domek bardzo fajny, pani nie pracuje i jest na stałe w domu, więc Argosek będzie miał bardzo dobrze. Dzieci 9 i 13 lat, będą się z nim bawić, lubią pieski, już nie mogą się doczekać. Decyzja przemyślana, mieli już wcześniej pieska ze schroniska, dożył starszego wieku. Państwo przemili i dzieci też. Mieszkanie w bloku, ale wokół sporo terenów zielonych i Argos będzie jeździł na wakacje z rodziną, nie zostawiają nigdzie psa.
Domek się trafił Argoskowi fajny :multi:
[B][COLOR=Black]I pytanie do Bajki - czy państwo mogą Argoska odebrać w niedzielę?[/COLOR][/B]
Umowę adopcyjną trzeba będzie z panią podpisać przy odbiorze, a ja się już będę z nią umawiać na wizytę poadopcyjną.

Argos, pakuj manatki :lol:[/quote]

No to super!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:

Gratulacje leni za znalezienie super domku Argosikowi!!! :multi::multi::multi::loveu::loveu:

:cunao::BIG:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']No to super wieści mamy u Argoska i dla Argoska !!:multi::loveu:
Nareszcie dobry domek -fajna rodzina i dom bez ani jednego kota -czy królika.:multi::loveu::multi:. A dzieci juz są większe i nie powinny dokuczać Argosowi -naszemu super myśliwemu !!!:multi::multi:[/quote]

To prawda, nareszcie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Dziękuje dziewczyny,wieści rewelacyjne!

Jeśłi chodzi o niedziele,to nie ma sprawy,tylko muszą przyjechac po Argosa do 14,bo ja potem ide do pracy i będe po 20,a musze z nimi podpisać umowę .No i fotki zrobic[/quote]

Dobrze, powiadomię domek. Wyślij mi adres na pw proszę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...