Jump to content
Dogomania

Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!


leni356

Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']Leni a wydawało mi się czy dawałaś go do GW ?
Bo w Moim Psie to nie wiem czy jest sens umieszczać.[/quote]



Tak, był w wyborczej, ale wrocławskiej. W katowickiej go nie ogłaszałam - może ktoś wie jak to zrobić?

Dzisiaj napisała do mnie pani z Krakowa zainteresowana Argosem. Bosze żeby tylko nie było kotów :modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Pani wie o jego kociej przypadłości :cool3: W domu jest dwójka dzieci 9 i 13 lat, więc miałby kto się z nim bawić. Mieszkanie w bloku. Pani zależy na tym aby dobrze znosił jazdę samochodem, ale z tym chyba nie było problemu? To chyba Kazuka będzie najlepiej wiedzieć

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: wow super! nareszcie :multi:

Argos uwielbia jeździć samochodem, to jego 'pasja' - z radością zawsze wskakiwał do bagażnika, na bagażniki innych samochodów też się czaił ;) Jeździł z nami samochodem dość często - podobało mu się to.
Drogę z Legnicy do Dąbrowy zniósł dzielnie, zupełnie bez problemów.

Mieszkanie w bloku też nie jest przeszkodą, w końcu z nami mieszkał w małej kawalerce przez ponad pół roku. Zostawał sam w domu i z tym też nie było problemu - spał grzecznie. To, że są dzieci to super bo on uwielbia się bawić - zachowuje się wtedy jak szczeniak, najlepiej jakby ktoś cały czas się nim zajmował - wtedy jest najszczęśliwszy.

Trzymamy mocno kciuki i czekamy na dalszy przebieg wydarzeń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...