Jump to content
Dogomania

Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!


leni356

Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='leni356']Intensywnie szukamy, Argosek będzie w gazecie - czy ktoś mógłby pomóc w napisaniu jakiegoś fajnego, krótkiego tekstu?

Może uda się jeszcze do Metra.[/quote]
Przygotuj mi tylko roboczy tekst informacyjny i prześlij na maila + fotki oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Witam Cię Krysiu sedecznie..I z góry dziękuję.
Sprawa jest naprawde palaca,Argosa trzeba przenieśc bezwzględnie i DT potrzebny na wczoraj!!!

A pies naprawdę jest rewelacyjny!!!

No i pamiętajcie Ciotki o finansach Argoska,kupujcie choć po cegiełce na allegro!!

Link to comment
Share on other sites

Ciotka Leni356 prowadzila chyba finanse Argosa ? A jak teraz te wplaty wygladają ? Bo o ile wiem ,raczej bardzo slabo chyba .Możesz Leni jakoś poradzić coś -jako glowna ksiegowa tego watku ? :razz: BajkaB dostala od nas deklaracje na dt dla Argosa ,ale w sierpniu malo wplynęlo na konto tego psa chyba a pies jest nadal w dt no i w lipcu sporo funduszy pochlonelo jego leczenie . Cioteczki -przypominamy o wpłatach na Argosa ...:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Trzeba pamiętać,że Argos ma zapędy dominanta oraz nie toleruje kotów - on ma instynkt myśiwski chyba. Powinien byc jedynym zwierzakiem w domu !!
Z suczkami też nie bardzo się zgadza raczej.
Tam w Legnicy jednego kota na podwórku dopadl i zagryzl - o ile pamietam rozmowę z Kazuką . To ważne ,żeby potem pies nie wrócił z adopcji albo znow nie wylądował na ulicy czy w schronie !![/quote]

Ja od razu mówię że pies nie nadaje się do kotów. Wcześniej był jeden telefon, pani z synem, wczesniej mieli jamniczkę, dom bez kotów i psów, ale pani sie nie zdecydowała neistety

Link to comment
Share on other sites

Argos ogólnie zachowuje sie bardzo dobrze.jest miły,łagodny,przytulaśny,uwielbia dzieci.I gdyby w DT nie było innych zwierzakó,pewnie wszystko byłoby bajkowo.Niestety,jest tam 6 innych zwierzaków,w tym kot,na którego Argos ciągle poluje.Z suka jako tako sie zgadza,ale niestety musza jeśc w osobnych pomieszczeniach.
Argos po prostu musi być najlepiej sam,ewentualnie z suczka i wtedy wszystko jest dobrze

Link to comment
Share on other sites

Niestety bardzo mi przykro ale od strony DT nie jestem w stanie pomóc :-( zawiadomiłam też kilka dogomaniaczek może ktoś się odezwie.
Chętnie jednak go poogłaszam tylko pytanie czy na pierwszej stronie jest wszystko aktualne? No i czy jest jakiś tekst do ogłoszeń? Jak nie to poprosze o info o psiaku. Narazie wyczytałam, że przyjazny do ludzi gorzej z kotami i psami, ogólnie spokojny. Co jeszcze można napisać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisiaraf']Niestety bardzo mi przykro ale od strony DT nie jestem w stanie pomóc :-( zawiadomiłam też kilka dogomaniaczek może ktoś się odezwie.
Chętnie jednak go poogłaszam tylko pytanie czy na pierwszej stronie jest wszystko aktualne? No i czy jest jakiś tekst do ogłoszeń? Jak nie to poprosze o info o psiaku. Narazie wyczytałam, że przyjazny do ludzi gorzej z kotami i psami, ogólnie spokojny. Co jeszcze można napisać?[/quote]


Na pierwszej są aktualne ogłoszenia. Fotki też

Hop napisała fajny tekst, możesz wykorzystać. I bardzo dziękujemy


[SIZE=4][FONT=Arial]Argos – kochany i radosny przytulak…

Argos to śliczny, średniej wielkości psiak o rozbrajającym spojrzeniu. Nie za młody, nie za stary – w sam raz. To wspaniały, radosny, kochany i niezastąpiony przyjaciel na czterech łapach. Lubi spacery i zabawę. Uwielbia towarzystwo dzieci. Obecnie przebywa w domu tymczasowym. Czeka na prawdziwy dom – taki na zawsze, w którym będzie kochany i przytulany. [/FONT][/SIZE][FONT=Arial]
Jeśli ktoś może przygarnąć Argosa - proszony jest o kontakt: tel. 791 949 077, e-mail: [COLOR=#0000ff][U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/[email protected]"][email protected][/URL][/U][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Teraz już musze znikać z dogo ale ogłosiłam go na:
[COLOR=black][FONT=Verdana]nasipupile.pl[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]kupiepsa.pl[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]eoferty.com.pl[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]kupsprzedaj.pl[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana]kokosy.pl[COLOR=black] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]e-zwierzak.pl[/FONT][/COLOR]
Trzymaj się Argosiku przykro mi, że w inny sposób nie jestem Ci w stanie pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

Miałam jeszcze 2 telefony w sprawie Argoska:

pani z mężem na emeryturze, budują dom i tam się przeprowadzają, mają dużą działkę. Jakiś czas temu pochowali owczarka, bardzo spodobał się pani Argos. Problem w tym że na ich działce gdzie niedługo się przeprowadzają mieszka 5 kotów, oni je dokarmiają. Mówiłam o wyczynach Argosa wobec kotów, pani się zastanawia że może Argos przyzwyczaił by się do kotów gdyby z nimi stale przebywał? No ja nie mogę dać gwarancji :-( Ma zadzwonić jutro po rozmowie z mężem.

pan z Krakowa, niestety nie mogłam wtedy rozmawiać, więc umówiliśmy się na telefon jutro. Pan chciałby zobaczyć Argoska - jutro mam mu podać adres i telefon do DT. [B]Bajko, wyślij mi proszę na pw.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Kurcze, taka szkoda :-([/quote]


leni ,ja nie znam osobiscie Argosa,niech sie wypowiedza inni ,ale czytam watek od poczatku i moim zdaniem on sie do kotow nie nadaje ,jednak nie wiadomo jak te koty sa blisko ,czy beda wchodzic na ogrod ,czy sa gdzies dalej..trzeba jeszcze tych ludzi moze dokladnie popytac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']leni ,ja nie znam osobiscie Argosa,niech sie wypowiedza inni ,ale czytam watek od poczatku i moim zdaniem on sie do kotow nie nadaje ,jednak nie wiadomo jak te koty sa blisko ,czy beda wchodzic na ogrod ,czy sa gdzies dalej..trzeba jeszcze tych ludzi moze dokladnie popytac.[/quote]

Są na terenie posesji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...