Jump to content
Dogomania

Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!


leni356

Recommended Posts

Dziękujemy Bajko za tę relację i fot. Argosa -ale zamiast isć spać i wypoczywać ,zajelaś się jednak informacjami i wątkami swych psów .
Argos to kawal psa jak widac i malo już w nim tej skormności i wyciszenia ..:evil_lol:
chlopak wyzdrowial , odżyl i poczul się pewny siebie -dzięki Tobie i Wam z Emira Siewierz !!:loveu: . Dziękujemy jeszcze raz !!:loveu:
Oby tylko nie porozstawial w tamtym dt u Moniki wszytkich po kątach ,bo zadatki na wladcę i pana -to on raczej ma -tylko się czail ,poki nie dojdzie do zdrowia i formy lepszej .;):evil_lol:
Sympatyczne dzieci i Monika jakoś okielznają tego pięknego psa z temperemantem .Zyczymy powodzenia Monice i Argosowi też .:loveu::p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata51']Widzę, że z Argosika zaczyna wyłazić terierkowa natura! Gratuluję DT - terrier w domu to skarb prawdziwy![/quote]

No,suczka Moniki chyba tak nie uwaza..:evil_lol: Jak na razie Argos dał jej nieźle popalic:mad:(suczce oczywiscie).Poza tym Argos jest przekochany i prześmieszny,bardzo lubi bawić sie z dziećmi i wogóle jest fajny.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszamza brak wiadomości,ale ostatno przezywam trudny okres.Moja przyjaciółka,a jednocześnie wolontariuszka naszego Oddziału jest w szpitalu w cieżkim stanie.Bywam u niej codziennie i niestety nie starcza mi czasu na wszystko.Do tego złapałam znowu wirusówke i kilka dni byłam uziemiona.
Argos ma się dobrze,po niedzieli go zaszczepimy.

Link to comment
Share on other sites

Argos ma się bardzo dobrze.Jest szczęśliwy i spokojny.Jest tez ulubieńcem całej kamienicy i okolicy.Wszyscy go pieszczą,miziaja,zachwycaja się nim.Dzieci darzą go wręcz uwielbieniem,z wzajemnością zresztą

Tylko domku stałego nie widac..:shake:

Link to comment
Share on other sites

Argos-to nie tylko piękny ,elegancki i przystojny pies;) -ale i inteligentny bardzo.:p . Zaglądajac na wątki takich psów jak Argos czy Wituś albo niektorych innych psów np. ON-ków ,ale i nie tylko -żaluję często ,że nie mamy warunków ,by mieć wiecej niż jednego psa-niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Argos-to nie tylko piękny ,elegancki i przystojny pies;) -ale i inteligentny bardzo.:p . Zaglądajac na wątki takich psów jak Argos czy Wituś albo niektorych innych psów np. ON-ków ,ale i nie tylko -żaluję często ,że nie mamy warunków ,by mieć wiecej niż jednego psa-niestety...[/quote]

A ja żałuję, że nie mogę siódmego, ósmego... oj,dużo by ich bylo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Pani się nie odzywa już :diabloti: Pani miała jamnika wcześniej, ma syna 12 letniego. Argos bardzo im się spodobał, ale nie była pewna czy chcą większego psa[/quote]

no trudno ,domek na pewno sie znajdzie i to taki ,ktory bedzie zdecydowany na 100%,koniec wakacji i urlopow,wiec moze adopcje sie toszke rozkreca..;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...