Jump to content
Dogomania

Łódź{FNiZ} Basza odszedł...


jola od jadzi

Recommended Posts

Oj Wy Kwiatki! :lol:
Narazie nic mi do łepetyny nie przychodzi ale dziękuję!!!
Może coś wyjdzie w trakcie łapania rozeznania w sytuacji Baszy.
Na pewno muszę mu kupić piłeczkę (pan nie ujdzie z nim daleko, a na tym skwerku, gdzie z nim wychodzi, kamyki to porażka, ciężko znaleźć jak diabli, o patysiach nie wspomnę, a tak pan miałby co mu rzucać).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Oj Wy Kwiatki! :lol:
Narazie nic mi do łepetyny nie przychodzi ale dziękuję!!!
Może coś wyjdzie w trakcie łapania rozeznania w sytuacji Baszy.
Na pewno muszę mu kupić piłeczkę (pan nie ujdzie z nim daleko, a na tym skwerku, gdzie z nim wychodzi, kamyki to porażka, ciężko znaleźć jak diabli, o patysiach nie wspomnę, a tak pan miałby co mu rzucać).[/quote] Podaj adres na pw, wyślę piłeczkę...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane,jak ja się cieszę, że wszystkie tu zaglądacie i wspieracie nas w poszukiwaniach domku dla Baszy...Śmiałysmy się wczoraj z majqą, że pan Włodek rozmawiając ze mną tak ładnie do mnie mówił pani Joluniu...
Mówił, ale tylko do czasu, gdy poznał Izę, teraz już mówi tylko pani jolu i ciągle opowiada, że pani Iza to, a pani Iza tamto...Chyba czuję sie porzucona i zdradzona...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola od jadzi'](...) Chyba czuję sie porzucona i zdradzona...;)[/quote]
Oh Ty :loveu:, już na nóżkach? ;) [SIZE=1]Ja się czuję jak w transie, dane mi było położyć się o 5.00 i wstać 8.00. 3h snu nie w kij dmuchał.[/SIZE]
Co do pana Włodka, nie jestem zaborcza, z kim jak z kim ale z Tobą się panem podzielę :lol:, a ponadto...Skoro już zostałaś rozbestwiona pieszczotliwym zdrobnieniem imienia, nie odpuszczaj :shake: i walcz o swoje prawa!!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola od jadzi']Iza, a może jakaś malutka bitwa, co?;)
(...) stanowczo za mało...[/quote]
W kisielku??? :evil_lol:
[SIZE=1]Stanowczy to był Remik, gdy wydobył z siebie dźwięk kaukaza broniąc dostępu do łóżka całej reszcie. Zapanowałam nad cyrkiem ale trochę to potrwało. ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ci zazdroszczę :)[/quote]
Ponieważ mnie łeb nap.... nie dałam rady podjechać do fajnego sklepku (zrobię to w tygodniu) więc zabieram mu jedną z 2 Jolkowych (nie Jola z naszego wątku) piłek do kosza. Częściowo uszło z niej powietrze ale tym lepiej się nosi (i tak wybrałam tę lepszą :evil_lol:). Zapas patyków naszykowany.

Link to comment
Share on other sites

DZiewczyny mam pytanie ,bo łeb mnie juz boli od płaczu czy stan tego pana jest naprawdę beznadziejny ?
Bo mam znajomą ,która też choruje na SM i jej stan również sie pogarsza ale nie tak zeby odchodzić .Więc może zorganizować osoby do wyprowadzania psa i niech te dwa cudowne stworzenia bedą jak najdłuzej razem ,no nie wiem tak mi do głowy przyszło:oops:

Mamy tu też wielka tragedię człowieka ,to straszne z jaka on musi żyć świadomością :placz:
Jestem z dala od was ,ale sercem jestem z wami i będę się modlić o zdrowie dla tego Pana i jego psa.

Dziękuje ze tam jesteście

Link to comment
Share on other sites

[B]Funiu[/B], ekhm...chciałabym uniknąć rozpisywania się o panu, bo zaufał mi nie po to, by upubliczniać jego ból ale odpowiem tak: następny rzut może być w każdej chwili, pan zdecydowanie wie co robi, chcąc się uporać ze sprawą psa. Bezwględnie musi iść do szpitala na diagnostykę i to rzeczy mniej związanych z SM. :-(
Wyprowadzaniem psa nie sposób angażować ludzi na dłuuugi czas, ciężko będzie ponadto zgrać osoby na rano, południe, wieczór, czyli na choć 3 razy wyjścia. Z rejonów w miarę bliskich panu znam z dogo tylko siebie samą. Jola, założycielka wątku, to kompletnie odległa dzielnica Łodzi.

Może i nie widziałam z kolei wszystkich sąsiadów ale....resztę sobie dopowiedz, krok marynarski i dźwięk butelek o 10.00. Na pewno jacyś są OK ale nawet oni nie przejmą pałeczki na stałe, a ci "inni", choć pewno się sprężą by pomóc, będą oczekiwać czegoś w zamian na %owy amok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...