Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']a ja jem [B]swierzutkie[/B] orzechy prosto z drzewa :diabloti:[/QUOTE]
Aga litości:diabloti:
[quote name='marta.k9080']orzechów włoskich nienawidzę(fuj) ale laskowe są smaczne:p[/QUOTE]
Ja kocham pistacje:loveu:
[quote name='dOgLoV']wloskie sa pyszne ale tylko jak jeszcze skorka schodzi :diabloti:[/QUOTE]
Lubię włoskie ale właśnie jak są świeże :)
[quote name='marta.k9080']mnie po nich bolą dziąsła:-?[/QUOTE]
A to zębów nie masz?:diabloti:
[quote name='magdabroy']Do red room'u :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']dziasla ?? ale dlaczego ?? ;)[/QUOTE]

[quote name='marta.k9080']bo ja wiem,ale tak jest i smaku tych orzechów tez nie lubię:roll:[/QUOTE]
:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dOgLoV']pierdo....e diete , meza juz mam innym sie podobac nie musze :diabloti:[/QUOTE]
hhahahah:diabloti:
[quote name='magdabroy']Masz się sobie podobać, a nie mężowi :eviltong:[/QUOTE]
właśnie
[quote name='dOgLoV']ja sie sobie nigdy nie bede podobać ;)[/QUOTE]
oj aga aga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']wloskie sa pyszne ale tylko jak jeszcze skorka schodzi :diabloti:[/QUOTE]

zgadzam się :loveu: szkoda tylko że to obieranie takie upierdliwe jest :evil_lol:


Ja chłopa nie mam a i tak mi się odchudzać nie chce. Z moim ryjem nawet figura modelki mi nie pomorze :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']zgadzam się :loveu: szkoda tylko że to obieranie takie upierdliwe jest :evil_lol:


[B]Ja chłopa nie mam a i tak mi się odchudzać nie chce. Z moim ryjem nawet figura modelki mi nie pomorze[/B] :grins:[/QUOTE]
no bez przesady:eviltong:
ja też chłopa nie mam :evil_lol:


Jestem dumna z Nuki.
Mama z nią rano była na dworze i była też ta 6 letnia Julka, którą Nuka tak lubi. Julka ma nowego pieska, szczeniaka yorka i była z nim i ze swoją mamą na dworze. Nuka jak zobaczyła tego szczeniaka to zaczęła się cieszyć, podeszła do niego, powąchała, usiadła sobie i trącała go nosem :loveu: Cieszę się, że nie warknęła czy nie szczeknęła na niego :loveu: Mam pewność, że jak ja bym przyniosła do domu szczeniaka to też by się cieszyła :)

Edited by vege*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...