Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też się przyzwyczaiłam do samotnych spacerów :p jak K była mniejsza i słodsza jak na szczeniaczka przystało to jeszcze z kimś tam mogłam się przejść :lol: odkąd jest duża ludzie się jej boją bo to kundel (a wiadomo co to za psy :evil_lol:) albo jakaś groźna rasa(pit bull :loveu:) ludzie nas z pieskami omijają :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ja mam znajomych psiarzy, a i tak sama na spacery chodzę :shake:[/QUOTE]
A ja mam znajomych ale nie psiarzy :P

[quote name='Angi']ja się już przyzwyczaiłam do samotnych spacerów ;) Jak tata jest, to łazi ze mną :lol:[/QUOTE]
Mój tata by nie poszedł bo jest całymi dniami w pracy albo zmęczony po pracy, a z mamą to ja chodzić nie będę bo za bardzo panikuje, że Nuka a to odbiegnie 5m ode mnie i mi tylko ciśnienie podnosi :mdleje:

[quote name='xxxkaluniaxxx']Ja też się przyzwyczaiłam do samotnych spacerów :p jak K była mniejsza i słodsza jak na szczeniaczka przystało to jeszcze z kimś tam mogłam się przejść :lol: odkąd jest duża ludzie się jej boją bo to kundel (a wiadomo co to za psy :evil_lol:) albo jakaś groźna rasa(pit bull :loveu:) ludzie nas z pieskami omijają :lol:[/QUOTE]
Mnie też ludzie omijają, ale to chyba przez moje wredne spojrzenie, które nie jest świadome xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Moi znajomi głównie ograniczają się do psiarzy :diabloti:[/QUOTE]
Tzn moi znajomi bardzo lubią zwierzęta, ale nie w takm stopniu jak ja :P
[quote name='xxxkaluniaxxx']z skądś to znam :diabloti:[/QUOTE]
ooo serio? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']No szkoda, że takich dni jest niewiele :(
Dziś u mnie ciepło, w sumie od tygodnia jest taka pogoda jaką kocham, słońce, 20-24* nie jest gorąco, ale jest przyjemnie :loveu:[/QUOTE]

Też taką pogodę uwielbiam, nie lubię upałów, lubię jak jest ciepło, ale nie gorąco ;) dlatego najbardziej kocham wiosnę, ale ona niestety ostatnio zanika :( od razu po zimie jest lato, wiosny jest dosłownie parę dni.

Nuczka jaka szczęśliwa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Też taką pogodę uwielbiam, nie lubię upałów, lubię jak jest ciepło, ale nie gorąco ;) dlatego najbardziej kocham wiosnę, ale ona niestety ostatnio zanika :( od razu po zimie jest lato, wiosny jest dosłownie parę dni.

Nuczka jaka szczęśliwa :loveu:[/QUOTE]
Ja też lubię wiosnę, ale jest tak jak piszesz, wiosny już prawie nie ma bo od razu jest lato :(

Ja też nienawidzę gorąca, lubię słońce, lekki wiatr bo wtedy jest idealnie, bo jak siedzisz to nie jesteś cała mokra od tego upału :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']
ooo serio? :diabloti:[/QUOTE]

Nom :diabloti: "Weronika chwyć Kale bo ludzie idą z naprzeciwka" "Weronika rowery jadą łap psa" "Weronika nie puszczaj tu Kali, jeszcze się zgubi" "Weronika tam jest kot! Zapnij Kale na smycz" :lol::lol: Żeby nie było K jest odwoływalna, za koteczkiem nie poleci jak jej nie pozwole, rowerzyści i przechodnie jej nie interesują :lol: poprostu moja mama strasznie panikuje :evil_lol::evil_lol: Jak byliśmy nad morzem to żeby K se połaziła bez smyczy poza ośrodkiem musiałam iść sama albo z tatą :lol: jakby moja mama zobaczyła że większość spacerów K chodzi bez smyczy nieważne pola, osiedla i zapinam ja tylko przy głównych ulicach zawału jak nic by dostała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

O jakbym moją mamę słyszała xD

Jak idę z Nuką gdzieś i mama czasami pójdzie z nami to też jest "Basia idzie ktoś tam, trzymaj Nukę". Nuka jest na lince, linka puszczona luźno, ciągnie się za N. a mama "O boże Baśka Nuka się utopi, zaraz wpadnie do rzeki i będę musiała skakać po nią! Ty na prawdę chcesz się pozbyć psa". Sprostuję, na łąki chodzimy codziennie, od zawsze jest tam ta rzeka, z łagodnym zejściem, które ma może hmm 3m długości i Nuka nigdy nie moczy tam łap, tylko podchodzi jak chce się napić, ale wiadomo mama wie lepiej mimo, że w tamtym miejscu była ze mną może z 5 razy w ciągu ponad 5 lat bo moja mama chodzi z Nuką gdzie indziej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Eee to moja mama na luzie podchodzi i Jetsa ze smyczy puszcza, a ja tego nie robię, bo panikuję :evil_lol: Za to Arniego ja wszędzie puszczę, ona tylko z Jetsanem na łące oczywiście jak nikogo nie ma, bo jej tak nie słucha jak mnie :eviltong:[/QUOTE]
Moja mama Nuki nawet z 50m linką by nie puściła bo się boi bo Nuka jej niezbyt słucha :evil_lol:

[quote name='xxxkaluniaxxx']Nic dodać, nic ująć:evil_lol: Lubię to! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
:diabloti:
[quote name='marta.k9080']siema,ja nie wiem czy już tu byłam czy nie,ale będę od teraz:p[/QUOTE]
no siema :)

Link to comment
Share on other sites

Nowa torba
Pierwszy raz malowałam coś bardziej poważnego, 'realistycznego'. Nie jest tak jak chciałam, ale jestem nawet zadowolona :)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/esob.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/404/esob.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...