Jump to content
Dogomania

Husky i malamuty ze schroniska w okolicach Lublina szukają DT i wsparcia!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ladySwallow']Powiedz mi - dostałam z forum klucz aktywacyjny, który nie działa i konto wciąż jest nieaktywne... O co chodzi?[/QUOTE]

choroba nie mam pojęcia...może jeszcze trochę musisz poczekać aż się "zaaktywuje" choć powinno być od razu jeżeli otrzymałaś taką informację.na malamucim nie miałam takiego problemu,ale jak zakładałam konto na stake-oucie(f.zaprzęgowe) to miałam dokładnie taką samą sytuację jak Ty i musiałam poczekać około trzech dni na aktywację,mimo iż kod dostałam od razu,ale nie działał.

Link to comment
Share on other sites

na początku cała czwórka była razem w boksie,potem trzeba było je porozdzielać.pierwszy husky to jak na moje oko Szilo,drugi malamutek wyadoptowany ,trzeci Beryl i malamut Sekitan.

[img]http://img691.imageshack.us/img691/7913/obraz06513.jpg[/img]

[img]http://img691.imageshack.us/img691/3185/obraz06912.jpg[/img]

[img]http://img46.imageshack.us/img46/6033/obraz07013.jpg[/img]

te informacje mieliśmy na f.am od (o ile nie pomyliłam osób) dogomaniakowej Dory:)

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy od lewej tam jest na bank, on jest zbyt zryty, żeby ktoś "z wejścia" chciał go zaadoptować :evil_lol: To jest żywioł - biega, skacze, wyje, szczeka, wyje, jęczy, biega, wisi na budzie - czyli wszystko to, co robi bardzo żywiołowy husky, który zostaje zamknięty w kojcu :( W dodatku jest strasznym dominantem.

Na stówę też jest czarnuch - zresztą, jak on idzie do adopcji to za jakiś czas sam wraca do schroniska :roll:

Malamuta szarego, tego po wypadku ostatnio nie widziałam, husky'ego z białym czołem i "dziwnymi" oczami też nie.

Aktualizacja nastąpi w sobotę ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli domek chce, to ja podam numer do kierownika i z kierownikiem można ustalać szczegóły dotyczące zdrowia danego psa. Ogólnie psy są pod opieką weta, ale jak do sportu to trzeba by ją obmacać dokładnie i takie tam. Suka husky jest jak na razie jedna, więc kierownik powinien wiedzieć, że to ta ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Lady jest bardzo miła i pozytywna dla ludzi, ale zazdrosna o inne psy - potrafi przez łeb dać jakiemuś, który się doprasza uwagi w momencie gdy ONA JEST GŁASKANA :roll:[/QUOTE]

O właśnie, zapomniałam napisać...

A Mamut został odjajczony.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W zachowaniu ja nie widziałam żadnych zmian - z boksów ich zwykle nie wyciągamy, bo mają dość ostre towarzystwo, które potem by się próbowało na nich mścić za to, ze to one wyszły z boksu. Ale ogólnie nie widzę zmian w zachowaniu - Chuligan nadal zachowuje się jak nastolatek, Lady jest dostojna i trochę wycofana, a Mamut sobie gadał pod nosem i dawał łapkę przez kraty i mordkę do głaskania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dora']Wrzucilam psiaki do nas na forum, chce je wrzucic na strone, tylko powiedzcie mi czy ktos mial ostatnio z nimi kontakt, moze cos sie zmienilo u nich , zachowanie itp[/QUOTE]

Raczej nie bardzo. Chociaż psy były ostatnio kastrowane - może trochę się wyciszyły... Suka Lady też już ciachnięta - miała trochę problemów z dojściem do siebie, ale już jest OK. No i Snow (białas - mix husky/ONek) bardzo zmizerniał w zamknięciu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...