Jump to content
Dogomania

Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.


rytka

Recommended Posts

Gufi mi wczoraj wieczorem nawiał:mad:wcale sie nie sluchal tylko pobiegł za psem,który biega luzem.Na szczęscie Tofik/spanielek/to piesio zupelnie nie agresywny i trzyma sie blisko domu,jakoś udało mi sie złapać Gufa:mad:Wczesniej go pusciłam ale w miejscu gdzie nie ma ludzi i psów to był bardzo grzeczy,słuchał sie:przychodził na każde wołanie,sam co chwile sprawdzał czy jesteśmy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='rytka'] Poprawił sie lepiej chodzi i wziełam go na dłuższy spacer,spusciłam ze smyczy wyszalal sie z mopem i....efekt byl taki ,ze jak wracaliśmy wyraznie gorzej szedł powłóczył nogą,widać bolała go...niestety ruch musi miec ograniczony a młody jest to szaleć chce.[/quote]
zauważyłam to samo u Gacusia - u nas na osiedlu nie biega, ale jak pojechalismy na działkę, to biegał jak szalony, potem bardzo mocno utykał, aż go potem pilnowałam, żeby już nie biegał

Link to comment
Share on other sites

Uważam na Gufa,po prostu za bardzo uwierzyłam w jego troche udawaną grzeczność i że taki mądy...a jednak gupoty sie go też trzymają:mad:
Przyjechali do mnie goście i b.nieładnie żartują sobie z Gufa/sprawdzają czy faktycznie nie widzi/Idziemy polną sciezką i wołamy Gufa a jednoczesnie stoimy bez ruchu i Guf mija nas i biegnie dalej...bawi sie z mopem i siostra bierze mopa na ręce a Guf biega dokokoła i szuka mopa...machają mu przed nosem kiełbaską i Guf szuka jakies 5 min./nawet zapach go nie naprowadzi tak samo jak mu sie rzuci kiełbase,czuje ją ale długo jej szuka/.Jako ślepak ma duze zaufanie do człowieka pozwala sie brać na ręce ,można go wziąśc na kolanka/taki malutki:eviltong:/.Sama sie nie moge doczekac wizyty w Poznaniu wtedy sie wiele wyjasni..i jesli nie potrzebny zabieg szukamy domu Gufiakowi.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka'](...) Sama sie nie moge doczekac wizyty w Poznaniu wtedy sie wiele wyjasni..i jesli nie potrzebny zabieg szukamy domu Gufiakowi.:loveu:[/quote]
I wtedy już się nie wymigasz od opisu Gufka wdłg. punktów i wrzutkę w 1 post. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Rytka przygotuj na kartce opis - to wszystko co wiesz o Gufim, Twoje obserwacje, co je, jak się czuje, kiedy się pojawiła ta zmiana na pyszczku, czy widac, żeby go cos bolało itd.
zabiorę te informacje do weta, bo ja sama wiele o nim nie opowiem, nie znam pieska
acha - jesli ma książeczkę to też przygotuj, jesli masz te zdjęcia rtg, to tez

Link to comment
Share on other sites

Ajula oczywiście czekamy na Ciebie:loveu:wszystko przygotuje,opis/zresztą wszystko widać co tam mu dolega/,książeczki nie ma ale mam karte informacyją z wizyty plus zdjęce.

Majqa ja sie nie migam:eviltong:chce dobrze poznać Gufiaka i sporządzić prawdziwy i rzetelny opis:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

a narazie wklejam zdjęcie do ogłoszeń,moim zdaniem Guf wygląda boosko na nim.Zaraz jak poznam opis weta co do stanu zdrowia Gufa wszystko zamieszcze w 1 poscie puls opis charakterku,słodziak przegryzł smycz od Tanitka:mad: ale wina moja kto widział zostawiać smycz na stole!
[IMG]http://img374.imageshack.us/img374/7797/gufiidea.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia są stare zanim wyskoczył pryszcz,pryszcz ma sie bez zmian co najwyżej nie jest juz taki błyszczący.
Właśnie wróciłam ze spaceru potem siedzieliśmy długo z psami w rezydencji Gufa/tam jest stolik krzesla/przyjmuje wszystkich gosci bardzo serdecznie,pierwszy raz w zyciu spodkałam psa /osobnika płci męskiej/,który jest taki opiekuńczy,troskliwy,wrażliwy i delikatny:loveu:
Ajula zobaczysz jest wyjątkowy:loveu:pomysle,ze moglam zawiesc go do schronu,zostawic to ...taki pies nie poradziłby sobie w schronisku i mam na mysli jego charakter nie kalectwo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...