Jump to content
Dogomania

Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.


rytka

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jesli Gufi miał wypadek/na co wskazują obrazenia tylniej częsci ciala/to głowa nie ucierpiała wcale:razz:ten pies jest strasznie sprytny i podstępny,własnie go zamkłam na noc i musze go na siłe wnosić bo sie zapiera i ja do niego czule 'rano po ciebie przyjde'a on ,trzęsie sie to ja 'kochany jestes'trzęsie sie ...co ja słowo, to on trzęsionka:roll: sie zrobił niemozliwy,zbadał teren,wybadał ludzi i stosuje stosowną strategie ale ja juz znam te sztuczki/suczka siosty to drgawki dostawała jak nie dostała co chciała/teraz słysze jak wyje:roll:rano znowu bedzie mniej kocyka ,mniej dywanika/pobgryza/a na początku grzeczny był nic nie niszczył ,cicho siedział:evil_lol:jak przyjdzie do domu-bo przychodzi-co zrobie jak on zna droge!znowu udaje,ze grzeczny mop go zaczyna a on spać sie kładzie-naprawde udaje,ze spi/jestem pewna,ze udaje/mop tylko w nocy włazi do łozka a w dzien na legowisku lub podłoga ale nie Gufi,wszędzie za mopem idzie ale spać na podłodze:shake:Gufi w domu 80% czasu na kanapie spędza:evil_lol:Kuty na 4 łapy ten bidulek a ja go obserwuje i nie nabierze mnie:diabloti:a i kumaty bo wystarczy,ze ostrzejszym głosem powiedziałam dosyć zostajesz,leżeć to zaprzestał walki i trzęsionek i a ja spokojnie mogłam dzwi zamknąć:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

a po co Ci dom z ogrodem ...jak chcesz Gufiego to jemu ogród nie potrzebny ani dom wielki..jemu wystarcza kanapa i miska z jedzonkiem,teraz nawet towarzystwo mopa i spacery przedkłada na rzecz kanapy:eviltong:no ale on tak na początku potrafi bajerować ...zobaczymy kiedy mu sie kanapa znudzi i co wtedy mu sie zachce:evil_lol:

ps.żadne schody nie są za wysokie dla niego,juz nie musiała byś go wnosić,sunie po schodach jak szalony:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

rytka, pieknie sie czyta Twoje opowieści..
A to ci gadzina podstępna z Naszego Gufika..!
I jak szybko pańskich manier nabrał...:razz: ? Tylko kanapa mu sie marzy...?!!!;)

Kanapa i pilot do tv w łapie...;)

Link to comment
Share on other sites

no co Wy?niewidomy ma telewizje oglądać?
zapomnialam wczoraj dodać,ze najfajniejsze ma relacje z kotem-kot chodzi cicho i przechodzi mu koło nosa a Gufi nic:eviltong:kotka sobie pomyślała nareszcie jakiś normalny pies nie zaczepia mnie i nie miętosi/bo ona wychowana z Frytka nauczona ,ze psy to takie upierdliwe ale nie grożne stworzenia/tylko z drugiej strony juz dwa razy sie na nią położył:roll:po prostu kot jest za małym i za cichym obiektem i Guf zauważa go dopiero jak na niego wejdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']Rytko, może mu trzeba namordnik zakładać, jak wchodzi do domu? w trosce o palce mamy[/QUOTE]

Gufu nie dybie na pale mamy:eviltong: ani na niczyje ,jak nie ma w niech jedzenia:razz:wystarczy,ze bede pilnować,zeby w poblizu Gufa nie konsumować niczego i jest dobrze,dlatego przyprowadzam go tylko wtedy kiedy mam czas,zeby posiedzieć i miec wszystko na oku:razz:nauczy sie suche je zręki juz ładnie tylko lekko podszczypuje,z kiełbaską to sie sama boje:oops:bo widze jak ją łyka,siostra poradziła mi,zeby dawać mu pokrojoną w drobne kostke do miski-to sie oswoi:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']Gufu nie dybie na pale mamy:eviltong: ani na niczyje ,jak nie ma w niech jedzenia:razz:wystarczy,ze bede pilnować,zeby w poblizu Gufa nie konsumować niczego i jest dobrze,dlatego przyprowadzam go tylko wtedy kiedy mam czas,zeby posiedzieć i miec wszystko na oku:razz:nauczy sie suche je zręki juz ładnie tylko lekko podszczypuje,z kiełbaską to sie sama boje:oops:bo widze jak ją łyka,siostra poradziła mi,zeby dawać mu pokrojoną w drobne kostke do miski-to sie oswoi:roll:[/quote]
dba chłopak o wasze figury :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dzionek słoneczny,Gufi przychodzi do domu i spi ,zupełnie ignoruje mopa i spi :roll:przyszło mi na myśl,ze taki zmęczony bo pracuje w nocy/ co rano zastaje demolke jak go wypuszczam/.Paznokieć mu sie zlamał,nie da sobie dotknąć a wisi mu taki zadzior/miękkie wyłazi/ pewnie złamał go w czasie nocnych demolek,w dzień aniołek w nocy diabelek:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...