Jump to content
Dogomania

Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.


rytka

Recommended Posts

[B]Basia[/B], ja jestem zagotowana sytuacją osobistą, w tym i przeżyciami związanymi z moimi pieskami :-( nie podejmę się więc cudowania z bazarkiem ale...jeśli potrzebujesz rzeczy na bazarek to jak obiecałam, podeślę Ci takie, na zasadzie, jaką opisałam w poście skierowanym do Poker, parę stron wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Maugo[/B], a może tak to rozwiązać, jak proponowałam wcześniej? Oszczędzi to straty na kosztach zbędnego przesyłania sobie rzeczy na bazarek, czyli Twoje idą do kupującego, a nie robią pętli Ty - wystawiający - kupujący, czyli:
Szukamy jakichś rzeczy, robimy im dobre fotki, podajemy opis, cenę (+ cenę wysyłki, jaką ponosi kupujący) i tak opracowany "materiał" podsyłamy na mail wystawiającego bazarek.
Z chwilą zakupu i wpłaty pieniążków od danego kupującego na konto wystawiającego lub Rytki dostajemy na PW dane do wysyłki + info, co mamy spakować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Basia[/B], ja jestem zagotowana sytuacją osobistą, w tym i przeżyciami związanymi z moimi pieskami :-( nie podejmę się więc cudowania z bazarkiem ale...jeśli potrzebujesz rzeczy na bazarek to jak obiecałam, podeślę Ci takie, na zasadzie, jaką opisałam w poście skierowanym do Poker, parę stron wcześniej.[/quote]
Majqa nie zrozumiałaś mnie :mad:ja mówiłam o tym,że zrobie bazarek ,choc nie ukrywam w domu mam sajgon również ,

i mówilam,że mam zabawki na bazarek dla psiaków -chodziło mi o zdiagnozowanie brązowego o konsultacje :evil_lol::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']To teraz uściślij tylko, czy chcesz od nas te fanty bazarkowe, czy uważasz, że wystarczą Twoje.[/quote]


Jutro zobaczę co mam .

wiem,że mam zabawek z których mogę zebrać max 50 zl -dobre i to .

Nie dam rady prowadzić dwóch bazarków - mam jeszcze jeden nie rozliczony na labradorach :oops:

Link to comment
Share on other sites

OK Basiu, nic na siłę. Może pojawią się na wątku osoby chętne zrobić bazarek z cudzych rzeczy. Na paru, innych wątkach trafiały się osoby, które deklarowały chęć zrobienia bazarku, a wstawiały ikonkę zarumienienia, gdy dalej pisały, że nic już od siebie nie miały na bazarek.
I kogoś takiego nam tutaj brakuje. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']OK Basiu, nic na siłę. Może pojawią się na wątku osoby chętne zrobić bazarek z cudzych rzeczy. Na paru, innych wątkach trafiały się osoby, które deklarowały chęć zrobienia bazarku, a wstawiały ikonkę zarumienienia, gdy dalej pisały, że nic już od siebie nie miały na bazarek.
I kogoś takiego nam tutaj brakuje. :lol:[/quote]

No to jestem. Bazarek zrobię z największą przyjemnością.
Chociaż w ten sposób pomogę.
Chcecie same zdjęcia przesyłać? Jeżeli tak, to proszę też o wycenę.
Mail jak zwykle: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']No to jestem. Bazarek zrobię z największą przyjemnością. (...)
Chcecie same zdjęcia przesyłać? Jeżeli tak, to proszę też o wycenę.
Mail jak zwykle: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
[B]Jesteś, Mój i Nie Tylko Mój Aniele![/B] :calus:
Ustalmy może do kiedy osoby chętne podeślą Ci wszystkie dane. Napisz proszę Irenuś do kiedy sobie to życzysz.
Ode mnie dostaniesz foty, ceny, cenę wysyłki i opis.
Buziaki i dziękuję!!! :Rose:
Ustal tylko proszę z Rytką, czy kasa idzie do niej, czy do Ciebie, bo wtedy ja będę oczekiwać od którejś z Was PW z danymi osoby, jakiej mam wysłać przedmiot + info, co dokładnie mam wysłać (jedną, dwie rzeczy, które etc...)

Link to comment
Share on other sites

[B]A&S[/B], parę stron wcześniej są fajne zdjątka, w ogłoszeniu dobrze jest je skontrastować z innymi (też są na wątku), a co bardzo ważne, napisać w treści, że potrzebny jest dom docelowy i pomoc w przywróceniu psu sprawności. Dziękuję, że chcesz pomóc! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam ze spaceru,pies juz sie nie chwieje/to musialo być z glodu/ale chodzi smiesznie tj.lewa noga zamiata do srodka wywijajac łape/kąt prosty/.Nadal sika jak baba i kupe robi stajac na 3 lapach/ale juz nie piszczy przy tym/Wogole to juz nie ten sam pies,nie jest juz tak bardzo bojazliwy chyba,ze idziemy na spacer w nowe miejsce to jeszcze czuje sie niepewnie,bo na swoim terenie to szef.Próbuje nauczyc go wchodzic na schody.Wieczorem szczekał glosno/chyba 1 raz/okazalo sie ,ze wolał za potrzeba/bo nie zalatwi sie w budynku ani na wybiegu.Smieja sie z niego,ze pewnie wydaje mu sie ,ze wdomu jest/twarde podłoże ,dokoała sciany:lol:/

Moi wiejscy weci powiedzieli,zeby go takiego zostawić/tzn.jeden powiedział,ze mozna operowac ale po co skoro chodzi/chciałabym sie tylko upewnic, ze z biegiem czasu mu sie nie pogorszy.Na tym zdjeciu to ta głowka kosci wyglada 2 razy wieksza od lewej i dokala niej wystaja cyt. dzioby.ja widze to tak,ze jak ktos ma mozliwosc skonsultowac zdjecie zadarmo to przydaloby sie ale jezeli mamay placic to lepiej zebrac troche kasy i podjade tez z psem do najblizszych polecanych wet.tj.w Grudziądzu i Gnieznie dr.Kaczor/operowal podobny przypadek/.
Na dzien dzisiejszy do zaplacenia rach. za 1 wizyte brakuje 48zł/TOGAA PRZYSLALA 70zl I 30zl POKER Z BAZARKU/ a jeszcze szczepienia:-(ZA 2 TYG.

Do ogłoszen zrobie dzis zdjecia extra i wysle:lol:Gufi jest zupelnie nie agresywny/lubi ludzi i zwierza/nie jazgotliwy,nie rzuca sie na człeka tylko delikatnie zaczepia a jak nie mam czsu dla niego to idzie sie polozyc,drzewek nie obsika:diabloti:nie wskazany jest duzo ruchu,lezy tylko na swoim legowisku lub na starm dywaniku/ten ma na zewnącz,bedzie lubil wylegiwac sie w domu,czystosc zachowuje ,slepoty prawie sie nie zauwaza kiedy zna teren,kiedy lezy nie widac ,ze kulawy:diabloti: a ładny taki,ze szkoda gadać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']
Ustalmy może do kiedy osoby chętne podeślą Ci wszystkie dane. Napisz proszę Irenuś do kiedy sobie to życzysz.
Ode mnie dostaniesz foty, ceny, cenę wysyłki i opis.
Buziaki i dziękuję!!! :Rose:
Ustal tylko proszę z Rytką, czy kasa idzie do niej, czy do Ciebie, bo wtedy ja będę oczekiwać od którejś z Was PW z danymi osoby, jakiej mam wysłać przedmiot + info, co dokładnie mam wysłać (jedną, dwie rzeczy, które etc...)[/quote]

Izuniu:loveu: Ja sobie nic nie życzę. Jestem do dyspozycji i się dostosuję.
Jak macie w tej chwili coś do wystawienia to już przesyłajcie.
Jak ktoś później wpadnie na wątek i będzie coś miał, to zrobię następny bazarek.
Co do konta, to stosuje zasadę, że zawsze podaję konto osoby która ma psa pod opieką. Szybciej spływają pieniądze niż gdybym czekała i jedną kwotą od siebie wysyłała. Rytka tylko musi na wątku potwierdzać kiedy pieniądze wpłyną.
Dane osobowe do wysyłek zbieram od razu i prześlę do Ciebie.
Konto na opłaty przesyłek tylko proszę, podam osobom licytującym po zakończeniu bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka'] (...) chciałabym sie tylko upewnic, ze z biegiem czasu mu sie nie pogorszy.(...) ...[/quote]
Tu się nie ma co upewniać, bo niestety jego choroba/ deformacja i jej skutki, u operowanego, czy nie, będą się pogłębiać. Normalna kolej rzeczy.
Zaraz podeślę Ci stosowne sprawy Irenko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Tu się nie ma co upewniać, bo niestety jego choroba/ deformacja i jej skutki, u operowanego, czy nie, będą się pogłębiać. Normalna kolej rzeczy.[/quote]

Myślę, że właśnie tak będzie :-( Niestety... z czasem te deformacje będą mu się dawały coraz bardziej we znaki. Tak jak u ludzi. No i jeszcze teraz bierze chyba środki przeciwbólowe i przeciwzapalne, więc czuje się lepiej. A jak się je odstawi ??? Nie da się ich brać przez całe życie...

Link to comment
Share on other sites

Wstępny obraz bazarku, na który już teraz zapraszam:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/gufi-polamany-niewidomy-czeka-na-pomoc-bazarek-do-30-06-2009-a-140638/#post12504992[/URL]

Jeszcze będą małe poprawki, ale już po spacerze z moimi psiakami;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Rytko[/B], koniecznie wstaw ten link bazarkowy do 1 postu.
[B]Irence [/B]dosłałam jeszcze 2 maile.[/QUOTE]

Juz sie robi i nie mówiłam Wam chyba ale 'odważyłam' sie zabrac Gufiego do siebie bo wiedziałam,ze moge na was liczyć:lol:i to,ze Gufi żyje ,nie jest głodny na łancuchu i przedewszystkim ma szanse na dom to Wasza zasługa:loveu:

Wysłam zdjecia z wieczornego spaceru z gufim do nemi:lol:mam nadzieje,ze wstawi;)Gufi wyglada na nich jak okaz zdrowia i zrelaksowany pies:loveu:to zdjecia do ogłoszeń;)wziełam go na chwilke do domu ale sie biedak zestresowal nowe zapachy/duzo zapachów/i stanąl jak wryty w przedpokoju i ani kroku dalej:shake:oparł sie o ściane i zaczął piszczeć :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...