Jump to content
Dogomania

Mix jamnika, Frania, MA JUŻ WSPANIAŁY DOM!!!


__Lara

Recommended Posts

maciaszek, to Jasza ma podpisywać umowę? czyli jutro Wiewiórka nie podpisze? kurcze, trochę szkoda. Ale dobra, mam nadzieję, że do tego czasu z psem się nic nie stanie, a potem jak Jasza przyjedzie z kuponem to wtedy weźmie umowę.

Edit: Niech Wiewiórka przynajmniej jutro podpisze Regulamin Adopcyjny z tym Państwem ---> [url]http://www.dogomania.pl/forum/3764186-post86.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie nie wiem jak to rozwiązać...

Czy Wiewiórka jest pełnoletnia? Bo jeśli nie to i tak nie może podpisać umowy... To znaczy nie powinna.

Myślę, że to poważna i porządna rodzina. Nic nie zrobią z Franką w tych kilka dni. No ale może lepiej na zimne dmuchać? Już sama nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam telefon i adres dokładny tej Pani.
Tylko mi imię się zapomniało jakoś...:oops: Ale i tak jutro będę z nimi rozmawiać.
Umowę mogę podpisać jak zawiozę kupon.
Chciałabym jeszcze się z nimi zobaczyć , chociażby po to , żeby przeprosić za to całe zamieszanie.
Ja mam nadzieję, że jutro już będzie wszystko załatwione.
Niech Wiewiórka ją tylko przywiezie, ja resztą się zajmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']No właśnie nie wiem jak to rozwiązać...

Czy Wiewiórka jest pełnoletnia? Bo jeśli nie to i tak nie może podpisać umowy... To znaczy nie powinna.

Myślę, że to poważna i porządna rodzina. Nic nie zrobią z Franką w tych kilka dni. No ale może lepiej na zimne dmuchać? Już sama nie wiem...[/quote]

Ja tu jestem tylko z wakacyjnego doskoku, ale kibicuję Frani :multi: Lepiej dmuchać na zimne, bardzo dmuchać. Nie to że nie ufam ludziom, ale czytam dogo od jakiegoś czasu i wiecie - lepiej ostrożnym być

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara'][B]Dziewczyny, niech weźmie chociaż Regulamin Adopcyjny i niech podpiszą go Państwo. Jego podpisuje tylko strona adoptująca, więc Wiewiórka i tak go nie podpisze.[/B][/quote]
Jak Wiewiórka jest w górach i raniutko zawozi Franię to nie wiem, czy będzie miała taki regulamin...

Link to comment
Share on other sites

To mi zaraz ręce opadną. Ehh.... to tak jak pisze leni niech go sama sporządzi, musimy się jakoś zabezpieczyć., a właściwie Franię. Przede wszystkim musi być tam zapis o wizycie poadopcyjnej, jak tego nie będzie to może być tak, że ludzie nie wpuszczą Jaszy do domu następnym razem i wtedy co? Nie dowiemy się co z Franią.

Edit: Wiewiórka mi odpisała, że napewno sporządzi regulamin, odetchnęłam.

Link to comment
Share on other sites

:loveu:Frania już w nowym domu! :multi:

Od wpół do ósmej konferowałam dzisiaj z Panią z Chorzowa i z Wiewiórką.
Spotkali się w końcu gdzieś w Chorzowie i Pan podjechał i zabrał Frankę.
W nowym domu, wiadomo, najpierw obwąchiwanie, potem zaraz wskoczyła do Damianka i się z nim przywitała.
[SIZE=3]Pani Aneta powiedziała, że dawno nie widziała, żeby jej synek tak bardzo się śmiał i byl taki szczęśliwy![/SIZE]
Są Franią zachwyceni, podobno śmieszna jest strasznie, no i tłuściutka!
Państwo zaprosili mnie na kawę w tym tygodniu!:multi:
Jak tylko odbiorę kupon na sterylkę w schronisku to oczywiście do nich jadę!
[SIZE=3]Rodzina jest naprawdę SUPER![/SIZE]
[SIZE=3]Mam nadzieję, że Frania będzie szczęśliwa[/SIZE].:loveu:

Maciaszku, nie wiem jak to z tymi szczepieniami.
Tak jak Ci pisałam, zaświadczenie dałam Wiewiórce, nie mogę się z nią teraz skontaktować.
Obiecałam Pani Anecie, że wszystko wyjaśnię i jej dam znać.
Zależy jej żeby Frania była na pewno odrobaczona, no i głupio trochę wyszło z tym całym zamieszaniem...
Najpierw przesunięte spotkanie, potem się okazuje że nie ma żadnego potwierdzenia, że Frania jest zaszczepiona i odrobaczona...
Państwo mają chore dziecko, więc wiadomo, że im zależy.
Zresztą, każdemu by zależało.
Może w schronisku mogliby wydać zaświadczenie że Frania jest zaszczepiona?
Napisz proszę co o tym myślisz.

Ale i tak, strasznie się cieszę!:sweetCyb:
Wiewiórko, dziękuję że Frankę wzięłaś na Tymczas!
[U][B]Jeśli tutaj zajrzysz, to napisz proszę co z tym zaświadzceniem, sprawa jest pilna![/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stratoos']Frania ma nowy domek!!!!! Naprawdę świetnie :multi: Zasługiwała na niego, mam nadzieję, że będzie jej tam dobrze i zostanie tam już do końca swoich dni :loveu:[/quote]
Tez mam taka nadzieje:multi:powodzenia malenka:multi:

Link to comment
Share on other sites

Wiewiórko, dziękujemy za tymczas dany Frani :)!
I powiedz, dlaczego przestałaś się odzywać? Nurtuje mnie to (i chyba nie tylko mnie...).

Jeśli chodzi o zaświadczenie to najlepiej by było, gdybyś Wiewiórko wysłała je do Jaszy w poniedziałek priorytetem. To ważny dokument i właściciel psa powinien go mieć przy sobie.

Jeśli chodzi o odrobaczenie to jeśli Wiewiórka nie odrobaczała Frani u siebie, niech państwo odrobaczą sunię, na wszelki wypadek. Mogła ze schronu przywlec ze sobą jakieś paskudy... Choć pewnie Wiewiórka by coś zauważyła.

Super, że Franka już u siebie! :multi::multi: :multi: Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w tą adopcję i pomoc przy wyciąganiu suni ze schronu. I w ogóle :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę że to się tak skończyło, choć jest nam smutno bez Frani. Przyznam się po wręczeniu smyczy temu panu popłakałam się. Państwo pozwolili ją w każdej chwili odwiedzić to za jakiś miesiąc jadę do mojej Franeczki. Najbardziej rozstanie z Franką przeżywa Pati, cały dzień dziś taka przygnębiona chodzi i nie chciała jeść ;( Na szczęście mam dużo fotek z Franeczką z nad morza to najładniejsze sobie w ramkę chyba oprawia na cześć tak wspaniałej psiny. Dziękuje wszystkim z całego serca dzięki którym mogłam gościć Franię w moim domu, mam nadzieje że nie tęskni i że jest bardzo szczęśliwa bo na szczęście taki pies jak ona zasługuje w 100%. Teraz zwolniło się miejsce dla koleknej smutnej bidulki która (mam nadzieje że odżyje u mnie tak jak Frania) Tak bardzo się ciesze że mogłam jej pomóc, naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...