Jump to content
Dogomania

Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka


irysek

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia na sterylke jedzie dzisiaj, wiec pewnie jeszcze z 10 dni bedzie troche nieswoja po operacji, tym bardziej sie o nia martwie i nie chce jej oddawac byle gdzie. Ninka oferowala sie ze ja wezmie na czas jak mnie nie bedzie, ale sytuacja jej sie zmienila i tym samym ja i Mimi zostajemy na lodzie. Nikt inny sie nie odzywa :(
Przykro mi troche, bo jestem tu nowa, Mimi to moj pierwszy tymczas i od razu takie klopoty. Gdybym wiedziala ze tak sie to skonczy to pewnie nie zdecydowalabym sie zeby ja wziac teraz, kiedy wiadomo bylo od poczatku ze w sierpniu wyjezdzam... Tylko malej mi szkoda, bo co ona winna...

Link to comment
Share on other sites

Dlatego pytam, czy Mimi po Twoim urlopie , w razie gdyby jeszcze nie znalazła domku, może wrócić do Ciebie? Pytam , bo chcę pomóc.
Myślę,że Mimi szybciej dojdzie do siebie.Moje sunie w Dt po sterylce po 2.dniach juz biegały.
Dobrze by było w tytule wątku umieścić prośbę o ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Oj to by bylo dobrze jakby tak po 2 dniach juz biegala bo sie troche martwie...
Kurcze z tym tymczasem to u mnie jak tak jak mowilam NInce i Iryskowi, mnie generalnie duzo nie ma we Wroclawiu. Na weekendy zawsze, a czasem i w tygodniu. Dlatego zaofiarowalam sie wziac Mimi teraz, do czasu wyjazdu. Przyjezdzam na poczatku wrzesnia, pare dni jestem w domu, po czym 5-9 znow mnie nie ma... :( Taka to moja sytuacja, wiec wozenie Mimi w te i nazad, do mnie i do kolejnych domow tymczasowych to chyba bedzie mission impossible. Dlatego mi tak zalezy na DS, zeby sie mogla w koncu poczuc jak u siebie w domu...
Oczywiscie jesli sie nie znajdzie to bardzo chetnie skorzystam z Twojej pomocy na czas mojego wyjazdu. Jak bys to widziala?

Link to comment
Share on other sites

Mam DT dla małej, jak się podgoi to można ją zawieźć.DT jest w Siedlcu , trasa na Trzebnicę.Dom, dobre ogrodzenie, bo ludzie mają 2 psy.Karma od nich.Wstępnie umówiłam się na 2-3 tygodnie,ale zobaczymy co dalej, może akurat DS się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Oj Pokerku, jestes WIELKA! :) Dziekuje Ci z calego serca. Martwie sie tylko jedna rzecza i nie wiem jak to rozwiazac.. Otóz na poczatku pobytu Mimi u mnie, byla ona tak jak pisalam bardzo wystraszona i w zwiazku z tym bardzo potulna. Teraz chyba troche sie wyluzowala bo zauwazylam ze zaczyna na inne piesy warczec i sie jeżyc! Nie atakuje ich ani sie nie rzuca, obchodzi je razcej wielkim lukiem, ale nie zmienia to faktu ze na nie warczy (prawdopodobnie dlatego ze sie ich boi, nawet takich malutkich pinczerkow!). Nie wiem w zwiazku z tym jak zareaguje na tamte dwa piesy ktore tamci panstwo maja. Jak mozemy to zorganizowac?

Link to comment
Share on other sites

zorganizowac tak ,że Mimi trzeba będzie zawieźć.Uzgodnię z Wami obiema termin , podam Wam telefony i się dogadacie.
Mam nadzieję,że mimi będzie znowu niesmiała ;), a tak naprawdę to fajnie by było ja zawieźć póki Ty jesteś na miejscu.Bo ja tez nie chciałabym zostać z problemem Mimi, szczególnie ,że też niedługo wyjeżdżam.
Czy ona jest po sterylce? jak się czuje?MOże dałoby radę zawieźć ją w poniedziałek.Pani ma od poniedziałku 2 tygodnie urlopu.

Link to comment
Share on other sites

Nie, na sterylke jestesmy umowione na dzis na 18:30. Dam znac jak poszlo.
Szczerze mowiac to na niesmialosc Mimi raczej bym nie liczyla, ona sie naprawde rozbrykala :) Dzisiaj warknela na goscia ktory wchodzil do klatki, a w weekend na miotle, ktora koles w schronisku górskim zamiatal podloge! :crazyeye:
Ja ją mogę zawieżć, tylko musze zapytac Iryska, czy z funduszu Mimi zostaly jakies pieniadze na paliwo bo my oboje bezrobotni jestesmy :(
Tylko co my zrobimy, jak ja Mimi zawioze, a ona tam zrobi zadyme? Wiezc ja z powrotem i szukac znowu DT? W poniedzialek jest juz 10 sierpnia...
Przepraszam, ze tak marudze, ale czuje jakbysmy Ty i ja tylko we dwie zostaly z tym problemem. A na poczatku tak sie wszyscy nią przejmowali! W momencie jak MImi trafila do mnie, ludziska chyba odetchneli z ulga ze problem teraz juz jest na mojej glowie. To nie fair.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ellensilla']
Przepraszam, ze tak marudze, ale czuje jakbysmy Ty i ja tylko we dwie zostaly z tym problemem. A na poczatku tak sie wszyscy nią przejmowali! W momencie jak MImi trafila do mnie, ludziska chyba odetchneli z ulga ze problem teraz juz jest na mojej glowie. To nie fair.[/quote]

zgadzam się , nie wiem gdzie reszta towarzystwa wyparowała ?
Ja nie angażowałam się zbytnio w tę sprawę, oprócz paru złotych,ale widzę ,ze sytuacja jest naprawdę podbramkowa, to chcę pomóc.
Ale tez nie chcę znaleźć się w sytuacji,że kobieta mi powie ,że mam zabierać Mimi, bo jest agresywna.Nie będę miała co z nią z nią zrobić, bo też wyjeżdżam.
Może za bardzo ją rozpuściliście i trzeba pokazać jej miejsce w szeregu.
Myślę, jedank,że lepiej zrobić próbę jak najszybciej, bo potem co? klapa.
Trzymam kciuki za sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

a wiec sterylki nie bedzie narazie, bo sunia dostala cieczki. szkoda, ze ellensilla nie zauwazyla tego przed wyjazdem...
co do tego domu w siedlcu to fajnie. nie jest daleko od wroclawia, takze paliwo (jakbys asiu ja wiozla) tez nie bedzie kosztowalo majatek.
warto sprobowac.

z tym dt u elensilli jest tak, ze znalazla go ninka, potem zaoferowala sie wziac mimi do siebie na czas wyjazdu. jakbym od razu wiedziala, ze sunia bedzie miala niecaly miesiac na znalezienie domu nie wiem czy bym tak na hurraaa oddawala ja do elensili.
teraz porobily sie z tego same klopoty.
winnego szukac tak naprawde nie mozna. albo mozna obarczyc nia kilka osob, mnie, demi i ninke.

ja nie oferowalam pomocy w postaci tymczasu, ani brania suni na tymczas jak asia wyjedzie takze, nie mam w tej sprawie do siebie zalu. zobowiazalam sie zajac finansami i z tego sie wywiazuje. co do dt nie mam pojecia. ja jej nie wezme, nie mam nikogo znajomego kto moglby ja zabrac. jedyne co to ten dt, ktory wyciagnela spod ziemii poker.
musicie sie juz dogadac z ta pania w siedlcu, kiedy trzeba dowiezc sunie. to ogniwo akcji mnie juz omija.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, widzialam te stronke i to naprawde mile miejsce, ale mimo wszystko to schronisko. Mimi potrzebuje ktosia, jednego ktosi, kto bedzie ja kochal, mizial za uchem i tarmosil :) Naprawde ona dopiero zaczyna w to wszystko znowu wierzyc i co, wsadzimy ja do boksu na dworze, gdzie ciagle zmieniajace sie osoby beda ja wyprowadzac na spacery, moze nawet zbiorowe? Zrozumcie mnie, ja sobie bym tego do konca zycia nie wybaczyla i Mimi by mi sie po nocach snila.
Prosze prosze, prosze szukajmy jej DT albo DS!!
Jutro bede dzwonic do Strazy dla Zwierzat, weterynarz z Kamienca polecil mi ich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...