Jump to content
Dogomania

Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka


irysek

Recommended Posts

[quote name='irysek']oni tak do konca nie powiedzieli, ze to menel.
a romek rozmawial juz dluzej, dokladniej i z kims kto wie co i jak, a nie tak jak ja przez szybe 2 minuty z jakimis nawalonymi zulikami.
takze wierze w to co powiedzial ten drugi facet romkowi.

pies rzadko przebywa w kojcu i ogolnie na gorze, z relacji kolegi, bo ludzie karmia go na dole. jedni daja mu jesc inni przeganiaja, ale ogolnie na dole mu lepiej.
ku mojemu zdziwieniu romek psa glaskal ostatnio i mowil, ze nie ploszy sie juz tak bardzo. takze bede mogla na niego liczyc, jesli chodzi o pomoc w zlapaniu azora (bo pies bedzie go dobrze kojarzyl - glaskanie i jedzenie).

a potem fruuu do DT, ktory wynalazla kochana nina. zdradzisz mi na pw, gdzie ten tymczas? tez moze we wrocku?

imie nina mogloby i zostac, jakby sunia w ogole na nie reagowala. teraz to bardziej reaguje na Mimi hehe. jest przekochana.[/quote]

jej, żeby było tak jak mówisz;)
Dobrze, ze masz takiego Romka:razz:

Do pięknej MIMI jak najbardziej pasuje, wygląda jak nasza Ziapa ze schroniska, która już nie żyje :shake: urocza, piękna i kochana:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam i nie mam ;)
czasy kiedy mialam minely, ale sentyment do mnie zostal, a tym samym chec do pomocy, chociaz bardziej to, ze motorem sie moze pokrecic po wsi ;) hehe
tak czy siak, chlopak ma dobe serce, chociaz nie takie jak "twoj" mateusz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']mam i nie mam ;)
czasy kiedy mialam minely, ale sentyment do mnie zostal, a tym samym chec do pomocy, chociaz bardziej to, ze motorem sie moze pokrecic po wsi ;) hehe
tak czy siak, chlopak ma dobe serce, chociaz nie takie jak "twoj" mateusz...[/quote]

a no jak Mat na pewno nie;) Ale i tak bardzo super, że jeździ i chce pomóc biedaczkowi i jak by nie było Tobie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninka']Maks, Zuzia;

uprzejmie Was prosze o zalatwianie prywatnych kwestii via PW, a kwestii baranka-na temacie Baranka. Tutaj tylko wprowadzacie zamet, co wiecej-celowo. Mam nadzieje, ze to sie wiecej nie powtorzy.


Irysek;

Super wplyw na czlowieka masz :evil_lol: Jak dla mnie Nina moze zostac-takie ladne imie:loveu::lol:

ciesze sie, ze psiak sie znalazl!!![/quote]
Jakby Irysek odpowiadał na pw to bym nie wprowadzałą "zamętu" na Waszym wątku. Doprawdy, nie wiedziałam, że są lepsze i gorsze wątki- myślałam, że wszystkim chodzi o dobro WSZYSTKICH psów:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, prosze, kto moze POOGLASZAC SUNIE...????

Odnosnie DT, myslalam ostatecznie o sobie, ale po wydarzeniach ostatnich dni, musialby to byc DT platny niestety...

----------------------------------------------------------------------------
Maks,
po to kazdy pies ma osobny watek, zeby tam sie nim zajmowac. Mozesz zapytac moderatora, ktorego zaprosze na ten watek jesli temat nie ucichnie.

Jesli masz niezalatwione kwestie z Iryskiem-wpisz ja na czarne kwiatki, lub zapytaj moda jak to zalatwic i gdzie-na pewno nie tutaj!

Link to comment
Share on other sites

dzis doszly pieniedze od reksiu21 (50zl). bardzo dziekuje.
kropla w morzu potrzeb ;) pomoze ktos bazarkiem psiakom, czy wszystko zostaje juz na mojej glowie?

DT, kasa, ogloszenia, zabranie psa, jego dt, kasa dla niego, szukanie domu itd. zeby sprawe udalo sie do mojego porodu zalatwic, bo potem bede na jakis czas wykluczona z pomocy...

Link to comment
Share on other sites

ciag dalszy zdjec:

a teraz podejscie z drugim szamponem ;)
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4860/p7130938.jpg[/IMG]

po pascie na uspokojenie zaczelo mi sie troche przysypiac, ciepla szumiaca woda, masaz czulych rak...
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4249/p7130939.jpg[/IMG]

zmokła kura ;)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5450/p7130941e.jpg[/IMG]

trochę jak chinka
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/2609/p7130943.jpg[/IMG]

a tu calkiem "made in china"
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6521/p7130944.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

mam pytania:
- ile lat ma sunia?
- czy jest zdrowa?
- czy będzie/jest wysterylizowana?
- do kogo kontakt do ogłoszeń?
- jak z kotami?
- jak z dziećmi?
- dostaje specjalną dietę?
- zachowuje czystość?
- potrafi sama zostawać w domu?
- jak do innych suk/psów?
- w jakim mieście jest Mimi?

Link to comment
Share on other sites

sunia ma z 5 lat, na oko jest zdrowa, ale czy napewno stwierdzi to wet na wizycie, bedzie sterylizowana, kontakt podam ci na pw do elensilli, na koty nie reaguje (czyli pozytywnie), na dzieci tez ok, nie dostaje specjalnej karmy, jest czysta, zalatwia sie na spacerach, lubi sie wybiegac, ladnie chodzi na smyczy, slucha sie na spacerach - jak sie ja wola to przybiega i czeka na pozwolenie, zeby moc dalej hasac, umie sama zostac w domu, z psami i sukami chyba nie ma problemu (ale tego to na bank nie wiem), ona ogolnie jest spokojna, nie wykazuje agresji, wiec do niej nawet by nie pasowalo atakowanie innych psow, mimi jest we wro.

dziekujemy za ogloszenia :)

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nr tel na pw do ogłoszeń potrzebuję
narazie jest mój numer
Mimi ogłoszona na:
- allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=694054307[/URL]
- kupiepsa.pl
- adopcje.org
- przygarnijzwierzaka.pl
- e-zwierzak.pl
- gumtree.pl
- ale.gratka.pl
- GW
- drobne.centrumofert.pl

Link to comment
Share on other sites

hej kochani!
Ale fajnie, że Mimi cały czas na tapecie :)
No więc u nas wszystko pięknie. Mała rośnie (w szerz, ale pod kontrolą ;) i robi się coraz odważniejsza. Dzisiaj zwinęła mi bułę z szynką ze stołu i pognała z nią na swoje posłanko!:lol: Obraziła się na mnie śmiertelnie kiedy jej ją zabrałam!
Próbuje się też pakować na łóżka, księżniczka jedna! ;) Innych psów raczej się boi, koty ją dziwią. Co do dzieci to jeszcze mało okazji miałam zeby sprawdzić, ale sądząc po jej ogólnym usposobieniu to raczej będzie do nich pokojowo nastawiona. Aha, i uwielbia grać w piłkę na tarasie! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pokladziu']Jestem pierwszy raz na forum. Chciałabym dołożyć się do sterylizacji. Na jakie konto mogłabym wpłacić pieniądze?[/quote]
Witamy, witamy i gorąco zapraszamy do współpracy.A pracy moc i każda para rąk i sztuka serca często na wagę psiego życia.
Pewnie ktoś jutro poda nr konta.

Link to comment
Share on other sites

o to trzeba pytac asie. jutro u mnie bedzie to zrobie wywiad i napisze :)
w poniedzialek umowilam sie na pierwsza wizyte do weterynarza. bedziemy robic ogledziny suni. mozliwe, ze to bedzie pierwsza taka wizyta w jej zyciu... no i umowimy sie na strylizacje. 100zl juz jest. przed chwila dzwonilam, to wet powiedzial, ze 250zl kosztuje sterylka suni takiej kolo 15kg plus rabat, a jeszcze nie wiemy ile wazy Mimi, bo tak na oko ja ocenilam ;)
takze same nowe wiesci beda w poniedzialek.

a u psiaka cisza. (kolega sie wkurzyl, ze co chwila go wypytuje o niego...)

odezwal sie do demi pan, ktory cala sprawe wynalazl w tych krzakach z podziekowaniami. cieszy sie, ze zabralysmy te 2 psy do tej pory i podobno azorowi nie dadza juz zginac. ale tak czy siak chce go stamtad zabrac i umiescic u ciebie :) jest cudny, takze powinien mieszkac w domu z ludzmi, a nie tulac sie calymi dniami po wsi (nie wspomne, ze glodny).

Link to comment
Share on other sites

hej hej!
Co u Mimi, to pisałam troszke wyżej wczoraj. A dziś dostałam telefon od pani, która byłaby ewentualnie zainteresowana wzięciem Mimi, bo bardzo jej się spodobała. Pani ma w domu dużego psiaka, łagodnego i małe dzidzi. Trzeba bedzie sprawdzic "na żywo" jak Mimi reaguje na oba :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...