Jump to content
Dogomania

Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka


irysek

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to nie mój nr tel :eviltong:

Dziękujemy Reksiku za pieniążki ;)
Byłam dziś z koleżanką w Sobótce, psiaczki odrobaczone, odpchlone, BARDZO CHUDE :-(

Zdjecia i relacja dokładna jutro. Dziś już nie daje rady :shake:

Link to comment
Share on other sites

kasa jeszcze nie przekazana, bo nie ma jej na koncie, ale jak juz bedzie to sie podziele ;) sprawiedliwie hihi.

rodzice Czarusia pilnie potrzebuja domu tymczasowego, lub miejsca w hotelu. stane na glowie, zeby uzbierac na ten cel kase.
[B]oba psiaki sa przerazliwie chude[/B], samiec ma zapadniete boki, a po mamie tak nie widac, bo jest dlugowlosa, ale asia ja glaskala i mowi, ze masakra. a nie ma gdzie ich zabrac!!! [B]moze ma ktos jakis pomysl, zaklepane miejsce w hotelu czy inna mysl???[/B]

dostaly lek na odrobaczenie i zostaly odpchlone.
po zabraniu szczeniaka ich wlasciciel zmienil suce furtke do boksu. biedula wydrapala taka dziure, ze hej (zdjecia jutro ;) ).

na jedzenie sie rzucily jak dzikie.
pies w misce mial chleb rozmoczony czyms i slimaka (takiego bez skorupy- zdjecia jak asia wstawi beda).

zra je tam komary na potege, suka jak zawsze zamknieta, pies luzem biega.

wiemy mniej wiecej gdzie mieszka wlasciciel psow, ale co z tego!? co to da, ze wiemy.
dostalu puche wraz z tabletkami na odrobaczenie i pare kg suchej karmy dla szczeniakow (czyli takiej bardziej tuczacej). ale nie starczy im to na dlugo, zostanie im znowu chleb ze slimakami i zagloniona woda w starych garnkach.

[B]katastrofa!!! trzeba sie sprezyc i je stamtad jak najszybciej zabrac!!![/B]
[B](suka jest sliczna, dom znajdzie raz dwa. pies tez niczego sobie.)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3339/92422176.jpg[/IMG]
sunia...

[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1390/28352426.jpg[/IMG]

[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3190/17006539.jpg[/IMG]

kochana, miła, ale bardzo płochliwa. Chudzieńka niemiłosiernie :shake:

[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8656/90650100.jpg[/IMG]

tatuś...

[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3996/86495552.jpg[/IMG]


[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/763/98290639.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

mamusia siedziała zamknieta w kocju, tatuś luzem biegał po sobótce.
Biedna ta sunia okropnie, jak ją wypuściłam to zjadła jedzonko z tabletkami i poszła w długą...
[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/5782/41830505.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

tak, mozna ja poglaskac, dotykac itd.
planujemy zawiezc im tam jakies stare garnki, zamienic z tymi zaglonionymi, jedzenie jakies, tylko co z tego, jak nie ma na tyle czasy zeby nawet co drugi dzien do nich jezdzic.
trzeba je stamtad zabrac!!! bo umra z glodu, sa tak chude.

sunia jest sliczna, pies tez niczego sobie :) (w schronie u nas byl jeden podobny - mikrus)

Link to comment
Share on other sites

demi dorzuc zdjecie tego jak sunia chciala wyjsc z kojca i jak wydrapala stara niby "bramke". teraz ma nowa, ale gwozdzie w kazda strone wystaja.

nastepnym razem mlotek, garnki i zarcie no i aparat na nowe zdjecia. swieza wode tez trzeba bedzie im wlac, a nie ta co maja, ktora juz chyba z rok sobie liczy, jedynie dolewana.

Link to comment
Share on other sites

dzieki nince, moze jutro cos sie ruszy, nie chce zapeszac, ale potrzebne pieniadze, na jedzenie dla psow, weta, smycz i obroze dla mamy, garnki dla taty (bo trzeba mu zamienic te stare), ponowny srodek na odrobaczenie, no i kolejny raz na paliwo.
moze ktos sie dolozy jakis grosz, bo na serio z psami jest nie najlepiej, a ja ze swoich nie moge wykladac tyle kasy.
podsumowujac to wszystko co powyzej, wyjdzie z 200-250zl... :(

zrobi ktos moze bazarek, albo zechce wplacic choc pare zlotych? wplaci kilka osob i juz bedzie nam lzej.

Link to comment
Share on other sites

Witam na wątku.
Cholera jasna, ten "posiłek" ze ślimakiem mnie rozwalił! :placz:
Jak to jest z "opiekunami" tych psów? - Moża tak bez problemu wchodzić na posesję, wypuszczeą psy, karmić itd.? Co na to "opiekunowie"? Czy zgodzili się na zabranie psów? Czy na ich miejsce nie przygarną kolejnych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']dzieki nince, moze jutro cos sie ruszy, nie chce zapeszac, ale potrzebne pieniadze, na jedzenie dla psow, weta, smycz i obroze dla mamy, garnki dla taty (bo trzeba mu zamienic te stare), ponowny srodek na odrobaczenie, no i kolejny raz na paliwo.
moze ktos sie dolozy jakis grosz, bo na serio z psami jest nie najlepiej, a ja ze swoich nie moge wykladac tyle kasy.
podsumowujac to wszystko co powyzej, wyjdzie z 200-250zl... :(

zrobi ktos moze bazarek, albo zechce wplacic choc pare zlotych? wplaci kilka osob i juz bedzie nam lzej.[/quote]

Irysku, podaj nr konta gdzie mogę wpłacić pieniądze dla Dwóch Bidulek!

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie mialam to pisac, a skad marta to wie, to nie mam pojecia i skad wie o calej akcji ...

sunia zabrana juz z sobotki z tego ohydnego kojca. dostala paste na uspokojenie, miala po niej zasnac jak ta lala, ale byla tylko lekko otumaniona.

dotarla przed sekunda do domu tymczasowego, wykapalysmy ja tam z jej opiekunka. poker pozyczyla poslanie i wsparla psiaki 50zl.
ja kupilam miski (6zl), karme (50zl), frontline (30zl). odstapilam suni szampon naszego psiaka, pozycze tez szczotke do czesania i jest jeszcze w planie kupno suchej karmy (bosch), no i potrzebne pieniadze, zeby para, ktora sie sunia zajmuje miala za co jej kupowac produkty i gotowac jedzonko.

pies narazie zostal. jemu tez szukam DT.
kupilam mu ponad 7kg karmy, ugotowalam caly gar makaronu z miesem mielonym groszkiem i marchewka, 3/4 garnka zostalo jemu, reszte zostawila suni w dt.
kupilam psu garnki na bazarze, takie lezonko jak sie kaldzie na lezaki. ma swieza wode z swiezej misce i super jedzenie.
moj kolega bedzie co drugi jezdzil do psa i dawal mu sucha, ktora u niego zostawilam. na troche starczy tej karmy.

sytuacja narazie opanowana. potrzebne "tylko" pieniadze. dlatego prosze o wsparcie.
za sekunde podam tym dwom osobom chetnym wplacic pw z danymi do przelewu.

bardzo dziekuje za pomoc finansowa :) bardzo bardzo

Link to comment
Share on other sites

wazne, ze sunia jest juz bezpieczna. bede zalatwiac sterylke u mojego weta, zeby byla wykonana jak trzeba. narazie sunia ma za soba kapiel i przystrzyzenie kepek siersci na tylnych lapach :)
w przyszlym tygodniu bedzie czesana i odpchlana. teraz niech sie oswaja z nowa sytuacja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...