Jump to content
Dogomania

UdrĘczona owczarka! już w ds:)


kometa

Recommended Posts

[quote name='ewa36']Ciociu Kometo, mam jeszcze prośbę o podesłanie w ramach pw linka do watku Tajguni Cioci SPINCA :loveu:
Chyba że mam już sklerozę i Ciocia Spinca już jest na wątku to przepraszam - amoniak po Boguszycach jeszcze mi nie wyparowal :shake:[/quote]

Choć i dla ułatwienia życia Cioci Spince, wyślij jednak Kometo wąteczek Cioteczce :cool3:
Tyle jest spraw, tyle bid potrzebujących pomocy .....
Lepisj zadbać, żeby się Ciotce nie pomyliło :evil_lol:
Przepraszam Ciocia Spinca, ja to z autopsji pisze :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa36']Choć i dla ułatwienia życia Cioci Spince, wyślij jednak Kometo wąteczek Cioteczce :cool3:
Tyle jest spraw, tyle bid potrzebujących pomocy .....
Lepisj zadbać, żeby się Ciotce nie pomyliło :evil_lol:
Przepraszam Ciocia Spinca, ja to z autopsji pisze :eviltong:[/quote]

Jestem już. Dzięki za link. I masz rację Ewa, mylą mi się psy, fundacje, Ciotki.... straaasznie dużo tego :-(
Na hotel nas nie stać, rozumiem?

Link to comment
Share on other sites

Nie stać, Spineczko :shake:
Tak jak napisałaś, biedy jest za dużo i nigdy nie zabraknie :-(
A Tajgunia wymaga jeszcze leczenia - trzeba to mieć na uwadze.
To, co uda się zebrać dla niej, pójdzie na leki.
Poza tym w jej stanie w Daju będzie lepiej niż w hoteliku - tam jest naprawdę dobra i dobrze zorganizowana opieka wet.
A my po umieszczeniu Suńki w Gaju będziemy organizować zbiórki, bazary i allegra cegiełkowe :loveu:

Spineczko, bardzo Ci dziękuję kochana :loveu::Rose::buzi:
Tajgunia też :loveu::multi:
W Gaju suńka dojdzie do zdrówka całkowicie i poczeka na swój domek bo rzec jasna będziemy go szukać dla niej do skutku :lol:

Link to comment
Share on other sites

Spinco kochana, czy ja odpowiedziałam na Wwszystkie Twoje pw dotyczące Tajguni czy też nie ?
Bo zdaje się, że ze zmęczenia przekraczam już barierę dźwięku i nawet tego nie zauważam :diabloti:
niezależnie od wszystkiego działaj kochana i wielkie podziękowania i ogromny buziak dla Ciebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Spinco kochana, czy ja odpowiedziałam na Wwszystkie Twoje pw dotyczące Tajguni czy też nie ?
Bo zdaje się, że ze zmęczenia przekraczam już barierę dźwięku i nawet tego nie zauważam :diabloti:
niezależnie od wszystkiego działaj kochana i wielkie podziękowania i ogromny buziak dla Ciebie[/quote]

Odpowiedziałaś, odpowiedziałaś :) Odpocznij trochę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']Tajgunia powoli przeistacza sie w innego psa-staje sie radosna, czasem nawet podskakuje i piszczy zachecajac do zabawy onka zza ogrodzenia;)[/quote]

Jakie super wieści :loveu::multi::loveu:
Ciocia Kometa, podaj dane na pw, i ja cosik wyślę dla Tajguni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...