Jump to content
Dogomania

Dunia uratowana i ma nowy domek, dziękujemy poker i powodzenia dunia w nowym domu


Recommended Posts

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isadora7']A tak SE zerkam do ślicznotki :)[/quote]
a zerkaj,zerkaj, będzie jeszcze większą ślicznotką.
Udało mi się nagrać aparatem fotograficznym uśmiech Dunieczki,ale nie umiem wgrać :oops:, może któraś mnie nauczy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']szczeniak jak uda mi się go wziąć to kwestia transportu .[/quote]

Czyli pójdzie do tego domku, o którym ktoś pisał wcześniej na tym wątku? Jeśli tak, to świetnie, że tak szybko coś znalazł :lol: Niestety, nie mam samochodu więc z transportem nie mogę pomóc :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Przydałoby się jeszcze coś w tytule o szczeniaczku...[/quote]
to raczej watek suni niz szczeniaka. tym bardziej, ze nie udalo sie go stamtad zabrac i domu szuka na tym watku Dunia, a nie szczek.
fajnie, ze tytul zmienilas, wiadomo o co chodzi :)
(a co z jej synkiem? jaki masz dom na oku?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']to raczej watek suni niz szczeniaka. tym bardziej, ze nie udalo sie go stamtad zabrac i domu szuka na tym watku Dunia, a nie szczek.
fajnie, ze tytul zmienilas, wiadomo o co chodzi :)
(a co z jej synkiem? jaki masz dom na oku?)[/quote]
mamy ,ale to dopiero w weekend .
podejrewam ,że gdybym jej zabrała go to jej to przyprowadzi synus jej kolejnego , może prościej wysterylizowac sukę.(a kasę z doopy wytrzasnę)
pomyslę jeszcze dziewczyny.

To Wątek Duni i tylko ona jest tu najważniejsza :razz:

Link to comment
Share on other sites

Dunia to słodzizna absolutna:loveu:, jak ona ogonkiem kręci,usmiecha się , całuje, przytula się .Dziś wywaliła się kołami do góra jak jej jeszcze różne włoski przycinałam.To będzie cuuuudo, a nie pies.Zobaczycie :evil_lol:
Po schodach boi sie wchodizć.Dziś próbowałam jej pokaza,ale jeszcze za wcześnie.
Byłam z nią u weta.Jutro rano dam tabletę na robale.Szczepienie za ok.10 dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Dunia to słodzizna absolutna:loveu:, jak ona ogonkiem kręci,usmiecha się , całuje, przytula się .Dziś wywaliła się kołami do góra jak jej jeszcze różne włoski przycinałam.To będzie cuuuudo, a nie pies.Zobaczycie :evil_lol:
Po schodach boi sie wchodizć.Dziś próbowałam jej pokaza,ale jeszcze za wcześnie.
Byłam z nią u weta.Jutro rano dam tabletę na robale.Szczepienie za ok.10 dni.[/quote]
Poker jak u ciebie z kasą ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']a zerkaj,zerkaj, będzie jeszcze większą ślicznotką.
Udało mi się nagrać aparatem fotograficznym uśmiech Dunieczki,ale nie umiem wgrać :oops:, może któraś mnie nauczy ?[/quote]


Musisz zrzucić na dysk i wgrać na youtobe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']Poker jak u ciebie z kasą ?[/quote]
Na razie ok, dopiero wydałam na szelki 15,5 i 10 za weta z tabletką.Frontline miałam w domu.
Może ze sterylką będzie gorzej,ale pożyjemy, zobaczymy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Na razie ok, dopiero wydałam na szelki 15,5 i 10 za weta z tabletką.Frontline miałam w domu.
Może ze sterylką będzie gorzej,ale pożyjemy, zobaczymy :evil_lol:[/quote]
jakby co to mów -powtarzam się jak coroczne rozliczenie Pitu :evil_lol:,że zrobie bazarek w poniedziałek .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...