Jump to content
Dogomania

Dunia uratowana i ma nowy domek, dziękujemy poker i powodzenia dunia w nowym domu


Recommended Posts

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widzialam maluche, ale lezala sobie tylko na kocyku, wiec w calej okazalosci mi sie nie objawila. z wyborem imienia w takim razie musze sie wstrzymac.
sklaniam sie ku Tigrze. ladnie pasuje. poker wymyslila jakies kwiatkowe ... wg mnie tak srednio pasuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']widzialam maluche, ale lezala sobie tylko na kocyku, wiec w calej okazalosci mi sie nie objawila. z wyborem imienia w takim razie musze sie wstrzymac.
sklaniam sie ku Tigrze. ladnie pasuje. poker wymyslila jakies kwiatkowe ... wg mnie tak srednio pasuje.[/quote]
nie pokazuje się jak prawdziwa dama , dopiero jak manicure i pedicure oraz wizyta u fryzjera będzie stanie na nogi :razz:

Link to comment
Share on other sites

Basiu mam pytanie czy ten piesek potrzebuje ds? Jeśli tak to znajomy mojej teściowej prosił mnie o znalezienie mu pieska docelowo niedużego i koniecznie musi to być szczeniak. Facet mieszka sam taki bardzo spokojny pan, ma domek z ogródkiem i chce żeby mu zwierzak po nim biegał a ja nie mogę mu znaleźc malucha a ten byłby idealny. Nieduży i ładny i szczeniak i piesek. I jeszcze w takich złych warunkach. Jeśli jest możliwość wzięcia pieska to prosze szybko o odpowiedź .

Link to comment
Share on other sites

Sunia nadal chodzi na spacerki bez efektów, ale to ze stresu.Frezja z obory tez tak miała.
Zjadła mięso i rozmoczone suche.Próbuje chodzić nieśmiało po domu.
Mąż już wrócił, porozmawiał z nią , wygłaskał, polizała go po ręce ,na nasz widok macha tym marniutkim ogonkiem.
Będzie z niej cudo jak odrośnie siersć.Rzęsy ma 2.centymetrowe.
A tu macie zdjęcia naszej bohaterki:


[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8156/sunia26maja2009001.jpg[/IMG]

Zaraz po przyjeździ



[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1518/sunia26maja2009005.jpg[/IMG]

Tu już po ścięciu kilograma kołtunów, pierwsze próby wyjścia z azylu.
Kudły widac obok.


[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4711/sunia26maja2009008.jpg[/IMG]

A tu dziewczynka w kąpieli


[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6572/sunia26maja2009010.jpg[/IMG]

Zwiedzanie pokoj

[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9597/sunia26maja2009014.jpg[/IMG]

Tu mordeczka już po wszystkich obrzędach higienicznych.
Bardzo jest podobna do naszego Pokerka.

Mało mnie dziś licho nie porwało, tak powoli Image ciągnął.:mad:

Link to comment
Share on other sites

uwierz mi dark, ze ona z pona nic nie ma. serio. rodzice mieli i pona i sznaucera, wiec mialam stycznosc z obiema rasami. juz bardziej stawiam na sznaucerke. byle jej kudelki odrosly i fryzjerka ja ladnie wystrzygla, jak trzeba ;)
wystraszona jest, ze hoho bidusia. ale szybko sie nauczy. juz nie takie dziczki trafialy pod skrzydla poker.

Link to comment
Share on other sites

jest coraz lepiej, macha ogonkiem, na spacer poszliśmy w piątkę i szła bardzo dziarsko, ale z sioo i koo nici.Chyba coś na ogródku zrobiła, bo wróciła z czeluści w podskokach.
Pysio można porównać do owczarka nizinnego, ale nic poza tym.Sierść ma sznaucerowatą,nosek , oczka też.Będzie za jakiś czas śliczna.
Brzusio ma duże, pewnie lokatorzy siedzą.

Link to comment
Share on other sites

Cytuję, żeby ten post nie zaginął:

[quote name='marlenka']Basiu mam pytanie czy ten piesek potrzebuje ds? Jeśli tak to znajomy mojej teściowej prosił mnie o znalezienie mu pieska docelowo niedużego i koniecznie musi to być szczeniak. Facet mieszka sam taki bardzo spokojny pan, ma domek z ogródkiem i chce żeby mu zwierzak po nim biegał a ja nie mogę mu znaleźc malucha a ten byłby idealny. Nieduży i ładny i szczeniak i piesek. I jeszcze w takich złych warunkach. Jeśli jest możliwość wzięcia pieska to prosze szybko o odpowiedź .[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']i jeszcze jedno ( grzechy mi spać nie dają :evil_lol:), może by tak się dorzucić bubu do kosztów transportu ?[/quote]

:oops::oops::oops:...o ile wiem to jest na ogólnym mega minusie.....!

Z góry cichutko dziekuję....:roll:

Link to comment
Share on other sites

a może Basi pasowałyby spodnie nr .2 z mojego bazarku? wtedy by je dostała w ramach rekompensaty, a ja wystawię co innego na psiaki?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/markowy-dzins-na-3-kalekie-psiaki-do-29-maja-138351/#post12331461[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']:oops::oops::oops:...o ile wiem to jest na ogólnym mega minusie.....!

Z góry cichutko dziekuję....:roll:[/quote]
to teraz potrzebna pomoc założycielki wątku, która pewnie odsypia wczorajsze wczesne wstawanie :evil_lol:


Malutka powitała męża machaniem ogonka i wielką koo bez żyjątek.Dzielnie sprzątnął.
Cały czas lata jej ogonek jak śmigiełko.Na spacerek poszła bez większych oporów,ale bez efektów.Potem pobiegała po ogródku , więc może coś było.
Z ręki nie chce jeść woli jak chrupki leżą na podłodze.
Z psami i kotem zero problemów.
Dziś kupię jej szelki.Od jutra będę miała samochód do dyspozycji, więc wizyta u weta się odbędzie.
[SIZE=2]BASIU, W JAKIM WIEKU MOŻE BYĆ SZCZENIOREK? PYTAM ZE WZGLĘDU NA STERYLKĘ.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

chwila chwila , wszystko nadrabiam tyle napisałyście ,a dzisiaj zawiozłam moje psy do weta, sasza ma rtg, wycinany bąbel miedzy opuszkami i zajrzenie pod powieki ,a Barni ma wycinane zmany na skórze i wysłane do badań, także bylo co robić

już odpowiadam

bubu juz mówiłam ,że jej się dołożę do transportu w poniedziałek wystawie bazarek alkoholowy.

Poker :evil_lol: z tymi spodniami :lol: daj spokój kazdy grosz na psiaki sie liczy .a mi dupa nie zmarznie bez wranglerów mogą byc targowe :diabloti:

a co do oferty domu to nie bardzo rozumię czy chodzi o szczeniaka czy o Diunę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Ale cudo! Spod kudłów wyjrzała sznaucia! PON z pewnoscią nie ;) Przydałoby się jeszcze uszka obciąć żeby nie miała takich kudłatych uszu.
Szkoda że maluch tam został. Pozostaje mieć nadzieję że krzywda mu się nie stanie :shake:[/quote]
nic mu nie będzie lata sobie luzem po ogrodzie , ma jedzenie i picie i towarzystwo , problem będzie jak podrośnie , bo towarzystwo to suczka, a wiadomo,że 92 letnia babcia ich nie upilnuje.

Link to comment
Share on other sites

Ale cudo! Spod kudłów wyjrzała sznaucia! PON z pewnoscią nie ;) Przydałoby się jeszcze uszka obciąć żeby nie miała takich kudłatych uszu.
Szkoda że maluch tam został. Pozostaje mieć nadzieję że krzywda mu się nie stanie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...