Jump to content
Dogomania

Dunia uratowana i ma nowy domek, dziękujemy poker i powodzenia dunia w nowym domu


Recommended Posts

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj chyba był przełom u Dunieczki.Już robi co trzeba tylko na dworze i biega po schodach :multi:
Co prawda miejsce na koo wybiera sobie długo i starannie, ale jaką mamy radochę jak zrobi :multi:.Ja tylko zęby zaciskam ,żeby nie piszczeć z radości i jej nie spłoszyć, a ona pędzi do mnie w podskokach dać buzi i na mizianko.
Ile to człowiekowi trzeba do szczęścia:roll:, a innym się marzą Porsche, BMW, czy też wycieczki na Karaiby, a nam tylko koo na trawce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Wczoraj chyba był przełom u Dunieczki.Już robi co trzeba tylko na dworze i biega po schodach :multi:
Co prawda miejsce na koo wybiera sobie długo i starannie, ale jaką mamy radochę jak zrobi :multi:.Ja tylko zęby zaciskam ,żeby nie piszczeć z radości i jej nie spłoszyć, a ona pędzi do mnie w podskokach dać buzi i na mizianko.
Ile to człowiekowi trzeba do szczęścia:roll:, a innym się marzą Porsche, BMW, czy też wycieczki na Karaiby, a nam tylko koo na trawce :evil_lol:[/quote]
Boskie wiadomości Poker, och taka kupka wyczekana musi być przemyslana :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Wczoraj chyba był przełom u Dunieczki.Już robi co trzeba tylko na dworze i biega po schodach :multi:
Co prawda miejsce na koo wybiera sobie długo i starannie, ale jaką mamy radochę jak zrobi :multi:.Ja tylko zęby zaciskam ,żeby nie piszczeć z radości i jej nie spłoszyć, a ona pędzi do mnie w podskokach dać buzi i na mizianko.
Ile to człowiekowi trzeba do szczęścia:roll:, a innym się marzą Porsche, BMW, czy też wycieczki na Karaiby, a nam tylko koo na trawce :evil_lol:[/quote]

dokładnie :loveu::loveu::loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

chwilę milczałam i od razu takie zainteresowanie :eviltong:.Muszę częściej tak robić :evil_lol:
Dunieczka maja, diewuszka maja sładkaja :loveu:
Już nie sioo i nie koo w domu.nawet daje znać ,że chce wyjść.Po schodach do góry biega jak torpeda, na dół trochę wolniej.
Na widok obcych jeszcze drży,ale jest bardzo przyjazna.
Podstawia się do całowania i sama to chętnie robi.Jest prześmieszna.Często jeszcze nie chce przyjść na wołanie - podchodzi kawałek i się cofa, czasem kładzie się na posłanku i zarzuca łapki za uszka i popiskuje, tak jak by się łapała za główkę.
Z jedzeniem średnio.
Dziś byłam ją zaszczepić , aniołek z niej.Dostała kombajn bez wścieklizny, wolę osobno.Za 2 tyg. wścieknie się.
Zapłaciłam 60 zł.
Założyłam jej i szelki i obroże i 2 smycze na spacer, bo mimo ciasnych szelek , potrafi z nich wyleźć.Dziś mi tak zrobiła koło domu, na szczęście zaczęła uciekać na tyły domu ,a nie na jezdnię.I tak mało co nie umarłam.
I to tyle na dziś ,a właściwie na jutro.Idę z futrzakami na sioo, bo jestem sama, mąż na wyjeździe.

Link to comment
Share on other sites

A Dunieczki nie ma :placz::placz:

Bo ją zjedliśmy żywcem :evil_lol:
mała jest ROZKOSZNA, miód, cud, słodycz.UWIELBIAMY JĄ i na samą myśl,że ją kiedyś będę oddawać, już ryczę.
Zrobiła ogromne postępy,zaczęła nawet szczekać, bawi się ślicznie z Dolarkiem.A dziś wieczorem wzięła pierwszy raz zabawkę do pysia.
Daje się przytulać i całować wnusi.
Z jedzeniem ciut, ciut lepiej.Ale i tak karmię ją czasem. Ona jest tak kulturalna,że jak włożę jej coś do pysia , to połyka albo idzie i zakopuje w posłanku.
Ogonek jej lata z prędkością światła.Biega po ogródku, śmieje się , wywala brzucholem do góry.
Oczywiście nie brudzi w domu,a nawet daje znać jak chce wcześniej wyjść na sioo.
I co mam jeszcze pisać?
Byli ludzie ją oglądać, podobała się ,ale muszą jeszcze pomyśleć i inne psiaki obejrzeć.Czyli Duni nie dostaną. To ma być miłość od pierwszego wejrzenia, bezwarunkowa.
Już jesteście zadowolone??
Fryzjerka podrównała jej sierść.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/993/dunia001.jpg[/IMG]

Dunia u "tatusia"


[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/497/dunia018.jpg[/IMG]


" Walka " psów :evil_lol:

[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7308/dunia020.jpg[/IMG]

Już w zgodzie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Ale piekne wieści...!

Ze też istnieja na świecie takie psie anioły jak Dunia..!!!!

To czemu mi sie taki gado-Lolus trafil ???[/quote]

Bo ludzkie anioły dostają psio-gady :evil_lol:, a ja jestem diabeł :diabloti: , to dla równowagi dostałam psio-anioła :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']masakra Poker :-( jestes boska ,a te futra sa cudne :loveu:[/quote]

dlaczego masakra?

Dunia to sama rozkosz, jak pomyślę,że ona na łańcuchu albo by już nie żyła :placz::placz:
Potem wkleję następne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...