Jump to content
Dogomania

Dunia uratowana i ma nowy domek, dziękujemy poker i powodzenia dunia w nowym domu


Recommended Posts

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co do jedzenia to oprocz lighta je tez saszetki suchego royala, ktore jej dzis przywiozlam, niejadkowi jednemu.
jesli ja uwazacie za pieknosc, to jutro zaloze watek mojemu tymczasikowi - niespelna 2 miesiecznemu szczeniorkowi, ktory bryka jak maly baranek, a wyglada jak maly puchaty niedzwiadek brunatny (moze pomozecie szukac domu...;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']niestety,nie chce jeść nawet Royala :-(,ale jest wesolutka i słodka.[/quote]
nie chce roayala :roll: ale arystokrata , a namocz jej chleb i zalej mlekiem :oops:

Ale na powaznie to może chociaż marchewkę z rosołku i korpus z kurczaka, duzo nie musi jeść ,byle coś dziubła :razz:

Link to comment
Share on other sites

ma ugotowanego indyka z jarzynkami.Ona jest grzeczna i jak jej włożę coś do pysia, to połyka.Ale na dłuższą metę to nie jest wyjście.Dziś niestety nie zrobiła nic . Ale to samo przerabialiśmy z Frezją z obory.Czas tu musi zadziałać i cierpliwość.
Ogólnie jest radosna, przytulasta i przesłodka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']ma ugotowanego indyka z jarzynkami.Ona jest grzeczna i jak jej włożę coś do pysia, to połyka.Ale na dłuższą metę to nie jest wyjście.Dziś niestety nie zrobiła nic . Ale to samo przerabialiśmy z Frezją z obory.Czas tu musi zadziałać i cierpliwość.
Ogólnie jest radosna, przytulasta i przesłodka.[/quote]
tego sikania się oduczy , jak była na łańcuchu to nawet trawy nie było i sikała pod siebie , także nie za bardzo rozróżnia dwór i mieszkanie. gożej z tym jedzeniem a odrobaczona już jest Poker?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Dla mamusi będziemy szukać domku jak się nauczy sioo i koo oraz wysterylizujemy ją.
O szczeniaczku musi się wypowiedzieć Basia i Barni :evil_lol:[/quote]
szczeniaczek to ma coś pocichutku zapewnione,ale dziś za cholerę nie mogłam się dodzwonić do wnuczki babki :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj była sucha noc i sioo na spacerku :multi:
Polałam jej chrupki mlekiem i dodałam serka wiejskiego, nawet jak na nią , zjadła.
Moja rozkoszna DUUUUUNIA :loveu::loveu::loveu:, nie wiem czy ona dotrwa do DS, bo ją chyba zjemy :evil_lol:
Ona jest jak piesio cyrkowy, chodzi na tylnych łapkach .Dała się poprzytulać 2.5.letniej wnusi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Dzisiaj była sucha noc i sioo na spacerku :multi:
Polałam jej chrupki mlekiem i dodałam serka wiejskiego, nawet jak na nią , zjadła.
Moja rozkoszna DUUUUUNIA :loveu::loveu::loveu:, nie wiem czy ona dotrwa do DS, bo ją chyba zjemy :evil_lol:
Ona jest jak piesio cyrkowy, chodzi na tylnych łapkach .Dała się poprzytulać 2.5.letniej wnusi :loveu:[/quote]


po Twoich opisach sama bym ją schrupała :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Dzisiaj była sucha noc i sioo na spacerku :multi:
Polałam jej chrupki mlekiem i dodałam serka wiejskiego, nawet jak na nią , zjadła.
Moja rozkoszna DUUUUUNIA :loveu::loveu::loveu:, nie wiem czy ona dotrwa do DS, bo ją chyba zjemy :evil_lol:
Ona jest jak piesio cyrkowy, chodzi na tylnych łapkach .Dała się poprzytulać 2.5.letniej wnusi :loveu:[/quote]
no uczy sie dziewczyna pod twoim okiem :razz:

Pies cyrkowy niee tego jeszcze nie słyszałam - może zgłosicie się do drugiej edycji "mam talent" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przecież już jest zdjęcie z półhollywoodzkim ( ale wyraz :roll: ) uśmiechem.:evil_lol:
A mała rozkwita.Była już dziś i koo , ona uwielbia to robić w wysokiej trawie,że prawie jej nie widać.Zaczyna brykać jak szczeniak, skacze, zabiega mi drogę, daje buzi.
Maz dzwoni z pracy z pytaniem jak mała? :evil_lol: i już jęczy ,że znowu będzie przeżywał katusze przy rozstaniu.
Melduję,że cycunie maleją .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...