Jump to content
Dogomania

Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]


Delph

Recommended Posts

  • Replies 968
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Julie']właśnie dotarłam tutaj na wątek, nie przeczytałam wszystkiego tylko pierwszą i ostatnią stronę...co z psiakiem?gdzie teraz jest?[/quote]

Psiak jest u koleżanki Delph, już złapany i leczony, ale potrzebna pomoc finansowa, bo dostaje kosztowne zastrzyki, dziś za 100zł, a ma je dostawać co dwa dni :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Czy nie ma możliwości wsparcia leczenia psa z gminy? Może jakaś Fundacja?
Gmina powinna pomóc.. :roll: to ich obowiązek, choć z wykonaniem gorzej.[/quote]

To ich obowiązek i warto gminę o to "molestować":razz:
Ale ja oczywiście żadnej gminie itp. nie ufam, że się z tego obowiązku solidnie wywiąże:cool1:
Prosiłam o numer konta, chce podrzucić choć parę złotych, kilka innych osób też pytało o to samo - zawsze to szansa na pozyskanie funduszy na leczenie psiaka.

Soema, Lara, dzięki, że tu jesteście:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico'](...) Prosiłam o numer konta, chce podrzucić choć parę złotych, kilka innych osób też pytało o to samo (...)[/quote]
[B]Delph, przeczesz wątek i podeślij na PW osobom, które o to proszą dane do wpłat!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Anetek: Super cegiełka :crazyeye: i jaki piękny wierszyk... Bardzo dziękujemy!

Majqa: Już wysłałam do Ukrytego Smoka i Bico, więcej propozycji nie widzę, ale to może przez zmęczenie, bo jestem wykończona, bardzo się przejmuję losem tego psiaka :-(

Maciaszek: Dzięki za wskazówki co do allegro :-)

Rana nadal ropieje, weterynarz nas straszy, że to bardzo poważna sprawa... Nie wiem co jeszcze możemy dla niego zrobić, dostał mocniejszy antybiotyk. Teraz trzeba czekać i obserwować, trzymajcie kciuki...

Jeśli chodzi o pomoc od gminy, to nie liczyłabym na wiele. Ale przyznaję, że nigdy się tym nie interesowałam, więc nie oceniam.
Natomiast jeśli chodzi o Fundacje, to kiedy tylko koleżanka znalazła Felka obdzwoniłam wszystkie z Warszawy i okolic, niestety żadna nie była w stanie nam pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, ja się w tym kompletnie nie orientuję. Boję się tylko, że jak gmina go potraktuje jak bezdomnego to będzie chciała umieścić go w schronisku, zamiast finansować kosztowne leczenie. A on tam w takim stanie nie ma najmniejszych szans...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']pilnie proszę o weryfikacje!
Delph z kontem tak jak pisałyśmy.
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=654696230"]TERIER, młody, piękny. POMÓŻ URATOWAĆ ŁAPKI (654696230) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]


skaczace posty :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Wszyscy wiemy, że tak, ale jak gmina wyloży taką kasę?
Prędzej zabiorą psa i w schronie uśpią.
Ja bym nie próbowała.
[/quote]

Właśnie to miałam na myśli. Tzn. nie sądzę, żeby psiaka nam siłą zabrali do schroniska (tylko by spróbowali :diabloti: ) więc próbować można, ale bardzo bym się zdziwiła gdyby zgodzili się finansować leczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delph']Dzięki, ja się w tym kompletnie nie orientuję. Boję się tylko, że jak gmina go potraktuje jak bezdomnego to będzie chciała umieścić go w schronisku, zamiast finansować kosztowne leczenie. A on tam w takim stanie nie ma najmniejszych szans...[/quote]
Wiem, ale psiak był u niej i był leczony. Nie będę się zwracać personalnie na razie, bo nie wiem czy da radę pomóc. Kiedyś mi tłumaczyli, gdzie się zgłosić jak miałam chorą sunie na DT, ale ja się też na tym nie znam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']pilnie proszę o weryfikacje!
Delph z kontem tak jak pisałyśmy.
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=654696230"]TERIER, młody, piękny. POMÓŻ URATOWAĆ ŁAPKI (654696230) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]

Jak dla mnie super, ale ja się nie znam, więc może niech się wypowie ktoś bardziej obeznany. Tutaj znalazłam podobną aukcję, też chyba prywatną (tzn, nie pod patronatem fundacji): [url=http://www.allegro.pl/item643682487_3l_bernardyn_jego_przeznaczeniem_igla_pomozcie.html]3l_Bernardyn_Jego przeznaczeniem_IGŁA? Pomóżcie (643682487) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

To nasza aukcja ;) konta prywatnego lepiej nie podawać, bo to nie budzi zaufania. Najlepiej jak jest konto Fundacji.. dlatego tak mało cegiełek sprzedanych :roll:
Jeśli ktoś kupi cegiełkę, automatycznie przyjdzie mu mail z kontem..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...