Jump to content
Dogomania

Złotko - maleństwo szczęśliwe za TM [']


BUDRYSEK

Recommended Posts

Cały czas szukamy dobrego tymczasiku dla Złotka, takiego który mógłby go dokładnie obserwować w ciągu dnia i wozić do lekarza do Wrocławia, kiedy zajdzie taka potrzeba. Jest to o tyle trudne, że obszar poszukiwań jest zawężony do Wrocka i jego stosunkowo bliskich okolic. Jestem jednak pewna, że znajdziemy odpowiedni DT niebawem !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Złotko miał dzisiaj taki dzień, że więcej nie chodził niż chodził :shake: bidulek mały. A jest taki mądry. jak chce kupke to szczeka . Ładnie załatwia się na trawce. A jak nie zdążymy to na podkład. kochany maluszek, mam nadzieję że diagnoza będzie optymistyczna i leczenie będzie możliwe.

Link to comment
Share on other sites

maluszek robi się coraz większy. Przytył już 2 kg :multi: Łobuziak chciałby się bawić i szaleć cały dzień jak każdy szczeniak. Nagrałam komórką filmik jak się zachowuje kiedy nie może chodzić. niestety nagrany komórką wiec niezbyt wyrazny. pozniej wrzuce.

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie, ze Zlotko przytyl i ma sie niezle...

Prosze pomozcie tym dziewczynom na cegielkowym Allegro.Jest rowniez watek na dogo.

[url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jutro będę wiedziała czy i kiedy (i czy wcześniej niż we Wrocławiu) jest możliwość zrobienia rezonansu w Warszawie. Być może lepsza byłaby tomografia komputerowa?
Jeżeli będzie taka możliwość, to Złotko przyjedzie na badania i DT do Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

O tym czy powinna być zrobiona tomografia czy rezonans powinien zadecydować lekarz prowadzący. W przypadku Kajki wskazanie było do rezonansu, bo jak stwierdził dr. Wrzosek to badanie jest dokładniejszy i można na jego podstawie postawić precyzyjniejszą diagnozę. Tomografia w jej wypadku niewiele by nam powiedziała.

Link to comment
Share on other sites

Złotko tylko czasami nie daje rady chodzić :roll:
natomiast resztę czasu wykorzystuje na bieganie, zabawę i obgryzanie wszystkich części człowieka :evil_lol:
bo wiadomo przecież, że np. ludzkie ręce smakują lepiej niż jakieś tam gryzaczki :diabloti:
przy tym jest wyjątkowo mądry jak na szczeniaczka .. no albo tak się bezwzględnie słucha bubu :razz:
gdy tylko bubu powiedziała mu żeby zrobił siusiu to Złotko grzecznie przykucnął i siiiiii, a za chwilę bubu mówi no to może teraz kupka no i nie minęła nawet minutka, a już była kupka :multi:
jest na prawdę strasznie słodkim psiakiem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Łza mi się zakręciła jak widze jak Złotul dzielnie walczy. Serce rosnie kiedy widac taka wole w malutkim ciałku. Cieszy mnie, ze to stan przejsciowy. Wyraznie jedna strona jest mocniejsza (jego lewa patrzac z góry). Oby diagnoza wrocławska dała jasnośc sytuacji i szybkie szanse wyleczenia :p.

Link to comment
Share on other sites

Nie doogladałam filmiku do końca, bo nie mogłam na to patrzeć........:shake:

Te ataki muszą go mocno wyczerpywać....Mały przecież cały czas ze swoja niemocą walczy, nie poddaje się....!

Cioteczki też sie nie poddadzą...!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...