Jump to content
Dogomania

Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!


mortikia

Recommended Posts

[quote name='Kana']Zdjęcia z domku stałego braciszka :)
Chyba tego z Gdańska tak ? :razz:

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7143/pieson.jpg[/IMG]
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6343/pieson2.png[/IMG][/quote]

Tak, maluch mieszka w Gdańsku :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kana']Przypominam że Eve69 potrzebuje także pomocy by uzbierać na sterylke mamusi szczeniaczków :(
Nie wspomijając już o kosztach szczepień jakie nas czekają.

[B]Bardzo prosimy o pomoc ![/B][/quote]

Kana, a wiesz, gdzie będzie przebywała mama małych po operacji? Bo chyba nie u właściciela... :roll: Ja ciągle myślę o znalezieniu jej nowego domu. Mam nadzieje, że Eve69 odezwie się na wątku, wstawi fotki rodziców szczeniąt i wtedy mogłybyśmy zadziałać też w tym kierunku.

Widzę, że nie ma chętnych, którzy pomogliby finansowo ze szczepieniami i sterylizacją :placz:

Link to comment
Share on other sites

Nie chciałabym jej szukać nowego domku. Tam ma w miarę dobrze. Tyle psów szuka domku a nią się opiekują.
Może i bym mogła ją przetrzymać te kilka dni po sterylce.

A co do maluchów to Roxi po odrobaczaniu.... zrobiła "kupke" ... taką nie kupkowatą bo to był jeden wielki kłębek zwiniętego robala!
Aż się przestraszyłam że to żółtwa kupa ale gdy podeszłam zobaczyłam mega wielki kłębek samego robala! Nie chce wiedzieć jaki długi by był jakbym go rozwineła :shake:
Ale teraz pewnie ulga bez pasażera na gapę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Tak tak chyba na ekranie monitora :diabloti:
Ty nie pij więcej :evil_lol:[/quote]

:lol::lol::lol: Z przyzwyczajenia napisałam "Kana", bo tak nazywa się moja sunia ONka :eviltong: Oczywiście chodziło o Angel :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Nie chciałabym jej szukać nowego domku. Tam ma w miarę dobrze. Tyle psów szuka domku a nią się opiekują.
Może i bym mogła ją przetrzymać te kilka dni po sterylce.[/quote]

Rozumiem :)
A ja chyba przejdę się do sąsiada... Pokażę mu umowę (którą dopiero zaraz napiszę:eviltong:), porozmawiam i zobaczymy ........

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą rozmawiałam z sąsiadem ;) Trzymałam Angel na rękach, chociaż duża już z niej dziewucha. Kiedy rozmawialiśmy Angelka położyła mi główkę na ramieniu i przytuliła się. Pokazałam sąsiadowi umowę. Zgadza się na wszystkie warunki (w tym sterylka), ale musi to omówić z żoną i jutro po południu dostanę odpowiedź. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że... w mieszkaniu zostaje córka tych ludzi z chłopakiem i dzieckiem, a on z żoną przeprowadzili się pod Warszawę. Mają działkę i dwa duże wybiegi zadaszone, z budami. Jest tam jeden pies, znajda owczarka - też suczka. Chcą drugiego ONka do towarzystwa dla tamtej suni, bo ich ratlerek jest już stary i mieszka z nimi w domu. Kiedy mi to powiedział ucieszyłam się, bo wierzę, że małej na terenie będzie lepiej. Sąsiad obiecał raporty jak się mała sprawuje i (co mnie baaardzo ucieszyło:loveu:) zdjęcia :multi:

Ps. Dopiero teraz, kiedy szłam z maluchem na rękach, zdałam sobie sprawę z tego, jak ciężko będzie mi się rozstać z tym kochanym łobuzem :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ojj kochana do brązowej postaram się zajechać jutro najpozniej pojutrze ponieważ mam kolejną znajdę w domu.
Brązowa jak najbardziej chce dać rzeczy na bazarek.
Czekam na fotki jutro od jeszcze jednej osoby która chce przekazać swoje figurki :)
Ile kosztuje u Ciebie szczepienie itp?
Może same zrobimy zżute żeby małą już zabierał :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Ojj kochana do brązowej postaram się zajechać jutro najpozniej pojutrze ponieważ mam kolejną znajdę w domu.
Brązowa jak najbardziej chce dać rzeczy na bazarek.
Czekam na fotki jutro od jeszcze jednej osoby która chce przekazać swoje figurki :)
Ile kosztuje u Ciebie szczepienie itp?
Może same zrobimy zżute żeby małą już zabierał :D[/quote]

Cieszę się, że są rzeczy na bazarek.
Ile kosztuje szczepienie jutro lub w sobotę sprawdzę, bo idę zaszczepić mojego szczeniorka przeciw wściekliźnie.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sąsiad zrezygnował.

Chętnych nie ma.:shake:

A ja coraz bardziej przywiązuję się do Angel.:oops:
[SIZE=1]Tego bałam się najbardziej...[/SIZE]

I ona do mnie.

Nie ma chwili, żeby nie leżała przy moich nogach lub na moich kolanach...

Link to comment
Share on other sites

Jeej :(
Czemu zrezygnował?
Do Roxy mają ludzie przyjechać w niedziele obejrzeć...
Bardzo fajne warunki by miała ale mąż sobie zażyczył że ma być piękna i wyrosnąć na owczarka niemieckiegoo... może jeszcze rodowod wyczaruje? :shake:
Zobaczymy.

Dzisiaj znajomy ma ostatni dzień na postanowienie czy zabiera Tarę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Jeej :(
Czemu zrezygnował?
Do Roxy mają ludzie przyjechać w niedziele obejrzeć...
Bardzo fajne warunki by miała ale mąż sobie zażyczył że ma być piękna i wyrosnąć na owczarka niemieckiegoo... może jeszcze rodowod wyczaruje? :shake:
Zobaczymy.

Dzisiaj znajomy ma ostatni dzień na postanowienie czy zabiera Tarę ;)[/quote]

Zrezygnował, bo powiedział, że przemyślał sprawę i dopiero po wakacjach weźmie nowego psa. Na ich działkę przyplątała się ostatnio ONkowata sunia. Szkoda im było zawieźć ją do schroniska na Paluchu, więc została.
Mnie śmieszy to, że kiedy mówię znajomym, że są sunie do oddania ONkowate to każdy pyta "z rodowodem?" :roll:
Gdyby były z rodowodem rozeszłyby w mig. Niewiele osób chce mieszańce. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak fantastyczne są mixy owczarków ! Wiem, bo sama mam psa w typie po przejściach i śmiało mogę powiedzieć, że ten pies uratował mi życie. Dlatego zdecydowałam, że nikomu go nie oddam. Pierwszy raz widziałam, żeby pies "wskoczył w ogień" za właścicielem bez ŻADNEGO wachania... :crazyeye: A mam go dopiero niecałe dwa lata...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]
[B][SIZE=5]Huuuuurrrra !!! :multi:[/SIZE][/B]

[SIZE=5][B][COLOR=red]ANGEL WŁAŚNIE JEDZIE [/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=5][B][COLOR=red]DO NOWEGO DOMU[/COLOR][/B] :multi::loveu:[/SIZE]

Zrobiłam ogłoszenie na allegro i dwie godziny później miałam pierwszy telefon, pani przejechała pół Warszawy, żeby zobaczyć małą i zakochała się w niej (z wzajemnością, Angel wręcz nie odchodziła od jej nóg, mały zdrajca:eviltong:), prawie od razu przeszłyśmy na "ty", warunki super: mieszkanie na Żoliborzu, mają ogródek, uratowaną jamniczkę i marzyli o dużej suczce. Bardzo konkretni i sympatyczni. Angel prawdopodobnie będzie miała już to imię na stałe :loveu: Wstępnie umówiliśmy się, że w wakacje, kiedy jej właściciele będą wyjeżdżać, Angel i jamniczka przyjadą do mnie do hoteliku na parę dni :cool1:

Ciężko rozstać się z psem. Szczególnie tak fantastycznym jak Angel, ale robi się lżej na sercu, kiedy się wie, że lepiej trafić nie mogła !!! :multi:

[B][SIZE=3]Małe podsumowanie ostatniego tygodnia...[/SIZE][/B]
Angel odrobaczyłam dwa razy, kupiłam jej witaminy firmy Can-Vit i karmę 15 kg Puppy. [B]Nowej właścicielce dałam:[/B] tabletkę na odrobaczenie, karmę, witaminy (zostało 3/4 pudełeczka) i zabawkę.

Jak tylko dostanę fotki z nowego domu to wstawię tutaj ;)
Ps. Angel od czerwca idzie na szkolenie. Wszystko już ustaliłam z jej nową panią :multi:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...