Jump to content
Dogomania

Mieszkałam pod krzakiem na węgrowskim rynku-a teraz mam własny apartament w Warszawie


enia

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podczytuję wątek i serce mi pęka. U nas pod szkołą ktoś wyrzucił 3 psiaki, piękne, młode, przytulaśne. :placz: :placz: :placz:
Dokarmiam je sama, bo wszyscy marudzą, że jak się przyzwyczają to nie będą chciały odejść. A gdzie one mają iść? :-( Dla 2 szykuje się domek, mam nadzieję, że do wakacji uda mi się wszystkie wyadoptować.

I jeszcze jeden na osiedlu, nie da do siebie podejść, ciężko wystraszony, ale jedzonko bierze, kiedy się odejdzie. Jak go wołam to szczeka i merda ogonkiem, ale boi się. Mam nadzieję, że w końcu zaufa, założe mu wątek i poogłaszam.


Wiem, że na tym wątku nie powinnam o tym pisać, ale mnie to wszystko przeraża, nie ogarniam ludzkiej głupoty i bezduszności. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']Słuchajcie ciotki, dowiedzialam się, że do Ostrowi te psiaki z Wegrowa nie trafiają...tylko z Minska....:shake:

to gdzie one trafiają?[/quote]
powiem tak:
odkąd Emir zlikwidowała schron w Węgrowie- psy trafiały do m.in.Wołomina , hycel z Mińska woził je gdzie chciał......nikt nie wie co z nimi sie działo, a była ich cała masa:shake: i jest nadal, co chwila nowe biegające po rynku, potem rozpływają sie we mgle....
taksówkarz podczas zabierania Szurki mówił ,że zabierają je teraz do Ostrowi, jaka jest prawda nie wiem......
Folenka -podhalanki nie widziałam.......:-(
te dwa są naprawdę ładne, tylko mokre bo lało, a ten czarnulek to taki jak Cyganek ze schronu co Umka go zabrała.......tak bym chciała żeby im sie udało, ufne kochane psiaki-chciały wsiadać za nami do samochodu:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A Wołomin to mordownia, czsem tam zagladają dziewczyny z dogo, psy stamtąd też nikają. Mam na dt od tygodnia Lady, była tam na łańcuchu (a waży 6 kg i jest śliczną kudłatą sunią :angryy:)[/quote]
tak czytałam:-(
Szurciu w górę - może się ktoś zakocha.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julie']biedne pieski...:( dokarmiacie je?są tam cały czas?
a jak Szurka?[/quote]
Ani Enia ani ja nie mieszkamy w Węgrowie. Bywamy tam tylko w weekendy i wtedy karmimy te biedoty. Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia tez ktoś się nad nimi ulituje i da cokolwiek do jedzenia :shake:
Wanda pisała, że mimo obróżki wyjmuje Szurce codziennie po kilka kleszczy. Miała ją wczoraj dodatkowo zakroplic Fiprexem. Miejmy nadzieję, że to będzie skuteczniejsze i kleszczory przestana gnębic naszą Szurcię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julie']a może poprosić tych taksówkarzy, żeby dokarmiali psiaki ewentualnie zostawić im karmę?[/quote]
ponoć czasami karmią i dlatego te biedy trzymają się rynku ( punkt centralny Węgrowa).
Szkoda ich ale nie mam zupełnie pomysłu co robić......:-(
Folenka -dzieki za chęci ogłoszeniowe, musimy się wybrać do Szurci i jakieś fajne fotki zrobić;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Filipki']Czy można prosić na PW nr konta Wandy? Te 2 bezdomne są wzruszające. Rudy Lisek taki słodki, ten czarny przypomina naszego Amika ze śmietnika w Błoniu. Może uda jm się znależć jakieś DT.[/QUOTE]
Bardzo dziękuje:multi: zaraz wyśle na pw.
Te dwa są naprawde fajne i jeszcze ufne - ale zupełnie nie wiem gdzie je umieścić.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a ja sie czuje Szurka? Jak jej pupina?[/quote]
Szura odpoczywa, i musi sie podpaść bo chudzinka.....
Wanda pisała ,że je i leży, nóżke oszczędza, widocznie tylko obita bo jak chodzi to używa tej nóżki......
Taka nasza mała szkapinka, teraz tylko dobre jedzenie i spokój jej potrzebny.Potem sterylizacja i dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']nie boicie sie tak pisac gdzie pies jest -niezyczliwe osoby z waszego miasta moga czytac watek i zrobic cos psu[/QUOTE]

To nie jest nasze miasto:shake:
ja tam bywam raz na tydzień, dwa, przejazdem- i widze te biedy co siedzą i nie mają sie gdzie podziać......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']Podniose ........ ten czarny ma takie oczy smutne, smutne a takie kochane....a lisek po prostu cudny....

Pamietam o Was, niechciane.......dzielne, kochane psinki :shake:.[/QUOTE]

Wcześniej nie mogłam zalogować się:shake:

[B]pilnie potrzebne chociaż tymczasy!![/B]:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...