Jump to content
Dogomania

Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...


Recommended Posts

[SIZE=3][B]PILNE!!! POMOCY!!![/B] [B]SCHRONISKO KRAKOW ZALANE !!! POTRZEBNE DOMY TYMCZASOWE NA JUZ DO MOMENTU OPADNIECIA WODY W SCHRONISKU[/B]: [B]prosimy o przesylanie wiadomosci na dogomani !!!
[/B][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-Krak%C3%B3w-w%C4%85tek-pom.-plakat-rozlicz.-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str.-1/page1063[/url]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Narrow]No wygląda na to, że Lorkowi się zmieni koleżanka :cool3: Wreszcie ruszyło się coś w sprawie domku dla Karmelci :)

A Lori na szczęście obrożę ma luźną :) Sprawdziłam :p
Lorek jednak się trochę niepokoi jak się mu majstruje przy obroży, będę go powoli przyzywczajać przy każdym głaskaniu.
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Pisałam ogólnie, bo tu nie wszyscy wiedzą co i jak z Karmelką. Ale fakt jest taki, że pół roku u nas jest i nic się w jej sprawie nie działo, a teraz wreszcie chętny domek się zgłosił :) Wizyta będzie w niedzielę, nic chyba nie przyspieszymy.

Zaraz idę zapodać Lorkowi środek na pchły i kleszcze, jakbym się nie odezwała wieczorem to znaczy, że się to Lorkowi nie spodobało :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie też się zastanawiam, kto teraz będzie socjalizował i objadał Lorusia :). Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś miła koleżanka :)
[B]Halciu[/B] nieustająco proszę św. Antoniego od spraw beznadziejnych żeby Bunia się znalazła...

Link to comment
Share on other sites

Abbi już mieszka z Lorkiem i sprawdza się super. Sama co prawda Lorkowi do budy nie zagląda (dostawiliśmy małą budkę do boksu), ale jak mam smaczki to wcale się nie krępuje :diabloti:

Staram się przyzwyczajać Lorka do manipulowania przy obroży - niby mimochodem... ale nadal trochę się tego obawia.

Są już nasze panele ogrodzeniowe na wybieg dla Lorka :multi:
W końcu!!! Bo już mieliśmy zamawiać gdzie indziej :mad: Miały być za trzy tygodnie, a jakoś tak zeszło ponad dwa miesiące :shake:
Jutro mają nam przywieźć.

Link to comment
Share on other sites

Oto kraty :multi:

[IMG]http://i50.tinypic.com/fny2kz.jpg[/IMG]

Takiego ogrodzenia to chyba żadne pies nie przejdzie :cool3:
[IMG]http://i50.tinypic.com/i601fl.jpg[/IMG]

Był dzisiaj robotnik, który ma nam to wszystko złożyć do kupy, ale zapowiedział się za ok. dwa tygodnie dopiero :roll: przez ten czas postaramy się przygotować teren pod wybieg.

A oto faktura za panele:
[URL]http://i46.tinypic.com/16m7rxd.jpg[/URL]
Z tymże na fakturze uwzględnione są od razu 4 panele do wymiany krat w boksach zewnętrznych. Czyli na wybieg Lorka tylko 1272 zł.

Od razu umieszczam ostateczne rozliczenie z bazarku na Lorkowy wybieg:
sacred PIRANHA 19 zł
agada 61 zł
eski 51 zł + 0.50 zł (nadpłata)
Lawinka 53 zł
ludwa 93 zł + 5 zł (nadpłata)
pepsicola 18 zł
sleepingbyday 4 zł
Astaroth 30 zł
megii1 38 zł
halcia 49 zł
eloise 4 zł + 9 zł (nadpłata)
gosia02 22 zł
Ulka18 50 zł + 5,50 zł (nadpłata)
gosiaaa 30 zł
yoko100 13 zł
izzie1981 15 zł
Itinea 26 zł
becia66 46 zł
figomania 20 zł
Filipki 20 zł
majuska 10 zł + 1 zł (nadpłata)
aka_nina 9 zł
Mroowa 10 zł
[B]Razem: 712 zł!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Czytam wątek Lorka regularnie i z zapartym tchem! To niesamowity "przypadek". Murko, masz wielkie szczęście, że możesz się przyczyniać i obserwować przemianę tego wspaniałego psa. Gratulacje i podziękowania należą się też Karmelce, która w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku grzeje już zadeczek w swoim domku. Nie wiem, co prawda, czy tam ma stały dostęp do parówek, ale myślę, że Państwo na wyłączność jej to w pełni rekompensują :) Pozdrawiam najserdeczniej i czekam na kolejne postępy Lorcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Przelałam rano pieniążki od Halci, 200 na wybieg i 300 na deklaracje, choc do sierpnia juz były :) :)
Lorku trzymamy kciuki za wybieg :)[/QUOTE]

Pieniążki już doszły :)
Teraz chyba wszystkie wpłaty będę sumować na comiesięcznym podliczeniu, bo brakuje mi czasu, aby wpisywać każdą wpłatę, która przyszła.

Z Lorkiem coraz lepiej, już się prawie siebie nie boimy, miziamy się i kiziami po całym ciałku i pewnie. Już wiem, że Lorek mnie nie capnie, co najwyżej zwieje. Ale póki co głaski się mu chyba podobają bo nie protestuje. Mogę mu już też spokojnie chwycić obrożę i potrzymać w ręce. Już prawie na to nie reaguje, jak tylko się niepokoi, to z powrotem go głasiam, daję smakołyki itp. Będę próbowała niedługo przyzwyczajać go do smyczy, tzn. najpierw musi się oswoić, że mam coś dyndającego w ręce, co robi "klik-klik", potem będę próbować udawać, że to "klik-klik" robię przy obroży. Jak sie z tym oswoi to będę próbować zapiąć obrożę. Póki co wszystko ładnie do przodu, więc wierzę, że i do smyczy się Loruś przyzwyczai. Ogólnie chyba zaczyna czaić, że mu nikt krzywdy nie chce zrobić.

Z innej beczki, to powiem Wam jaki z Lorka dowcipniś; co się tylko nowa miska pojawi w boksie, to ją zaznacza szczodrze oblewając moczem. Często robi też tak ze starymi miskami gdy się jakiś nowy pies pojawi na horyzoncie, który go szczególnie zaniepokoi. Chyba sobie wykombinował, że mocz w misce dłużej się utrzymuje i co za tym idzie jego zapach również :roll:
Ostatnio zmoczył tak miskę z suchą karmą - wsio do wyrzucenia... Namiętnie też wysypuje suchą karmę, nie ma szansy, aby miska z suchą karmą postała jeden dzień. Chyba się bawi w ten sposób :roll: Tamtą udało mu się obsikać i nie rozsypać, bo była "antywywrotkowa", taka z szerokiem spodem, człowiek ma problem, aby ją wziąść ;) Jedzonko gotowane ma u Lorka ulgę, ale też nie zawsze. Jak ma humor nasz olbrzymek, to cały ryż z mięsem leży na betonie.
Nie można się nudzić z naszym Lorusiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...