Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

Tamer- śliczna Fantunia

Misiu - Xendus też ma posadzony kwiatek na dognecie.....................

Historia Misia jest długa zaczyna się na 1. Terierach- Młode Aired.

potem następny topic wyżej na weterynarii -2 Poszukuje kontaktu

z właś psów chorych na nerki.

3.Na wet. Misiu powolo odchodzi......

4. Ostani topic to najsmutniejszy Na Tęczowym Moscie- Trudno

jest żyć po odejściu najbliższego przyjaciela :cry: :cry: ( taki tytył z błedem ort :oops: )

Nie wiadomo tak do końca czy i w jakim stopniu to jest wina hodowcy.

Podejrzewam, że specjalnie nie zrobił tego, przecież na początku

wymienił mi ciężko chorego szceniaczka na wtedy jeszcze zdrowego

Xendusia. Teraz tego nie udowonie ............. :roll: 8) Diagnozy wet. były

zmienne( raz leptosp raz zmut nosówka raz wada genet).Hodowca zaklinał sie pozostałe rodzeństwo jest ok a ja w tym wszystkim

gubiłam się odchodziłam od zmysłów i walczyłm o kazdy dzień spędzony z Misiem......

POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

INA,

Misiu rzeczywiscie piekny na tych zdjatkach. Naprawde bardzo mi przykro, ze nie jest juz z Toba ...

Przykro tez, ze wlasciwie od poczatku historia Misia i wczesniejszego pieska byla tak tragiczna, pogmatwana i tajemnicza.

Mam nadzieje, ze hodowca zastanowi sie zanim kolejny raz pokryje swoja sunie, aby nie przyczyniac sie do cierpien psow i ich wlascicieli.

Byc moze wszystko bylo dzielem przypadku i zlego losu, ale i tak nie zwalnia to hodowcy z wyeliminowania feralnych psow z dalszej hodowli.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Ina

az mnie trzepie kiedy czytam , ze oba psy z jednego miotu byly tak powaznie chore.Moja airedalka tez odeszla ode mnie na zapalenie nerek i wiem jak to jest kiedy sie walczy o zycie ukochanego zwierza.W przypadku mojej sunie to wg. mnie to byl zle dobrany reproduktor czyli tatus .Jak potem sprawdzalam roznymi drogami to hodowla , z ktorej pochodzil to wylegarnia chorych psow, kiszacych sie w sosie wlasnym.Oczywiscie nowotwory.No i co?..klne do dzisiaj, bo mialam jechac do innego psa i w koncu cos mnie klepnelo i pojechalam tam.Do dzis nie moge tego odzalowac .No ale juz nie bede sie o tym rozpisywac bo to nic nie da.

Ina wiem , jak Ci ciezko bo sama przez to przechodzilam , ale postaraj sie o nastepnego szczeniaka.Wierze , ze nastepny Twoj pies bedzie zdrowym psem i przezyjesz z nim piekne chwile.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

aga - nitencja jest aktywna na swojej stronie. Mnie też się wydaje, że ten topic jest troszkę nie trafiony. Zeby tutaj umieścić zdjęcie, trzeba go najpierw wsadzić na jakąś stronę w internecie. No a skoro już wsadzam coś na stronę to po jakiego ..... jeszcze wsadzać tutaj. Wystarczy raz napisać link i masz do dyspozycji wszystkie zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

jborowy :D

----------nie marudź! myślisz, że chce mi się zaglądać po stronkach? a tutaj zaraz z poranka "na kawie" mam WSZYSTKICH. Twoje fotki są bardzo fajniste---z jednej strony naturalne, rodzinne, a z drugiej (dla mnie) jakby nie z tego świata......chyba głupio żyję :wink: .Pozdro dla całej rodziny Borowych.

Link to comment
Share on other sites

bogula - nie bardzo rozumię: " nie z tego świata"??? O co dokładnie chodzi?

Dodałem:

a jednak pomarudze jeszcze trochę. Tutaj wstawia się tylko niektóre foty a na stronach i albumach jest ich dużo więcej. Przykład: nitencja, co tydzień co najmniej 20 fotów. Gdzie byś to zmieściła w galerii.

Link to comment
Share on other sites

A to milo ze sie o Nitencje pytacie :D Zyje zyje :) ale ciezko jest - koniec roku w szkole itd itd. Dam tu dwa zdjatka by Was zachecic do ogladania reszty zdjec u mnie na stronce :-d

101_0203.JPG

dzien przed wystawa na plazy w Tallinie. Nie pytajcie sie jak ALex wygladal gdy w koncu przyszlismy do domu. No i oczywiscie musial zobaczyc Wielka Wode i sie moje slonko wykapalo

103_0359.JPG a tu jestesmy na III miejscu na BISie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...