Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Flaire i Czapla te Wasze pieski to księżniczki :D

I oto dzisiejsze fotki wykonane na czymś takim jak Mustek 1/5 aparatu cyfrowego :wink: :D

Kircia ponad 6 miesięcy :D :wink:

męczenie kostki gryzaczka

i1.jpg

i2.jpg

i3.jpg

i4.jpg

i5.jpg

i6.jpg

Wind się przerazi jaką burzę wywołała :wink: :lol: teraz tylko airedale, kerry i walijskie będą dominować w galerii :D

Link to comment
Share on other sites

aga_ostaszewska Własnie rozpocząłem wstawianie zdjęć moich piesów na galerię onetu ( a dokładnie w fotoalbum).

Tu jest adres albumu:

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=20181&q=jborowy&k=2

Inaczej można go znaleźć przez szukaj, autor, jborowy.

Na razie jest mało zdjęć bo myślami jestem w Opolu, ale zdjęć bedzie przybywać po niedzieli.

Nie miałem najmniejszych problemów założeniem albumu i z wstawianiem zdjęć.

Twoje problemy mogą wynikać z tego, że być może nie jesteś użytkownikiem portalu onet.

Napisz mi wyraźnie: czy masz konto pocztowe w onet.pl?

Link to comment
Share on other sites

Zaraz, zaraz! Jaki chytrus? Z albumem zaczął się dopiero bawić i też zaraz przerwie, bo musi ostrzyć szpony na Nitencję w Opolu.

Poza tym gratuluję refleksu, zdjęcia wstawione poł godziny temu już są zganięte do topicu!!!!!

Link to comment
Share on other sites

musi ostrzyć szpony na Nitencję w Opolu.
Ach, to Wy konkurencją będziecie??? :lol: No to z całym szacunkiem dla koleżanki Nitencji :wink: , ja bym jednak radziła, żeby ona pomogła Ci z tym trymowaniem PO oceanch na ringu, a nie przed :wink: , hehehehe :lol: :lol: :lol: No bo widziałeś kiedy welsza zrobionego np na chińsikego grzywacza? I to nie powderpuffa??? :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Flaire Masz rację, Nitencja leje mnie bezlitośnie. Dotychczas lała mnie Aleksem, co jeszcze jakoś znosiłem, ale teraz dokłada mi jeszcze z drugiej strony Idą i to już zakrawa na molestowanie. Sam nie wiem po co ja do tego Opola wogóle jadę???? Chyba tylko po to by robić za tło dla Nitencji. No i oczywiście dać ciasteczka tym co na nie zasłużą.

Link to comment
Share on other sites

jborowy: rzeczywiscie nie mam kontana onecie. Odrzucili mi wszystkie zdjecia, ktore im wyslalam! Poprostu napisali ze sie nie nadaja... nie wiem dlaczego!

Aha, no i szykuje sie dla Ciebie kolejna konkurencja, ja tez zamierzam wystawiac moja dziewczynke...

Wyslalam Flaire 3 zdjecia na e-mail'a, ale pewnie beda dopiero po 4.05 w galerii... bede wytrwale czekala!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za słowa uznania i wiem że wcale nie słodzicie bo ja tak samo myślę . W kąpieli jest grzeczna bo nie ma wyjścia a na to zdjęcie to sama byłam zdziwiona . Jak ją myłam to stała do mnie ciągle tyłem i nie widziałam że tak fajnie wygląda :lol: Teraz mam więcej takich widoków w wannie bo ciągle pada deszcz i ona jest ciągle brudno-biała . A Vika ma teraz prawie 6 miesiecy i ciągle ją całuję bo nie mogę się nią nacieszyć :P

Aga ty też masz westika ? bo wiem na pewno że P.Bosmanka ma i nie chwali się zdjęciami . Proszę o jakieś zdjęcia westików -prosi Vika !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...