Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fafol super, kerraki cudne, ale co Wy tam wiecie o pojemności kolan! Ja znałam kiedyś doga niemieckiego, który na kolana się pakował (przyznaję, że używał trochę innej techniki, niż Misia, która też jest kolanowcem).

na dodatek ta praca sprawia mi przyjemnosc (rozne sa zboczenia ).
czapluniu, a czy trymowanie maciupcich airedalków też sprawia Ci przyjemność? Bo jeśli tak, to dowiozę Ci mojego łobuza do Płocka, specjalnie żeby sprawić Ci przyjemność :lol: :lol: :lol: !!!!!
Link to comment
Share on other sites

Cieplutkie te moje potwory to sa! Szczegolnie to doceniam zima.

bogula - chlopaki byly w takim wieku, ze jeszcze nie zalapaly co to jest lodowka i jakie pyszne rzeczy sie w niej znajduja :wink: A sciany maja do tej pory desen lapkowy :D

Flaire - ze strzyzeniem jestem za pan brat, ale trymowanie to juz nieco inna historia. Mialabym powazne problemy, zeby Ci dorownac - Misia wyskubana przez Ciebie wyglada cudnie. Dzieki za chec sprawienia mi przyjemnosci :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kazdy by chcial szczeniaczka! A ty masz w perspektywie, ze Misia powije Ci za czas jakis maluszki i nie bedziesz wiedziala, krorego tulic i glaskac :lol:

A Kiri rosnie jak na drozdzach! Toz to zupelnie inny pies niz ten grubiusi brzusio na poczatku! I ta minka - przeciez od razu widac, ze to maly rozrabiaka - sliczna dziewczynka :lol:

A i widze, ze biega bez smyczy - czy to trening czy stala sie grzeczniejsza?

Link to comment
Share on other sites

Jest dosyć grzeczna. Postanowiliśmy puścić ją luzem, ale na terenie zamkniętym. Niestety po pół godzinnej zabawie zaczęła się interesować zapachami leśnymi i sprytnie ją uwięziliśmy na smyczy.

Flaire :D siad Kiri dla Ciebie (bez przekupstwa)

Czapla :D ona jest bardzo ułożona dziewczynka :wink:

Bogula :D Kiri rośnie i czekam, aż trochę będzie przypominała Misię z pyska. Ale przy moich zdolnościach fryzjerskich chyba długo musi poczekać :lol:

Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś zna na Śląsku dobrego fryzjera, proszę o namiary.
bogula, a do Nitencji próbowałaś się uśmiechnąć? Może ona mogłaby Ci Fafola ufryzować? Poza nią przychodzi jeszcze na myśl hodowla Ramir (airedale) pod Katowicami. To nie są co prawda zakłady fryzjerskie i nie wiem, czy trymują "obce" psy, ale chyba warto spróbować, bo obie zrobiłyby to lepiej, niż jakikolwiek fryzjer (bo wystawiają takie teriery). W ogóle, jeżeli istnieje możliwość trymowania u hodowcy, to ja raczej polecam tę opcję, niż zakłady fryzjerskie (zakładając oczywiście, że hodowca zna się na rzeczy i sam przygotowuje psy do wystaw), bo i doświadczenie w danej rasie pewnie większe, i pewien stopień specjalizacji też nie zaszkodzi.
Link to comment
Share on other sites

Witajcie! :D

tak, znam te hodowle przez @. Będzie trzeba się pouśmiechać :D . Doprawdy, sama nie potrafię Fafolowi nadać odpowiedniej formy. Przelatuję często po jego grzbiecie trymerem, aby mi się kudły po domu nie snuły, ale nie ma to nic wspólnego z fryzurą :oops: . Dzięki za adresy

--dopytam!

Link to comment
Share on other sites

No to ja się znowu pochwalę... :roll:

Moja dziewczynka ma już cztery tygodnie, jest taka słodka, że już nie mogę się doczekać kiedy zabierzemy ją do domu. Narazie jeździmy w odwiedziny. A oto ona

w wydaniu małej złośnicy

_225803_n.jpg

i jako mały aniołek

_225802_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Flaire :D być może. Tą szczoteczkę używam do drapańska po głowie - uwielbia to gmeranie - mrucząc. Gorzej jest jak widzi trymer :o

Jak zdjęcie z pozycją siad :D to było dla Ciebie :D

Polecenie - do mnie - coś załapuje i chętna jest do wykonywania

oraz - czekaj, nie skacz - też zaczyna grzecznie wykonywać :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...