Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Ja bym jednak nie robiła nagonki medialnej na zmarłego kierownika...  Z tego co wiem to była bardzo popularna osoba w Zamościu i to się może wbrew pozorom źle odbić na schronisku..  ludzie lubią robić na przekór i na złość

Trzeba się skupić i kuc żelazo póki gorące i pisać o poprawę warunków dla zwierzaków 

Szukałam na BIPie nie ma wyniku z naboru na nowego kierownika 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2024 o 20:37, Tianku napisał:

Ja bym jednak nie robiła nagonki medialnej na zmarłego kierownika...  Z tego co wiem to była bardzo popularna osoba w Zamościu i to się może wbrew pozorom źle odbić na schronisku..  ludzie lubią robić na przekór i na złość

Trzeba się skupić i kuc żelazo póki gorące i pisać o poprawę warunków dla zwierzaków 

Szukałam na BIPie nie ma wyniku z naboru na nowego kierownika 

Też tak uważam. Nie podjęto uchwały o nadaniu imienia i trzymajmy kciuki, żeby temat nie powrócił.  Teraz trzeba  iść do przodu -  mieć nadzieję, że zło nie wróci i wszystkie siły przeznaczyć na pomoc psom w boksach ogólnych, ale  być w pogotowiu, gdyby ktoś jednak próbował przeforsować temat od nowa. Dziękuję Wam wszystkim, Wiernym Przyjaciom zamojskich psiaków ❤️❤️❤️. Myślę, że na wynik dzisiejszego głosowania  znaczący wpływ miały informacje zawarte w Waszych protestach.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2024 o 21:43, rozi napisał:

Swoją drogą, pomijając kierownika, wiadomo ile kasy idzie na leczenie jednego pieska. Żeby w miarę do ładu doprowadzić. Żaden schron nie ma możliwości wyleczyć tych zdechlaczków.

I tego mam zamiar się dowiedzieć. W podkarpackiem 😁

Olaboga, gdzie ten Zamość jest 😝

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2024 o 21:43, rozi napisał:

Swoją drogą, pomijając kierownika, wiadomo ile kasy idzie na leczenie jednego pieska. Żeby w miarę do ładu doprowadzić. Żaden schron nie ma możliwości wyleczyć tych zdechlaczków.

One nie trafiąją tam w takim stanie, w jakim my je zabieramy. Jakoś inne schroniska są w stanie ogarnąć kondycję psów. Niestety, prawda jest taka, że to schronisko, brak w nim profilaktyki, dezynfekcji, odpowiedniego żywienia  doprowadza psie organizmy do ruiny. Jakoś  psy od Mariny, mimo ze jest ich 800 w schronisku, mimo wojny i karmienia po minimalnych kosztach nie przyjeżdżają w takim stanie. Tam problemem są urazy i dirofilaria, ale nie pogryzienia, wyniszczenie organizmu, grzybice skóry, mieszane infekcje bakteryjne skóry i uszu. 

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.05.2024 o 22:18, Tola napisał:

Pogryziona sunia 

received_785024403737076.jpeg

received_785282683743022.jpeg

received_7630223530386997.jpeg

received_478709937952098.jpeg

received_1842950156212939.jpeg

received_433947915933044.jpeg

 

Dnia 31.05.2024 o 22:21, Tola napisał:

Podobna sytuacja jest z pieskiem, którego zdjęcia pokazywałam; jest w szpitaliku, ale musi wrócić do boksów ogólnych.

Czekam na zdjęcia i jakieś nowe informacje od  wolontariuszki Rude ZŁO, mam obiecane w niedzielę.

image.jpeg.79385521241ec8c61aacbc6fe8250e7f.jpeg

Czy sytuacja tych dwojga się jakoś zmieniła? Da się im jakoś pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2024 o 11:48, mari23 napisał:

 

Czy sytuacja tych dwojga się jakoś zmieniła? Da się im jakoś pomóc?

Sunieczka jest już u Murki, opiekuje się nią Tola.
Natomiast piesek nadal jest w schronisku. Chcę  przyjąć go pod opiekę, ale na razie nie mam dla niego miejsca w hotelu. Zarezerwowałam dla niego miejsce u Murki i czeka na miejsce 😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2024 o 11:48, mari23 napisał:

 

Czy sytuacja tych dwojga się jakoś zmieniła? Da się im jakoś pomóc?

 

Dnia 27.06.2024 o 15:32, elik napisał:

Sunieczka jest już u Murki, opiekuje się nią Tola.
Natomiast piesek nadal jest w schronisku. Chcę  przyjąć go pod opiekę, ale na razie nie mam dla niego miejsca w hotelu. Zarezerwowałam dla niego miejsce u Murki i czeka na miejsce 😞 

Wątek Stefci jest tutaj Wątek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...